Parça Kot Alımı Satımı Yapan Kişiler İstanbul

. Parça denim alımı likralı denim alımı denim parça alımı ham kot alımı yapanlar mavi kot kumaş alımı yapan yerler

Kot kumaş alanlar dikilmiş kot satın alanlar toptan dikili ürün satın alanlar toptan hazır giyim alan firmalar. Parça denim alımı likralı denim alımı denim parça alımı ham kot alımı yapanlar mavi kot kumaş alımı yapan yerler. Denim, pantolon, gömlek, ceket, takım elbise, etek ve modern gardırobun diğer öğeleri gibi çeşitli giysi türlerinin dikilmesinde yaygın olarak kullanılan en çok aranan tekstil malzemelerinden biridir.

zeytinburnu kot kumaş toptan kot kumaş toptan denim kumaş toptan parça kot kumaş toptan kot kumaş satış yerleri

Yoğun kumaştan yapılan ürünler, okul çocukları ve bağımsız yenilikçilerden ünlülere ve hatta dünyanın önde gelen ülkelerinin ilk kişilerine kadar farklı statüdeki insanlar arasında popülerdir. Ancak kot pantolonların aslında işçi sınıfı için yapıldığını herkes bilmiyor.

Elastan kot pantolon

Elastan kumaş suni liflerden yapılır. Benzersizliği, esneme ve neredeyse anında orijinal durumuna geri dönme yeteneğinde yatmaktadır. Kumaşı çok dayanıklıdır ve modifikasyonları klorlu suya, güneş ışığına ve her türlü kirliliğe (yağ, sıvı yağ, ter, kozmetik) karşı oldukça dayanıklıdır. Elastan kot pantolon, higroskopik olmasına (nemi zayıf bir şekilde emmesine) ve bazen ışığın etkisi altında sararmasına rağmen her zaman popülerdir, ancak er ya da geç herhangi bir ürün kullanılamaz hale gelir, bu nedenle bu onun küçük dezavantajıdır ve moda tutkunlarını korkutmaz. kot ürünleri.

Kadife kot pantolon

Kadife, ince iplikten üretilen, pamuk havıyla kaplı yoğun bir kumaştır. Çoğunlukla düz kadife üretilir, ancak şeritler, hücreler ve diğerleri şeklinde baskılı bir desenle de bulunur. Kışın olduğu kadar serin havalarda da kadife kot pantolonlar çok sıcak, rahat ve rahattır. Ve bu kumaşın çarpıcı deseni, sahibine daha fazla ifade ve zarafet verir. Bu narin kumaştan kot pantolon seçerken, gelecekte özel bir özen göstermeleri gerekir: fitilli kadife minimum sıcaklıklarda yıkanır ve gazlı bezle veya buharlı ütüyle ütülenir. Bu kumaşın bozulması çok kolaydır, bu nedenle dikkatli ve dikkatli bir şekilde kullanmanız gerekir. Dikkatli bir özenle, kadife kot pantolonlar sizi oldukça uzun süre memnun edecektir.

Kot pantolon alımı

Likralı 6 ons kot kumaş Likralı 7 ons kot kumaş Likralı 8 ons kot kumaş Likralı 10 ons kot kumaş Likralı 11 ons kot kumaş Likralı 12 ons kot kumaş Likralı 13 ons kot kumaş

Denim oldukça pahalı ve kaliteli bir kumaştır. Bildiğiniz gibi boyalı çözgü iplikleri ile beyaz boyasız bir ipin birbirine geçmesiyle yapılır. Denim kot pantolonlar basitçe “çılgındır” ve neredeyse tüm kot giyim severleri kayıtsız bırakmazlar. Finansman size izin veriyorsa ve bu özel kumaştan kot pantolon seçtiyseniz, gelecekte onlara uygun şekilde bakmanız gerekir. Asit veya çamaşır suyuna maruz bırakılmamalıdırlar. Bu ürünü satın alırken gerçek kot uzmanları kesinlikle memnun kalacaklardır.

Streç kot alımı satımı

Streç, daha fazla esneklik için kumaşın bileşiminde bulunan elastan ilaveli sentetik bir kot malzemesidir. Bu kumaş esas olarak kadın kot pantolonlarının dikilmesinde kullanılır. Bu tür pantolonların sahibi her zaman üstte olacak ve bacakları daha da ince görünecek ve başkalarının dikkatini çekecektir. Kumaşın çekmemesi için elde yıkamak en iyisidir.

PARTİ KOT KUMAŞ ALIMI YAPANLAR

Likralı 10 Ons Kot toptan likralı 11 ons denim kumaş likralı 9 ons kot Kumaşı

Hala şüpheniz mi var ve istediğiniz satın alma işlemine karar veremiyorsunuz? O zaman çevrimiçi mağazasında her kumaşın nüanslarını anlamanıza her zaman yardımcı olacak bir danışmanla iletişime geçmelisiniz. Danışman, yalnızca kumaş seçimine karar vermenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda tam olarak size en uygun ürünü seçmenize de yardımcı olacaktır, yani tüm eksikliklerinizi gizler ve avantajlarınızı vurgular.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!