Lacoste Kumaş Nedir? Kumaş Alınır.

Spot lacoste kumaş alan,parti lacoste kumaş alan,stok lacoste kumaş alanlar,parça lacoste kumaş,kilo ile lacoste kumaş, lacoste kumaş satan,

Lacoste Kumaş Nedir? Kumaş Alınır

Lacoste triko hakkında bazı yanılgılar vardır ve bu terminolojiden kaynaklanmaktadır.

Malzemenin kendisi “pike” Fransız triko olarak bilinir ve Lacoste, malzemenin ticari adıdır.

Yaklaşık bir buçuk asırdır varlığını sürdürüyor, ancak marka XX yüzyılın yirmili yıllarında Lacoste adlı bir Fransız tenisçi tarafından verildi.

Malzemenin tanımı ve bileşimi

Bu jarse% 100 pamuktan üretilmiştir ve üretiminde pike dokuma türlerinden biri kullanılmaktadır.

Ancak bazen bu üreticiden belirli şeylerin açıklaması, bileşimin ayrıca sentetik malzemeler içerdiğini söylüyor: elastan, viskon, polyester. Lacoste’da genellikle bu tür safsızlıkların% 2’sinden fazlası yoktur ve bu normal kabul edilir.

Spot lacoste kumaş alan,parti lacoste kumaş alan,stok lacoste kumaş alanlar,parça lacoste kumaş,kilo ile lacoste kumaş, lacoste kumaş satan,

Bu malzemenin temel amacı, özellikle polo tişörtler, spor balıkçı yaka ve elbiseler, tişörtler ve diğer ürünler olmak üzere spor kıyafetlerinin dikilmesidir.

Karmaşık pike-dokuma, kumaşta birbiri üzerinde birleşik ipliklerin üst üste gelmesine, malzemenin yapısının “gevşek” olmasına ve bundan dolayı trikonun “nefes almasına” katkıda bulunur.

Ancak bu tür Fransız trikoları her zaman yalnızca pamuk içermez.

Lacoste ayrıca başka malzemelerden de oluşabilir:

İpek;

Yün;

Viskon;

Mısır lifi iplikleri.

Lacoste esniyor mu?

Lacoste devam ediyor mu, yok mu” sorusuna kesin olarak cevap vermek imkansızdır.

Lakost kumaş fiyatı,ucuz lakost kumaş,lakost kumaş terletir mi,lakost kumaş zeytinburnu,amerikan pike kumaş,lakost kumaş üreticileri,lacoste kumaş elbise,lakost kumaş nasıl olur,
  • Bu çok geleneksel timsah Tişörtlerinin hiç esnemediği genel olarak kabul edilir ve yıllarca kullanıldıktan ve yüzlerce yıkamadan sonra bile gerilmeyen ve küçülmeyen bu ürünlerdir.
  • Ancak pamukla birlikte yapay malzemeler içeren bu jarsenin bazı türleri esneyebilir.
  • Bununla birlikte, bu, giysilerde güçlü bir deformasyona yol açmaz ve malzeme ne kadar yoğun olursa, gerilme olasılığı o kadar az olur.

Lehte ve aleyhte olanlar

Lacoste ürünlerinin tartışılmaz avantajları arasında şunlar yer almaktadır:

 Bu malzemeden yapılmış yüksek mukavemetli giysiler;

 Malzeme, şeklini zamanla kaybetmeden mükemmel şekilde korur;

 Lacoste hipoalerjeniktir ve alerjiye yatkın kişiler bile bu tür ürünleri giyebilir;

 Yıkama için özel koşullara uyulmasına gerek yoktur: bu tür giysiler normal koşullarda çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Lacoste’un, bu markanın popülaritesi nedeniyle sayısı oldukça yüksek olan sahte bir edinme olasılığının yüksek olması dışında, belirgin bir kusuru yoktur.

Seçim önerileri

Lacoste renk düzeni

Bu tür ürünleri seçerken, LACOSTE markası altında satılan pike malzemeden yapılmış şeyler ile Lacoste’un trikolarının kendisi arasında, sırasıyla sadece iplik alan dokuma türünün tepe ile ortak olduğu, ikinci durumda kalite biraz daha düşük olacaktır.

Öte yandan, gerçek bir LACOSTE’un fiyatı çok daha yüksek olacaktır. Bu nedenle, her şeyden önce, sizin için neyin daha önemli olduğuna karar vermelisiniz: tanıtılan bir marka için yüksek ödeme veya daha az kaliteli, ancak uygun fiyatlı giysiler.

Bileşime dikkat edin: Lacoste kıyafetleri çok miktarda sentetik malzeme içeriyorsa, bu tür ürünler zamanla uzayabilir.

Genellikle, bu tür sert kumaşlar buna duyarlı değildir ve bunları dokunarak belirleyebilir ve bu tür kıyafetleri ellerinizle ancak önemli bir çabayla gerebilirsiniz.

Parti Lacoste kumaş alan elit triko statüsüne sahiptir, bu nedenle bu tür ürünleri seçerken, LACOSTE resmi temsilcilerinin sahte satın almama konusundaki tavsiyelerini dinlemelisiniz:

Timsah amblemi, çoğu durumda daima yeşil çizgiye dikilir (üzerine büyük boy timsahın dikildiği ve renginin polo rengiyle eşleştiği bazı özel modeller hariç).

Düğmelerin rengi de çoğu durumda giysilerin rengiyle eşleşmeyecektir.

Polo yaka bileşimi ve bakım koşullarını gösteren iki etikete sahip olmalıdır.

Lacoste’nin ana üreticileri Asya ülkelerinde bulunmaktadır, bu nedenle bunun etikette belirtilmesi endişe kaynağı değildir: asıl mesele, dikişlerin ve dikişlerin düzgün ve iyi işlendiğinden ve malzemenin kalitesinin yüksek bir seviyeye karşılık geldiğinden emin olmaktır (özellikle kanvas gerilmemelidir)

Spot lacoste kumaş alan,parti lacoste kumaş alan,stok lacoste kumaş alanlar,parça lacoste kumaş,kilo ile lacoste kumaş, lacoste kumaş satan,

Spot Lacoste kumaş alan triko şaşırtıcı derecede dayanıklı ve dayanıklıdır ve birçok yıkamadan sonra bile üzerinde haplar oluşmaz, ancak bu, üreticinin bakım talimatlarına uymamak için bir neden değildir.

Bu tür giysiler yalnızca nazik bir modda yıkanmayı gerektirir ve ürünü kuruması için asmadan önce.

Stok Lacoste kumaş alan şeklini mükemmel bir şekilde koruduğu için bu tür şeyleri ütülemek gerekli değildir, ancak şartlar gerektiriyorsa, demirin üzerindeki sıcaklık regülatörünü 110 derecenin üzerine ayarlamayın (bu sıcaklık ayrıca bir nokta ile gösterilebilir ve “sentetikler için” yazısına karşılık gelir).

Ancak bu durumda bile, bu tür giysilerin yalnızca içten dışa ütülenmesi önerilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!