Pamuk Polyester Denim Kumaş Alan Yerler

pamuk polyester denim kumaş parti pamuklu denim kumaş spot polyester denim kumaş

Denim kumaş satın alan firmalar. Çevrimiçi bir giyim mağazası açmak eğlencelidir likralı kot kumaş alan,14 ons kot kumaş,13 ons kot kumaş,11 ons pamuklu denim kumaş,13 ons denim kumaş ancak her zaman kolay değildir. Yapmanız gereken birçok seçim arasında, ürünleriniz için hangi kumaş türünü kullanacağınıza karar vermek en önemli olanlardan biridir.

Denim parçası satın alan. Yeni başlıyorsanız, tasarımlarınız için en ucuz tuvali kullanmak isteyebilirsiniz, ancak karar vermek için acele etmeyin. Kitlenizi ve markanızı nasıl sunduğunuzu düşünün. Ve giysilerinizin kumaşının sadece seçtiğiniz niş ile değil, tasarımlarınızla da uyumlu olması gerektiğini unutmayın.

pamuk polyester kot pamuk polyester denim kumaş

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALINIR… 0536 336 43 43

Her giyim perakendecisi, üç ana kumaş türüne aşina olmalıdır: pamuklu, polyester ve karışımlı kumaşlar. Bu blog gönderisinde, mağazanız için hangi kumaşların en iyi olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için her birini daha yakından inceleyeceğiz.

Pamuk

Pamuk, gezegende en çok üretilen doğal elyaftır. Bir kumaş olarak rahatlığı ve dayanıklılığı ile bilinir, bu da onu giyimde kullanılan en popüler kumaşlardan biri yapar.

Hisset ve giy

Pamuk, kot, flanel, jarse ve daha fazlası gibi birçok farklı kumaşa dokunabilen veya örülebilen çok yönlü bir elyaftır. Elbette her birinin biraz farklı bir hissi ve aşınması var. Tüm pamuklu kumaşlar yumuşak ve nefes alabilir, bu da onları sıcak iklimler ve sıcak havalar ile hassas cilde sahip kişiler için mükemmel kılar.

Son olarak, pamuk yapışkan değildir. Bu nedenle, mağazanızda vücuda oturan giysiler satmak istemiyor ve daha gevşek bir kesim tercih ediyorsanız, pamuğu tercih edin. Ancak %100 pamuğun yavaş kuruduğunu ve bu nedenle muhtemelen spor giyim için ideal olmadığını unutmayın.

STOK LİKRALI DENİM KUMAŞ

Alışveriş yapanlar, birkaç hafta yerine yıllarca dayanacak bir kot pantolon bulmanın ne kadar zor olduğunu çok iyi anlıyorlar. Kaliteli giysi yapımının önemi burada devreye giriyor. Bazen, parça gibi görünen ve hissedilen kotlara sahip olmak istiyorsanız, gerçek denim perakendecilerinin “kutsal kâsesini” bulmanız gerekir.

Pamuk denim kumaş nedir,Denim kumaş kot mudur,Denim hangi kumaş,Denim kumaş sert mi,

Kot parçası satın alanlar olarak, bunları perakende pazarında satmayı düşünmeden önce, kendimizi en iyi kalitede denim ürünleri tedarik etmeye %100 adadık. Burada stokladığımız her bir kot pantolon, rahatlığı, kalıbı, stili ve hepsinden önemlisi yüksek kaliteli karışımı açısından denenmiş, test edilmiş ve onaylanmıştır.

En büyük önceliğimiz, size bir ömür boyu dayanacak klasik ve modern denimi sunmaktır. Marka değerlerimize ulaşmak için, en son denim üretim yöntemlerini kullanmak söz konusu olduğunda sürekli olarak daha da ileriye gitmeye çalışıyoruz. Bazı denim ürünlerimizin küçük bir yüzdede polyester elyaf içerdiğini fark edeceksiniz ve bu elyaf içeriği daha iyi uyum, dayanıklılık ve bitiş sağlamak için gereklidir.

Örneğin, tasarımcı kot pantolonumuz %75 pamuk, %24 polyester ve %1 spandeksten oluşan benzersiz bir karışım sunar. Lütfen toplam 2 erkek ‘Kovboy’ tasarımımız olduğunu unutmayın, böylece tercihinize bağlı olarak açık yıkama ve koyu yıkama arasından seçim yapabilirsiniz. Bu 3 ayrı elyafı dahil ederek sonuç, rahat kesim, kolay giyilen bir gardırobun vazgeçilmezidir. Kotumuzun tadını çıkarabilmenizi ve kotunuzdan olabildiğince fazla yıpranmanızı istiyoruz. Tüm farkı yaratan bu küçük polyester yüzdesidir.

PARTİ DENİM KUMAŞ

Ucuz kot kumaşı,Likralı Kot kumaşı,Pantolonluk Kot Kumaş,Parça kot kumaş satanlar,En iyi kot kumaşı,Yıkanmış kot kumaşı,Döşemelik Kot Kumaşı,Kot kumaşı toptan,

O mükemmel kot pantolon için alışveriş yaparken, onu satın almaya karar verdiğinizde kalitesine güvenebilmek önemlidir. Denim parçası alan firmalar olarak , bazı denim markalarının, ürünleri daha hızlı satmak anlamına geliyorsa, elyaf karışımlarından taviz verdiklerini anlıyoruz. Bununla birlikte, kot pantolonlarımız kullanıcıya tamamen zıt bir güvence sağlar – ürün kalitesinden ödün vermeden, ilk giyimden itibaren anında rahatlık. Daha da iyisi, kullandığımız polyester karışımlarının, kot pantolonlarımızın esneme geri kazanımı söz konusu olduğunda güvenilir olmasıdır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!