Mikro Kumaş

Mikro fiber kumaş alan,ham mikro kumaş alan, motnluk mikro kumaş,örme mikro kumaş, mikro kumaş kimler alıyor

MİKRO DOKULAR. NE OLDUĞUNU?

Parti kumaş satın alanlar. Mobilya kumaşı türlerinin adlarındaki mikro ön eki zaten tanıdık hale geldi. Bununla birlikte, aynı salon ve mağazalardaki her danışman, bu ekin özünün ne olduğunu ve örneğin mikro kadifenin klasik kadifeden ne kadar farklı olduğunu net bir şekilde cevaplayamaz. Bu yazıda mikro kumaşların üretim, uygulama, avantaj ve dezavantajlarını anlıyoruz.

POYESTER KUMAŞ SATIN ALANLAR… 0536 336 43 43

Mikrofiber ne işe yarar Mikrofiber malzeme nedir Mikrofiber bez sağlıklı mı Mikrofiber bez ıslatılır mı Mikrofiber bez özelliği nedir Mikrofiber temizlik bezi ne işe yarar Cam silmek için hangi bez

Mikro malzemelerin kökeninin adının ve tarihinin deşifresine girmeden kısaca onlar hakkında şunları söyleyebiliriz. Bu tür kumaşlar, Rusça konuşan mobilya dünyasında “mikrofiber” adı altında bilinen ortak bir ataya sahiptir. Yumuşacık bir yüzeye sahip örme bir kumaştır. İstenen sonuca bağlı olarak, bu yığın taranır ve mümkün olduğu kadar uzun bırakılır veya hafif kadifemsi bir his verene ve yazma etkisi olmayana kadar kısa kesilir.

PENYE KUMAŞ ALAN FİRMALAR… 0536 336 43 43

Yığın binlerce kez bölünebilir, çeşitli efektler (örneğin bir cilt yüzünün aynı taklidi) yaratmak için çeşitli bileşikler veya sıcak hava ile tedavi edilebilir. Bu tür malzemeler genellikle kabartmalıdır ve yanlış taraf bir alt tabaka tarafından kopyalanır. Ancak, kumaş türlerinin her biri üzerinde daha ayrıntılı olarak duralım.

Mikrovelor

HAM MİKRO KUMAŞ SATIN ALANLAR… 0536 336 43 43

Yukarıda belirtildiği gibi – mikro velur – mikrofiber bez temelinde üretilen bir malzeme. Arkası ve yumuşacık bir ön yüzeyi vardır. Yığın farklı uzunluklara sahip olabilir, ancak kadife hala uzun ve orta uzunlukta bir yığınla karakterize edilir.

KIŞLIK KUMAŞLAR,KIŞLIK KADİFE KUMAŞ,KIŞLIK TÜVİT KUMAŞ,KIŞLIK KAŞMİR KUMAŞLAR,KIŞLIK YAĞMURLUK KUMAŞ , MİKRO KUMAŞ SATANLAR,MOTLUK MİKRO KUMAŞ, ZEYTİNBURNU KUMAŞ ALAN.

Ayrıca farklı efektler vermek için çeşitli işlemlere tabi tutulabilir, örneğin ek parlaklık (buz etkisi olarak adlandırılır) adına havın bir yönde bir yönü oluşturularak, kazıkların uçları, Ayrıca bölünebilir, kadife taklit eden mat bir malzeme derinliği oluşturmak için, villus tam anlamıyla kırıldığında, kadife hareli buruşmuş gibi yaparak, çarpma efekti adı verilen bir yol vardır.

MİKRO FİBER KUMAŞ ALAN YERLER… 0536 336 43 43

Mikro kadife ve kadife arasındaki fark açıktır – klasik kadife dokuma bir malzemedir. Çoğu zaman kesik bir şekilde yapılır, yani iki jakarlı kumaşın birbirine dokunacağı şekilde dokunur, sonra kesilir ve kesiklerin yerinde bir yığın belirir. Mikrovelur söz konusu olduğunda, bir substrat üzerinde örülmüş bir temel malzemeden bahsediyoruz, bu durumda hav, tarama ve son işlem ile elde edilir.

Mikro flok

Bu tip malzeme de aynı mikrofiber temelinde yapılır. Bununla birlikte, üretim aşamalarından birinde, bu kumaşı alışılmadık derecede yumuşak yapan bir işlem eklenir. Bu şu şekilde olur: Tarama ile elde edilen hav defalarca yarılır, dikey olarak yükselir (elektrik, buhar, sıcak hava vb. yardımıyla) ve kıyılmış ek hav eklenir. Bir yığını diğerine bağlamanın birkaç yolu vardır – bu yapıştırma yöntemi, sıcaklık ve füzyondur. Sonuç olarak, çok yumuşak ama aşınmaya dayanıklı bir malzeme elde ediyoruz.

PARTİ KUMAŞ SATIN ALANLAR… 0536 336 43 43

Zeytinburnu kumaş pazarına nasıl gidilir,ucuz mont kumaş,mont kumaş metre fiyatı,montluk kumaş satanlar,mikro kumaş satışı,mont kumaşı kilo fiyatları,kilo ile mont kumaşları,mont için mikro kumaş,mont için kaşe kumaş fiyatları,montluk kumaş lanlar,metre ile montluk kumaş satın alanlar,en iyi fiyata mont kumaşı alan,mont kumaşı nereye satılır,yazlık mont kumaşları,montluk paraşüt kumaş satanlar,mikro soft montluk kumaş,mikro soft kumaş metre fiyatı,

Toptan kumaş alanlar. Kesilen havın doğrudan temel kumaşa tutkalla yapıştırıldığı klasik flok ile karşılaştırıldığında, mikroflok ayrıca kelliğe, aşınmaya karşı dayanıklıdır, kedi pençelerinden çok korkmaz, alkol içeren ürünlerden korkmaz ve en önemlisi dayanıklıdır yırtılma ve aşınma üzerinde artan bir yük.

Yorum Yap