Pamuklu Kumaş Satın ALINIR

Kumaş satın alanlar. İhraç fazlası Pamuk kumaş satın alanlar Pamuk kumaş firmaları toptan Pamuk kumaş satış yerleri Pamuk kumaş üreticileri Pamuk kumaş fason atölyesi Pamuk kumaş üreticisi Pamuk kumaş toptan fiyatı ucuz Pamuk kumaş alanlar parça Pamuk kumaş satın alanlar. Yarım toplar halinde kumaş alanlar.

Kumaş alan. Pamuk kumaş üreten firmalar Pamuk kumaş firma adresleri İstanbul Pamuk kumaş satış yeri Pamuk kumaş imalathaneleri Pamuk kumaş nereye satılır? Pamuk kumaş nereye satarım? Parti Pamuk kumaş satın alanlar stok pamuk kumaş satın alan spot pamuk kumaş satın alan firmalar stok pamuk kumaş nereye satılır? Parti Pamuk kumaş kimler alıyor? Spot pamuk kumaş satın alan.

Rips Kumaş alanlar. Ripstap Kumaş satın Alacak Yerler. Bez Ayağı Kumaş Alacak Yerler. Nevresimlik Kumaş Alacak Yerler. Parça Kumaş Alacak Yerler. Balıksırtı Kumaş satın Alacak Yerler. Jakarlı Kumaş satın Alacak Yerler. Poplin Kumaş satın Alacak Yerler. Kot Kumaş satın Alacak Yerler. Panama Kumaş Alacak Yerler. Süprem Kumaş Alacak Yerler. Ribana Kumaş Alacak Yerler. Denye Kumaş satın Alacak Yerler. İnterlok Kumaş Alacak Yerler. Kaşkorse Kumaş satın Alacak Yerler. Turlu Viskon Kumaş Alacak Yerler. Etamin Kumaş satın Alacak Yerler. Kumaş alanlar penye satın Alacak Yerler. Penye Kumaş Alacak Yerler. Üç iplik Kumaş Alacak Yerler. İki İplik Kumaş satın Alacak Yerler. Şardonlu Kumaş Alacak Yerler. Likralı Kumaş satın Alacak Yerler. Streç Kumaş Alacak Yerler. Selanik Kumaş satın Alacak Yerler. Havlu Kumaş satın Alacak Yerler. Pile Kumaş Alacak Yerler.

Kısa hatırlatma: Fabrikalar tedarik zincirinin kumaş üreticileridir. İplikleri tekstile dönüştürmenin gerçek büyüsünü yapıyorlar. Bu nedenle, herkesin doğrudan bir kumaş fabrikasıyla çalışmanın “profesyonel” bir yol olduğunu düşünmesi anlaşılabilir bir durumdur, ancak bu genellikle küçük girişimler için en iyi seçenek değildir.

Evet, en iyi fiyatı alacaksınız, ancak çoğu zaman fabrikalar yalnızca kendilerine daha büyük siparişler verecek daha köklü markalarla doğrudan çalışmak ister.

Peki doğrudan bir değirmenle çalışmıyorsanız kiminle çalışabilirsiniz? Güzel haberler? Başka birçok seçenek var!

Kumaş imalatı tedarik zincirinin diğer ucunda perakendeciler bulunmaktadır. Perakendeciler küçük miktarlardaki kumaşlar için harika olabilir.

Tonlarca seçenek

Bir avlu kadar, hatta yarım metre kadar kumaş satın alabilirsiniz.

Eksileri

Daha yüksek fiyat

Kumaşı taşımayı bıraktıklarında yeniden sipariş veremezsiniz (eski kumaşı yeniden sipariş etmek, Gap’e gidip “5 yıl önce yaptığın o gömleği istiyorum – 10 parça lütfen” demek gibi olur).

TOPTAN KUMAŞ TEDARİKÇİLERİ

Kumaş toptancıları da perakendecilere benzer ancak genellikle daha büyük miktarlara ihtiyaç duyarlar ve bir perakendecinin aksine, eski kumaşı sizin için yeniden sipariş edebilirler.

Artıları

Toptan kumaşların nispeten düşüktür (minimum sipariş miktarları).

Kumaş stoklarımızda mevcuttur, hemen başlayabilirsiniz.

Parça Kumaş, Balıksırtı Kumaş ,Jakarlı Kumaş ,Poplin Kumaş ,Kot Kumaş satın ,Panama Kumaş ,Süprem Kumaş , Ribana Kumaş , Denye Kumaş ,İnterlok Kumaş ,Turlu Viskon Kumaş ,Penye Kumaş ,Üç iplik Kumaş ,İki İplik Kumaş ,Şardonlu Kumaş ,Likralı Kumaş ,Streç Kumaş.

Daha fazlasına ihtiyacınız varsa kumaşı yeniden sipariş edebilirsiniz.

Eksileri

Bir perakendeciden daha iyi fiyat ama en iyisi değil

DÖNÜŞTÜRÜCÜ

(Tedarik zinciri üyesi hakkında en çok unutulan, ancak bazen en yararlı olanıdır.)

Dönüştürücüler, kendilerini işlemek için kumaş satın alırlar. Kumaşların boyanması, basılması ve terbiye edilmesinde uzmanlaşma eğilimindedirler.

Artıları

Kumaşınızda özel bir baskı veya renk istiyorsanız, bir dönüştürücüyle çalışmak tedarik zincirinizde takip etmeniz gereken temas sayısını azaltabilir.

Bazen koleksiyonlarından gerçekten harika baskılar alabilirsiniz.

Eksileri

Genellikle daha yüksek isterler; bazıları dijital yazıcılar gibi çok küçük yapacak, ancak fiyat daha yüksek olacak.

İşçinin en ünlü örneği kumaşıdır.

Geleneksel olarak indirimli kumaşlar alıp yeniden satıyorlardı. Ancak bugün bunların çoğu bir tür soygundur (özellikle kumaş satış yapanlar).

Artıları

Gerçekten harika şeyler alıyorlar; Geniş çeşitlerle alışveriş yapmak büyük ilham kaynağı oluyor ve kumaş koleksiyonlarına sürekli yeni ürünler ekliyorlar.

Çevre dostu. Eski, hafif hasarlı veya ikinci kalite kumaşları yeniden satıyorlar.

Eksileri

Daha yüksek fiyatlar

Stok alanlar gibi, bir kez gittiğinde, gitmiştir.

Kumaş acenteleri birçok farklı kumaş şirketiyle ortak çalışır ve ihtiyacınız olanı bulmanıza yardımcı olabilir (doğrudan fabrika için çalışmıyorlar, bilginize bir satış temsilcisi gerçek fabrikada çalışan bir kişi olacaktır).

Acenteler, derin tedarik zinciri ağları nedeniyle bulunması zor yeni kumaşlara ulaşmak için mükemmeldir. Yani genellikle hemen hemen her şeyi bulmanıza yardımcı olabilirler.

Artıları

İpek Kumaş alım yapanlar,Denim Kumaş alım yapanlar,Pazen Kumaş alım yapanlar,Keten Kumaş alım yapanlar,Ham Kadife alım yapanlar,Polyester Kumaş alanlarPolar Kumaş alım yapanlar,Krep Kumaş alım yapanlar,Saten Kumaş alım yapanlar, Kanvas Kumaş alım yapanlar, Viskon Kumaş alım yapanlar,Şifon Kumaş alım yapanlar,Buzi Kumaş alım yapanlar,Gabardin Kumaş alım yapanlar,Süet Kumaş alım yapanlar, Jarse Kumaş alım yapanlar,Kaşmir Kumaş alım yapanlar, Kaşe Kumaş alım yapanlar,Rips Kumaş alım yapanlar,Ripstap Kumaş alım yapanlar,Bez Ayağı Kumaş alım yapanlar,

Kumaş acentelerinin tonlarca endüstri bağlantısı var.

Sizin için tüm zor işleri yapacaklar.

Eksileri

Temsilciler her zaman şeffaf bir şekilde çalışmazlar.

Bazen büyük komisyonlar alabiliyorlar.

Son olarak fabrikanıza sorabilirsiniz. Fabrikalar sektördeki en iyi bağlantılardan bazılarına sahiptir ve ayrıca tüm müşterilerinin kumaşlarını nereden sipariş ettiğini görebilirler.

Ve eğer tam paket bir fabrikayla çalışıyorsanız, ürününüzün tamamını sizin adınıza tedarik edeceklerdir.

Artıları

Ürününüzü hazırlamanın en kolay, en az stresli yolu.

Eksileri

Çoğu zaman fiyat ve malzemelerin nereden geldiği konusunda şeffaflık eksikliği yaşanacaktır.

ÖZET

Kumaş üreticisi seçimi söz konusu olduğunda doğru bir cevap yoktur. Bu markaya, ihtiyaçlarına ve konfor düzeylerine bağlıdır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!