Niğde Kumaşçılar Niğde Kumaş Toptancıları Niğde Parça Kumaş

niğde kumaşçı, niğde kumaşçılar, niğde parça kumaş pazarı, niğde nevresimlik kumaş, niğde şalvarlık kumaş, niğde kumaş pazarı, niğde parça kumaş, niğde kilo ile kumaş, niğde kumaş alanlar,kumaş alan niğde,parça kumaş niğde,elbiselik kumaş niğde,kumaş mağazası niğde,parça kumaş niğde, niğde kumaş satanlar,kumaş satan niğde, niğde kumaş nerede satılıyor, niğde kumaş toptancıları,toptan kumaş niğde,

Niğde Kumaşçılar  Niğde Kumaş Toptancıları Niğde kiloyla Parça Kumaş

Yazlık kumaşlar bazı temel özelliklere sahip olmalıdır: hafiflik, higroskopiklik, hipoalerjenite. Bu nitelikler doğal veya karışık malzemelerde bulunur. Bununla birlikte, yazın farklı olabileceği unutulmamalıdır: şifon ve keten, havayı mükemmel bir şekilde geçiren ve cildi sıcakta soğutan bir bölge için uygundur; bir diğeri için, daha serin ve değişken havalarda, +22 ve +15 derecede eşit derecede iyi olan ince yünden yapılmış şeyler faydalı olacaktır.

KUMAŞ SATIN ALMAK BİZİM İŞİMİZ… 0536 336 43 43

rize kumaşçı, rize kumaşçılar, rize parça kumaş pazarı, rize nevresimlik kumaş, rize şalvarlık kumaş, rize kumaş pazarı, rize parça kumaş, rize kilo ile kumaş, rize kumaş alanlar,kumaş alan rize,parça kumaş rize,elbiselik kumaş rize,kumaş mağazası rize,parça kumaş rize, rize kumaş satanlar,kumaş satan rize,rize kumaş nerede satılıyor, rize kumaş toptancıları,toptan kumaş rize,

Yazlık kumaşın mantar önleyici bir etkiye sahip olması ve bakteri üremesini önleyebilmesi iyidir. Bu bir ön koşul değil, rahat ve hijyenik yazlık giysiler için önemli bir koşuldur.

Yaz için kumaş yumuşak ve dokunuşa hoş olmalıdır. Sıcak mevsim için elbiseler, etekler ve bluzlar genellikle astarsız dikilir, bu nedenle malzeme sürtünmemeli ve cilt tahrişine neden olmamalıdır.

YERİMİZ ZEYTİNBURNU KUMAŞÇILAR ÇARŞISIN’DA

Yazlık elbiseler ve pantolonlar tamamen doğal kumaşlardan yapılmak zorunda değildir. Sentetik liflerin eklenmesi, malzemeyi daha dayanıklı hale getirir ve giysinin bakımını kolaylaştırır. Örneğin, doğal keten çok kırışıyor. Sentetik eklemezseniz, bir elbise veya pantolon hareket halindeyken kelimenin tam anlamıyla kırışabilir. Ayrıca suni iplikler renk tutmasını sağlar.

En popüler yazlık kumaşlar:

keten;

pamuk;

ipek;

basma;

viskon;

şifon;

saten;

yün.

KETEN

Doğal ağartılmamış keten, sıcak havalar için mükemmel bir seçimdir. Hassas bakıma rağmen, bu kumaştan yapılmış elbiseler ve pantolonlar yaz için en iyi çözüm olmaya devam ediyor. Keten havaya mükemmel şekilde nüfuz eder ve fazla nemi giderir, bu malzeme cildi “soğutabilir”. Boyaların olmaması, alerjik reaksiyonlara eğilimli hassas cilt tiplerine sahip kişiler tarafından takdir edilecektir. Boyalı keten de sıklıkla kullanılır: güneşte solmaz ve rengin parlaklığını uzun süre korur.

PAMUK

Pamuklu kumaştan yapılmış yazlık giysiler her gardıropta bulunabilir. Elbiseler, bluzlar, tişörtler, pantolonlar, şortlar, pelerinler, şapkalar, çantalar, aksesuarlar – pamuktan her şey dikilebilir.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALIYORUM… 0536 336 43 43

van kumaş pazarı, van kumaşçılar, van parça kumaş, van kilo ile kumaş,kiloyla kumaş van,kumaş alanlar van,kumaş alan van,parça kumaş pazarı van,elbiselik kumaş van,kumaş mağazası van,parça kumaş van, van kumaş satanlar,kumaş satan van, van kumaş nerede satılıyor, van kumaşçı, van parça kumaş pazarı, van nevresimlik kumaş, van şalvarlık kumaş,

Pamuk farklı ağırlıklarda gelir: ne kadar yüksekse, bakımı o kadar kolay olur. Kalın malzeme makinede yıkanabilir, sıkılabilir ve güneşte kurutulabilir. Bu, her gün yenilenmesi gereken yazlık giysiler için geçerlidir.

Ürünün çekmemesi için 40 dereceyi geçmeyen sıcaklıkta yıkanmalı ve yatay olarak veya askıda kurutulmalıdır. Pamuk yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir. Malzemeyi yakmamak için nemli bir bezle yapılması tavsiye edilir.

İPEK

Doğal ve suni ipek, yazlık giysi üretimi için mükemmel bir seçimdir. Yumuşak kumaş iyi örtülür, şeklini korur ve şekle uyar. Tıpkı keten gibi, ipek de sıcak havalarda önemli olan cildi serinletebilir. Serin bir yaz akşamında ipek bir takım elbise vücudunuzu sıcak tutacak ve hipotermiyi önleyecektir.

Modern endüstri, doğal ipekten daha düşük olmayan yüksek kaliteli suni ipek üretmeyi mümkün kılar. Tek fark, sentetik kumaşın antibakteriyel özelliklere sahip olmamasıdır.

İpek ürünleri satın alırken bu kumaşın yaz için ne kadar iyi olursa olsun parlak güneşte renklerinin hızla solduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle, parlak giysiler birkaç mevsimde solabilir. Hizmet ömrünü uzatmak için, şeyleri gölgede kurutmanız ve mümkünse açık güneş ışığından kaçınmanız önerilir – ultraviyole radyasyonun etkisinin çok agresif olmadığı öğleden sonra geç saatlerde ipek giysiler giyin.

BASMA

Kumaş alımı yapanlar, ince ve hafif bir pamuklu kumaştır. Çoğu zaman, iyi havalandırıldığı için ortalama bir yoğunluğa sahiptir. Tedaviyi özel bir emprenye ile yapmazsanız güneşte solabilir.

Özel dokuma ve ipliklerin bileşimi nedeniyle, basma çok çabuk kurur. Basma giysileri elinizle yıkamak daha iyidir – kumaş çok incedir ve yüksek hızlarda durulama ve sıkma sırasında yırtılabilir.

VİSKON

Ucuz ve fonksiyonel viskon genellikle yazlık kıyafetlerin dikilmesinde kullanılır. Doğal ağaç liflerinden yapılmış olmasına rağmen kumaş yapaydır. Pamuklu malzemelerin türünü ifade eder.

Viskon, doğal kumaşların tüm avantajlarına sahiptir: higroskopiklik, hafiflik, nefes alabilirlik. Ayrıca uzar, şekle iyi oturur ve şeklini korur. Hassas programda makinede yıkanabilir.

ŞİFON

Havadar yaz etekleri ve elbiseleri, kıyafetleri süslemek için ekler şeklinde kullanılan şeffaf şifondan dikilir. Bu kumaş, yazlık giyimde nadiren tek başına, daha çok astar ile kullanılır.

Şifon, pamuk, suni ipek, ipek veya polyesterden yapılabilir. Çoğu zaman, toplu pazarda karışık bir malzeme kullanılır. Her türlü şifon iyi havalandırılır, az buruşur ve hava sıcaklığına uyum sağlar (sıcakta soğur ve ısıyı serin tutar).

KUMAŞ – İPLİK – PARÇA KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

trabzon kumaşçı, trabzon parça kumaş pazarı, trabzon nevresimlik kumaş, trabzon şalvarlık kumaş, trabzon kumaş pazarı, trabzon kumaşçılar, trabzon parça kumaş, trabzon kilo ile kumaş,kiloyla kumaş trabzon,kumaş alanlar trabzon,kumaş alan trabzon,parça kumaş pazarı trabzon,elbiselik kumaş trabzon,kumaş mağazası trabzon,parça kumaş trabzon, trabzon kumaş satanlar,kumaş satan trabzon, trabzon kumaş nerede satılıyor,

SATEN

Pürüzsüz dökümlü elbiseler ve saten pantolonlar, sıcak bir yazın olmazsa olmazı. Dıştan, kumaş satene çok benzer, ancak merserize pamuktan yapılmıştır. Merserizasyon, yüzeyin pürüzsüzlüğünü ve parlaklığını sağlar, rengin parlaklığını uzun süre korumanızı sağlar. Saten elbiseler ve bluzlar güneşte solmaz, öğle sıcağında korkmadan giyilebilir ve güneşte kurutulabilir.

YÜN

Yün geleneksel olarak bir sonbahar ve kış malzemesi olarak kabul edilir, ancak ince yünden yapılmış elbiseler de yaz aylarında geçerlidir. Doğal kumaş, şekle mükemmel oturur ve uygun bakım yapıldığında görünümünü kaybetmez.

Parça kumaş. Yünlü dokuma, detaylı desenler veya hassas ajur kumaşlarla kumaş oluşturmanıza olanak tanır. Sıcak tutmanız ve aynı zamanda cildi aşırı ısıtmamanız gereken yaz akşamları için mükemmeldir.

Yorum Yap