Maraş Kot Kumaş

maraş parça kot alan, maraş parti kot alan, maraş kot kumaş alan, maraş kot kumaş satın alan yerler, maraş ucuz kot kumaş

Kot türleri

Denim kumaş alanlar. Kiloluk kot kumaş fiyatları, Parça kot kumaş satanlar, Ucuz kot kumaşı, Kot kumaş fiyatları toptan, Kahramanmaraş Kumaş fabrikaları, Likralı Kot Kumaş Fiyatları, En iyi kot kumaşı, Maraş Penye Kumaş fabrikaları veya denim birçok kesim, boyut ve bitişte gelir. Bu kesinlikle moda tutkunları için yeni bir şey değil. Tam da farklı çeşitleri deneyerek tarzınızı geliştirebilir, malzemeyi daha iyi tanıyabilir ve moda ile daha çok eğlenebilirsiniz.

İster streç, ister yıkamalı veya ham olsun – farklı kumaş türleri sadece görünüşte değil, aynı zamanda diğer özelliklerinde de farklılık gösterir. Bu makalede, farklı kot türlerine genel bir bakış ve bu malzemeden lekelerin nasıl çıkarılacağı hakkında bilgi bulacaksınız.

TEKLEME KOT KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

7 ons kot, 8 ons kot, 9 ons, 10 ons kot, 11 ons, 12 ons, 11,5 ons kot kumaş, 10,5 ons kot kumaş, 6 ons kot kumaş, 7 oz kot kumaş, 8 oz kot kumaş, 9 oz kot kumaş, 10 oz kot kumaş. 11 oz kot kumaş,
7 ons kot, 8 ons kot, 9 ons, 10 ons kot, 11 ons, 12 ons, 11,5 ons kot kumaş, 10,5 ons kot kumaş, 6 ons kot kumaş, 7 oz kot kumaş, 8 oz kot kumaş, 9 oz kot kumaş, 10 oz kot kumaş. 11 oz kot kumaş,

Kesim

İster denim kumaş satın alan farklı varyantlarda giyilir ve bir klasik olarak hiçbir gardıropta eksik olmamalıdır. Kot pantolonlar basitçe külttür – drenaj borusu, çizme kesimi veya sıska kalıp olmalarına bakılmaksızın. Muhtemelen şu anda kendin de kot pantolon giyiyorsun!

Ham kot

Ham denim ile ilgili özel olan şey, kumaşın daha sonraki üretim sürecinde boyamadan sonra artık yıkanmaması. Uzun süre giydikten sonra kot pantolonun yoğun olarak kullanılan bölgeleri, örneğin dizler aydınlanır. Bu, kot pantolonlara popüler bireysel görünümü verir.

PARÇA KOT KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

Yıkanmış kot

Kot pantolon kumaşı nasıl olmalı? Kot pantolon hangi kumaştan yapılır? En iyi pantolon kumaşı nedir? Kot mu jean mi? Kot pantolon hangi kumaştan yapılır?,Kot pantolon kumaşı nasıl olmalı,En iyi pantolon kumaşı nedir,Kot kumaşı nasıl yapılır,

Çoğu kot pantolon satılmadan önce önceden yıkanmış ve kimyasal işlemden geçirilmiştir. Bu, kumaşı yumuşatır ve kot pantolonu daha kimse giymeden bile eskimiş gibi gösterebilir. Bu işlem, pantolona sözde “kullanılmış görünüm” verir.

Kenar kotu

“Selvage Jeans” çok özel bir şeydir. Bu kotların kumaşı, özel tezgahlarda sürekli bir atkı ipliği ile yapılır ve bu nedenle özellikle sağlam ve dayanıklıdır.

Streç kot

Streç kot sadece pamuktan yapılmaz, aynı zamanda kumaşın cilde sıkıca oturmasını sağlayan bir miktar elastan içerir. Ancak kumaş ne kadar gerilirse ömrü o kadar kısalır.

BİLİNÇ VE KALİTE

Kot kumaş alanlar özel bir kot pantolonun kalite kontrolü, müşterilerinize ölçüm bandını uygulamadan önce başlar. Her denim kumaşın kendine has bir karakteri olduğundan, stüdyomuza gelen her Candiani Denim rulosu çekme ve dayanıklılık gibi çeşitli özellikler açısından kontrol edilir ve test edilir.

KARIŞIK KOT KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

Yönetimimiz altında kot pantolonlar müşterilerinizin isteklerine göre kesilir, yıkanır ve süslenir. Ürünlerimizin kalitesinin arkasındayız. Bu nedenle süreç boyunca ve kotlar mağazanıza gelmeden önce çeşitli kontroller yapılır.

KOT KUMAŞ SATIN ALAN YERLER… 0536 336 43 43

Hızlı moda yerine (ölçmek için üretilmiştir) tercih etmek, kendi içinde çok sürdürülebilir bir seçimdir, ancak burada durmuyoruz. Parti kotların kalitesine büyük önem veriyor ve sürdürülebilir teknolojilere güveniyor. Üretim süreçlerinde aşağıdaki sertifikalar alınabilir veya uygulanabilir

Kot üzerindeki lekeler

Denimlerin pek çok farklı türü olmasına rağmen, en yaygın lekeler (yağ veya kahve lekeleri gibi) kolayca çıkarılabilir. Genel olarak, ürün seçimi leke tipine bağlıdır, ancak çoğu leke için mükemmel şekilde yeterlidir.

kot elbiseler,En şık kot elbiseler,Kot Elbise Online Satış,Dantelli Kot Elbise Modelleri,Kot Elbise Kombinleri,e-tesettür kot elbise,Kot Jile Elbise Etekli abiye takım tesettür,

Parça Kot alan ön işleme tabi tutmak için ¼ ölçek deterjan ¾ ölçek su ile karıştırın. Bu karışım daha sonra lekeye uygulanır ve ölçü kaşığının alt kısmı kullanılarak lekeye işlenir. Karışımı yıkamadan önce en fazla 5 dakika bekletin.

Yorum Yap