Kumaşçı

Kumaşçı

Konfeksiyon Yapımı için Kumaş Tanımlaması

Toptan kumaş alanlar. Kot kumaşçı. Penye kumaşçı Keten kumaşçı saten kumaşçılar poplin kumaşçılar krep kumaşçı atlet kumaşçı gömlek kumaşçı şalvar kumaşçı ceket kumaşçı denim kumaşçı süprem kumaşçı viskon kumaşçı sandy kumaşçı parça kumaşçı. Günümüzde mevcut olan çok çeşitli kumaşlar, tanımlamalarını önemli kılmaktadır. Çeşitliliğin, kombinasyon halinde farklı lifler kullanılarak yaratıldığını biliyoruz. Bu nedenle, bir kumaşın lif içinde ne olduğunun bilgisi, uygunluğunu, kullanımını ve bakımını bilmek için gereklidir. Etiketler ve satış görevlileri her vakit bizlere rehberlik edemez. Kumaş numuneleri, Kumaş özellikleri, tedarik süreleri, kumaşı tanımlamanın bazı yollarıdır.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALINIR. 0536 336 43 43

Kumaşın Tanımlanması

poplin satış yerleri toptan poplin satış yapanlar tekleme poplin alanlar karışık poplin alanlar
poplin satış yerleri toptan poplin satış yapanlar tekleme poplin alanlar karışık poplin alanlar

Tasarımcılar ve satıcılar fikir toplamak, eğilimleri kontrol etmek, birkaç ürünü incelemek ve örnek yarıda aramak için büyük kumaş pazarlarına gidebilirler. Kumaş satışı, konfeksiyon tasarımcıları veya satıcıları tarafınca tasarlanabilir ve geliştirilebilir ve giyim üreticisinin şartnamesine nazaran değirmenler veya dönüştürücülerden sipariş edilebilir. Parça kumaş alanlar malların elde edilmesi, kumaş numuneleri ve ürün özellikleri incelendikten ve teslim sürelerinden sonrasında gerçekleştirilir. Minimumlar, teslimat tarihleri, teslim süresi ve fiyatı görüşülmüştür. Uygun kumaş alan tanımlanması, kumaş üreticileri tarafınca sağlanan ürün bilgisi ve testlerine ve / veya giyim üreticileri tarafınca meydana gelen kontrol ve ürün geliştirmeye dayanmaktadır. Bilgi kaynakları arasında kumaş örnekleri, teknik özellikler ve sertifikasyon bulunur.

Kumaş örnekleri

5 metre uzunluğundaki örnek uzunlukları, hazır giyim üreticilerine sık sık ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu sayede tasarımcılar ve kumaş satıcılar malzemeyi kontrol edip çalışabilirler. Yapınak numuneler sıklıkla ürün kalitesi, estetik ve uygunluğun tanımlanması gibi özellikler ve öteki ürün detayları ile beraber sunulur. Kullanımı sona erdirmek için. Yoldam ve yenilikçilik yüksek öncelikli kriterler olduğunda, numuneler önemlidir.

Kumaş Sertifikası

Poplin kumaş yıkanınca çeker mi Pamuk poplin kumaş nedir Polyester poplin kumaş nedir Poplin kumaş ütü gerektirir mi
Poplin kumaş yıkanınca çeker mi Pamuk poplin kumaş nedir Polyester poplin kumaş nedir Poplin kumaş ütü gerektirir mi

Bazı satıcılar ek olarak parti kumaş ürün kalitesinde sertifikalar sağlar. Kumaş sertifikası, ürün özelliklerine uygunluk beyanıdır. Sertifikasyon, alıcıya gönderilen kumaşların kalitesinin güvence altına alınmasını sağlamak ve bir muayene alma ihtiyacını ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Bu günlerde hızlı yanıt ve tam zamanında üretim esnasında, parça kumaş kalitesinin belgelendirilmesi, kumaş üreticisine olan gereksinimi ortadan kaldırarak ve tutarsız materyaller nedeniyle üretim gecikmelerini azaltarak giyim üreticisinin üretim sürecinden günler yada haftalar kesebilir. Sertifika verileri şunları içerir:

Bir tedarikçiden teslimat için ihtiyaç duyulan teslim süreleri, 2 haftadan 9 aya kadar değişebilir. Minimum yarma gereksinimleri veya minimumlar birkaç yüz ila binlerce metre içinde değişebilir, teslim sürelerini etkileyen faktörler ve minimumlar menşe yeri, nakliye mesafesi, tedarikçinin üretim kapasitesi ve parça kumaşların açık parti kumaş olarak seçilip seçilmediği sipariş vermek yada boyamak yada basmak.

KUMAŞ ALAN FİRMALAR.

Parti gabardin alanlar. Likralı gabardin. 16 / 12 Pamuk Gabardin Alan. 7/7 Gabardin satın alan firma

İthal kumaşlar daha uzun teslim süresi gerektirebilir, sadece çoğu zaman üretilen malzemelerden daha düşük minimum değerlere haizdir. Açık yığın malzemeleri daha kısa teslim sürelerine, daha küçük asgari değerlere haizdir ve çoğu zaman giyim online kumaş şirketinın şartnamelerine meydana getirilen mallardan daha düşük fiyatlıdır. Özel sipariş parçası kumaşlar çoğu zaman büyük minimumlara, daha fazla münhasırlığa, daha uzun teslim sürelerine ve çoğu zaman daha yüksek fiyatlara haizdir parça kumaşçılar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!