Lakost Kumaşı Pike Kumaşı. Kumaş Alanlar.

Lakost kumaş satışı yerleri,pike kumaş satanlar,ucuz pike kumaş,pike kumaş kim alıyor,pike kumaş nereye satarım,kim pike kumaş alıyor,lokost kumaş kime satabilirim,lakost kumaşı satın alanlar,lakost kumaş alan yerler,lakost kumaşı nerede satılıyor,

Lakost Kumaşı Pike Kumaşı. Kumaş Alanlar.

Pike Kumaş Nedir?

Pike kumaş orijinal yapısı nedeniyle neredeyse anında bir insanın gözünü yakalayan doku kategorisine aittir. Bu triko, bir dama tahtası deseninde yapılan doğru formda geometrik bir desen sağlayan özel bir iplik aralığını kullanır. Pike üretim teknolojisi, burada iplik bile elde edilemeyecek şekilde üretilmiştir. Düzenli geometrik şekillerin çeşitli desenleri zirvenin ana özelliklerinden biridir. Ancak bu, profesyonel olmayan bir kişi tarafından bile hemen fark edilebilen bir şeydir, çünkü kumaş pratik özellikler açısından çok daha hoş sürprizler içerir.

Pike Kumaş Üretim tarihi

Bu madde geçen yüzyılın 20’sinde ortaya çıktı ve neredeyse hemen popüler oldu. Özellikle spor kıyafetleri dikerken aktif olarak kullanıldı. Günümüzde, neredeyse tüm gardırop eşyaları pike’den yapılmıştır: hafif ceketlerden montlara. Bu, kumaşın yüksek kalite seviyesi ve çok pratik özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

İlk kez Lacoste’un ünlü tenis oyuncusu fikri sayesinde spor kıyafetlerini zirveden dikmeye başladılar. O zamana kadar pazen türlerinin çoğunun üretimi için pazen kullanıldı. Ancak rahatsız oldu, çoğu zaman korkmuş hareketleri vardı ve özgür hissetmesini engelledi.

Lakost Kumaşı  Kim Alır?

İlk kez, aynı Lacoste’nin katılımıyla bir turnuvada halka bir pike gömleği gösterildi. Seyirciler üzerinde büyük bir etki bıraktı. Bu olaydan sonra, kumaş genellikle cila ve bu malzemeden yapılan ünlü “polo” gömlekleri olarak adlandırıldı. Bu nedenle, bu kavramları, farklı kumaşlarmış gibi karıştırmamalısınız, çünkü aynı şey ifade ederler.

Lakost Kumaş Pike Kumaş Tişört Kumaşı

Şu anda, gömlekler en ünlü ürün olmasına rağmen, üreticiler aynı zamanda resmi malzemeler için kıyafetler ve bu malzemeden üniformalar üretmektedir.

Temel özellikler

Pike

Kumaş pike

Pike kumaşa olan yüksek talep, sadece markanın popülerliği ile değil, mükemmel kalite özellikleri ile açıklanmaktadır. Karmaşık dokumanın tüm ana avantajları burada somutlaşır. Malzeme homojen bir yapıda yapılır ve yüzeyinde basit bir geometrik desen veya sadece düz süsleme yapılır. Geniş bir kanvas kumaş alan ek süslemeler olmadan bile kendi içinde güzel görünüyor. Lacoste mükemmel bir şekilde şeklini korur ve pratiktir, bu da spor alanında bir kerede talep görmesini sağlar. Sadelik ve görünümün, renklerin ve diğer parametrelerin iyi korunması, malzemenin popülaritesini destekliyor.

Pike Kumaşı Nereye Satarım?

Farklı kumaş türlerinde dokuma, yoğunluk bakımından birbirinden farklı olabilir. Bu, standart bir trikonun tüm özelliklerini iyi yansıtan gevşek bir yapı olabilir. Bununla birlikte, aynı gömlekler için kullanılan temel malzemenin doğasında bulunan tüm avantajları içermez. Gevşek tipte madde yanlara gerilir. Sıkı dokuma kullanılıyorsa, madde çok sert ve önceki versiyondan çok farklıdır.

Lakos Kumaş Yararları

Zirvenin avantajları aşağıdaki özellikleri içerir: kırışmaya karşı iyi direnç, bu sadece malzemeye sentetik elyaf eklendiğinde artar (ancak çok fazlası diğer yararlı özelliklerin kaybına yol açabilir);tüm kullanım süresi boyunca korunan mükemmel aşınma direnci derecesi; kumaş higroskopiktir, böylece sadece kıyafetler değil, aynı zamanda havlular da yapılır; iyi nefes alabilirlik mükemmel hava değişimi sağlar ve cildin her koşulda normal nefes almasını sağlar; zirve iddiasız bir malzeme olduğu için kumaş karmaşık bakım gerektirmez; materyalin alerjisi olanlar için bile tüm insanlar için uygun olduğu hipoalerjenik; mantarlar ve toz akarları da dahil olmak üzere çeşitli hastalıklara ve alerjilere neden olabilecek mikroorganizmaların büyümesini önleyen antibakteriyel özelliklere sahiptir;

Çevre dostu malzeme.

Malzeme bileşimi

Polo Lacoste

Görünüşte, tepe, karmaşık bir yapısal dokumaya sahip oldukça yoğun bir kabartmalı trikondur. Yaygın kumaş türleri doğru geometrik desenlere sahiptir. Bunlara ek olarak, havadar ve gevşek bir yapıya sahip daha az yaygın kumaşlar da vardır.

Üretim teknolojisinin temel karmaşıklığı özel bir örgü oluşturmaktır. Kumaş satın alan iki enine ve atkı çözgü ipliği kullanır. Sonunda, kapitone gibi görünüyor, ama aslında burada farklı bir madde yaratımı türü kullanılıyor.

Kim Kumaş Alır?

Üretimin en başında şirketler sentetikler eklemeden sadece doğal pamuktan pike yaptılar. Ancak teknoloji hızla gelişmeye başladı, daha sonra kompozisyonda sentetikler ortaya çıkmaya başladı. Şu anda, optimum pamuk içeriği% 50 olarak kabul edilmektedir. Kumaşın bütçe versiyonlarında, bu rakam% 30’a düşebilir, ancak bu aynı zamanda malzemenin kalitesinde de görüntülenir. Bu oran, faydaların çoğunun basitçe geçersiz kılınmasına neden olur.

Kaliteli malzemeler aşağıdaki elyaf türlerini içerir:

yün;

pamuk;

suni ipek ;

yün karışımı;

naylon;

ipek .

Kumaşa elastan eklerseniz veya spandeks kumaş kime satarım olarak da adlandırılırsa , madde ek plastisite kazanacaktır. Spandex ile Pike dikiş tunikleri, bluzlar , dar elbiseler ve diğer benzer kıyafetler için uygundur. Spor giyimde pratik olarak kullanılmaz, ancak daha rahat görünüm için uygundur.

Bu malzeme çocuk giyiminin üretiminde bile bulunur. Bununla birlikte, burada spor giyim veya dış giyim dikişi için kullanılan kumaşlar kullanılmaz. Burada yanlış tarafta küçük bir kazık bulunan çocukların zirvesini yapıyorlar. Çocuk giyiminin uyarlanmasında pike uygulamasının ana koşulu, diğer malzemelerle mümkün olduğunca doğal pamuğun içeriğidir. Aksi takdirde, hassas bebek cildi için doku kullanımı güvenli olmayacaktır.

Ürün Bakımı

Sıkı dokuma gerilmesine izin vermediğinden yıkama kumaşı bozmaz. Ayrıca, burada özel bakım koşullarına gerek yoktur. Hemen hemen tüm yıkama önerileri sıradan triko için verilenlere benzer . Minimum sayıda kısıtlama vardır.

Ana bakım noktaları aşağıdaki öğeleri içerir: pik, sentetik olanlar da dahil olmak üzere deterjan kullanırken sıradan bir çamaşır makinesinde yıkanabilir; sert kumaş nereye satılır türleri önerilen yıkamadan sonra hafif nişasta; ütü modu belirli bir ürünün etiketi ile belirlenmelidir, çünkü her biri için kendi bakım özelliklerine sahip farklı pike türleri kullanılabilir; normal şekilde yıkanamayan çamaşırlarda leke kalırsa, çıkarmak için özel leke çıkarıcılar kullanılabilir; kurutma makine veya sıradan olabilir, ancak ürün gevşek bir örgü yapısına sahipse, yatay kurutma önerilir.

Lakost kumaş satışı yerleri,pike kumaş satanlar,ucuz pike kumaş,pike kumaş kim alıyor,pike kumaş nereye satarım,kim pike kumaş alıyor,lokost kumaş kime satabilirim,lakost kumaşı satın alanlar,lakost kumaş alan yerler,lakost kumaşı nerede satılıyor,

Yukarıdaki noktalara dayanarak, diğer kim kumaş alıyor türleriyle karşılaştırıldığında, tepe çok iddiasız görünüyor. Bu, sadece spor ortamında değil, bu triko için yüksek popülerlik sağlayan faktörlerden biridir.

Zirveden kaliteli ürünler nasıl seçilir

pike’den ürün seçimi

Geniş bir seçim polo Lacoste

Çeşitli pike çeşitlerinin varlığına dayanarak, burada kesin bir kalite standardı yoktur. Her bir giysi türü, daha yumuşak veya pürüzlü bir yapıya sahip olan kendi çeşitliliğini gerektirebilir. Ancak her durumda, kalitenin ana göstergesi malzemenin bileşimidir. Temel doğal pamuk içermelidir. İçeriği en az% 50 olmalıdır. Daha fazlası varsa, kumaş alan daha yumuşak hale gelecektir. Şeklini o kadar iyi tutamayabilir, ancak daha iyi nefes alır ve nemi emer.

Kapron ilavesi kumaşı daha kaba yapar, ancak kullanım pratikliğini önemli ölçüde artırır. Bu malzeme çok daha uzun sürer ve çok ciddi bir şekilde gözyaşlarına karşı koyar. Ağır aşınmaya maruz kalan bu tip giysiler için bu harika bir seçenek olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*