Kumaş Streç Krep

likralı krep kumaş pamuklu krep kumaş istanbul krep kumaş ankara krep kumaş kayseri krep kumaş izmir krep kumal konya krep kumaş

Kumaş satın alanlar uzun süre krepin ana kullanımı giysi üretimiydi. Tekstil fabrikalarında sentetik ipliklerin veya doğal ve doğal lif kombinasyonlarının kullanılması, mobilya, ev tekstili ve aksesuar üreticilerinin yeteneklerini önemli ölçüde genişletmiştir.

Krep ürününden:

  • kadın/erkek giyimi;
  • çarşaf;
  • mobilya döşemesi;
  • perdeler;
  • peçeteler, masa örtüleri, iç mekanın dekoratif unsurları.
krep kumaş firması krep kumaş fabrikası krep kumaş krep kumaş fabrikası bursa merter krep kumaş firması zeytinburnu toptan krep kumaş

Kumaş alan. Krep kumaşların kapsamı genellikle bileşimlerine ve özelliklerine göre belirlenir. Bu nedenle, krepon genellikle tiyatrolarda kostüm yapımında kullanılır ve krep bayanlar için kokteyl / gece elbisesi dikmenizi sağlar. Kumaş alanlar kostümleri için tanınabilir bir tarz yaratmak isteyen tasarımcıların tercihi haline geliyor.

Krep saten, perde dikmek için ve georgette eşarp veya şal dikmek için aranan bir seçenek olmaya devam ediyor. Şifon, kızlar için hafif yazlık kıyafetlerin imalatında yaygın olarak kullanılmaktadır: bluzlar, gömlekler, hafif elbiseler. Bazı krep kumaş türleri ceket veya hırkalarda astar malzemesi olarak kullanılmaya başlandı.

BAKIM

Krep kıyafetleri elde yıkamak birkaç basit kurala uymayı gerektirir. En önemli şey deterjanlarla ilgilidir: toz yerine, bileşimde alkali içermeyen sabun kalıplarının kullanılmasına izin verilir. Alternatif bir çözüm, standart tuvalet sabunu veya ondan yapılan sabun talaşlarıdır.

Krep kıyafetlerin batırıldığı suyun sıcaklığı kırk beş dereceyi geçmemelidir. Bazı üreticiler 30 ° C’ye kadar daha katı sınırlar getirir. Tüm önemli detaylar etiketlere yerleştirilmiştir. Yıkama esnasında kumaşın aşırı sürtünmesine izin verilmemeli, ürünlerin bükülerek sıkılması yasaktır.

süprem kumaş fabrikası süprem kumaş bursa süprem kumaş merter süprem kumaş fabrika satışı

LİKRALI KREP KUMAŞ

Makinede yıkama, sıkma ve ıslatma olmadan hassas bir modda gerçekleştirilir. Gardırop eşyalarının kurutulması düz bir şekilde yapılmalı, elbise askılarının kullanılması kabul edilebilir. Radyatörlerin üzerine ıslak giysiler koymak yasaktır.

Krep kumaşların ütülenmesi kabul edilebilir, ancak her zaman alakalı değildir – giysiler yıkama sırasında neredeyse kırışmaz. Ütü orta veya yüksek sıcaklık aralığına ayarlanmıştır. Üreticiler kumaşın önceden ıslatılmasını önermezler – ütüleme sırasındaki nem ürünün doğal parlaklığını kaybetmesine neden olur. Büyük kırışıklıklar buharla giderilebilir.

KREP KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

Krep kumaş grubu, çeşitli kumaş türleri ile temsil edilmektedir. Üretimde kullanılan malzeme, ayrılmalarının temeli haline gelir. Zeytinburnu kumaş alan pazarında en yaygın olanları yünlü, saten, şifon, jakarlı seçeneklerdir.

Yün krep georgette, krepon, yapmak için kullanılır. Terziler, dış giyim – takım elbise veya elbise oluştururken bu malzemeleri kullanmayı tercih eder. Kumaşların dayanıklılığını sağlamak için üreticiler doğal ipliklere sentetik elyaflar ekleyebilirler.

PARÇA KREP KUMAŞ

Krep saten güzel bir tasarıma sahip dokunsal bir malzemedir. İpek veya viskon ipliklerden üretilir. Ayırt edici bir özellik, doğal veya yapay aydınlatmanın etkisi altındaki karakteristik parlaklıktır. Hafifliği ve kısmi şeffaflığı nedeniyle terziler tarafından takdir edilmektedir.

parça pamuklu kumaş pamuklu kuma satın alanlar pamuklu kumaşlar kimler alır kumaş satın alan yerler

Krep streç sentetik ipliklerin eklenmesiyle viskoz elyaflardan oluşur. En ünlü malzeme türü. Diğer krep kumaş çeşitlerine göre daha fazla elastikiyete sahiptir. Anahtar özellik nispeten düşük fiyattır.

HAM KREP KUMAŞ

Krep şifon doğal ipekten yapılmış yarı saydam bir malzemedir. Pahalı, kullanımı zor: terziden olağanüstü beceriler gerektirir. Genellikle bitmiş bir giysiye dekoratif bir katkı olarak kullanılır.

Krep jakar en dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı kumaş türü olmaya devam ediyor. Doğal veya sentetik bileşenlerden oluşur. Derinlik etkisi ile ifade edilen çizimde farklılık gösterir. Mobilya döşemesi olarak kullanılabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!