Likralı Kumaş Nedir? Likralı Kumaş Satın Alan

Likralı kumaş terletir mi,Likralı Desenli Kumaş,Likralı Kumaş Özellikleri,likralı kumaş satın alan,likralı kumaş alanlar,likralı kumaş kim alır,likralı kumaş nereye satarım,likralı kumaş kimler alıyor,

Lycra kumaş özellikleri, blogumuzun bu makalesinde likra nedir, bu malzemenin kullanımlarını ve özellikle farklı uygulama alanlarında sunabileceği avantajları açıklıyoruz.

Likralı kumaş özellikleri

Spandex (veya elastam), kumaşları germek için yaygın olarak kullanılan sentetik bir poliüretan elyaftır. Genel olarak poliüretan lifi belirtmek için Lycra (laikra ve licra olmayan telaffuz) teriminin kullanılması, ticari marka deposunun kendisi tarafından yanlış ve cesaretini kırmıştır. Bu eylem mükemmel bir başarı oldu, ancak çift kesimle, artık piyasadaki lider ürün olmadığı için, terim daha genel bir esneme veya esneme lehine ortadan kalktı. Son olarak, aşırı marka düzenlemesi bu markanın kullanımını çok az ürüne indirdi. Likra’nın büyük elastik özelliği, tam olarak kimyasal bileşimine ve polyesterin daha kristalli segmentlerle reaksiyonuna bağlıdır. Bu aynı zamanda çok dayanıklı ve güçlü olmasını sağlar.

Likra nasıl kullanılır?

Likra veya elastan genellikle sanatsal veya ritmik jimnastik gibi spor kıyafetleri veya hatta mayolar için kullanılır. Genellikle iç çamaşırı veya kadın iç çamaşırı oluşturmak için kullanılır, ancak elastik çarşaflar ve belirli bir esnekliğe ihtiyaç duyan diğer ürün türleri gibi bazı ev ürünlerinde de uygulama bulur.

İpek krep kumaş,ucuz krep kumaş,parça krep kumaş, krep kumaş parçası alan, krep kumaş nerede satılır, krep kumaş satan yer, krep kumaş nereden alırım,parti krep kumaş,stok krep kumaş,spot krep kumaş, krep kumaş toptancısı,toptan krep kumaş,ham krep kumaş,likralı krep kumaş,polyester krep kumaş,pamuk krep kumaş, krep kumaş alan kişiler, krep kumaş satan firmalar, krep kumaş satan firma,
İpek krep kumaş,ucuz krep kumaş,parça krep kumaş, krep kumaş parçası alan, krep kumaş nerede satılır, krep kumaş satan yer, krep kumaş nereden alırım

Çok sağlam bir kumaştır, güneş ışığına, yıkamaya ve tere karşı dayanıklı olduğundan dayanıklı bir kumaştır. Buna ek olarak, su sporları söz konusu olduğunda klor ile temasa sahiptir. Likra asla saf değildir, aksine diğer liflerle karıştırılır. Örneğin, giyim için yine de biraz esneklik vermek için% 2-3 yüzdeleri bulabiliriz. Çeşitli sporlar için kostüm ve üniformalarda.

Likra’nın özellikleri nelerdir?

Likralı kumaş elastiktir, giydiğiniz elbisenin şekillerini değiştirmez. Likra kumaş nereye satarım? en önemli özellikleri şunlardır. Zamanla güçlü ve dayanıklı. Suya ve küflere dayanıklı – Elastik ve esnek – Başlangıç ​​uzunluğunun 5 katına kadar uzayabilir – İplik elastikiyetini ve şeklini korur başında vardı – Her zaman diğer liflerle karıştırılır – Renklendirilmesi çok kolaydır – Karışıma bağlı olarak şeffaf ve parlak görünüm – Makinede yıkanabilir ürünler kumaş alan.

Likra’nın avantajları nelerdir?

Bunun yerine likra kumaş alan özelliklerini kullanmanın avantajları aşağıda listelenmiştir. – Giymek rahat – Kumaş satın alan iyi homojenliği göz önüne alındığında tasarımların ve renklerin kolay basılması – Giysiyi üretmek için kullanılan her iki iplik türünden de yararlanarak diğer liflerle karıştırmanın avantajlarından yararlanır. – Parlak, şeffaf, opak veya yarı opak olmak üzere en farklı kullanımlar için kullanma imkanı. – Artistik jimnastik, ritmik jimnastik, aynı zamanda en popüler spor, mayo için şortlar için mükemmeldir.

Likralı Kumaş Kullanımı

Likralı kumaş terletir mi,Likralı Desenli Kumaş,Likralı Kumaş Özellikleri,likralı kumaş satın alan,likralı kumaş alanlar,likralı kumaş kim alır,likralı kumaş nereye satarım,likralı kumaş kimler alıyor,

Likra veya elastan genellikle spor kıyafetler veya mayolar için kullanılır. Ayrıca iç çamaşırı veya kadın iç çamaşırı için ortak bir seçimdir. Köşeli çarşaflar veya belirli bir esnekliğe ihtiyaç duyan diğer ürünler gibi ev ürünleri için uygulama bulun.

Güneş ışığına, tere ve deterjanlara dayanıklı olması çok dayanıklı bir kumaştır. Ek olarak, klorlu su ile temasa karşı dayanıklıdır ve bu nedenle mayo için kullanılır.

Likra, kumaşın nihai kullanımına bağlı olarak her zaman diğer liflerle farklı oranlarda karıştırılır. Giysiler için, şekli korumak, örtmek veya elastikiyet vermek için% 2’lik yüzdeler bulabiliriz. Spor için daha teknik giysilerde, likra% 20-30’a kadar mevcut olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*