Kumaş Parçası Satın Alanlar

Parça kot satın alan,parça viskon satın alan,penye parçası satın alanlar,kumaş parçası satın alan yerler,kumaş parçası nereye satılır,ribana parçası satın alanlar,krep kumaş parçası satın alanlar,polar parçası satın alanlar,

Parti kumaş alanlar. Kendi giyim grubunuz için ürünler yaratmaya yönelik tasarım yolculuğunuza başlarken, seçtiğiniz kumaş türü gerçekten önemlidir.

Parça Kumaş alanlar. Balıksırtı Kumaş satın alanlar.Jakarlı Kumaş satın alanlar. Poplin Kumaş satın alan. Kot Kumaş parçası satın alanlar,Panama parçası satın alanlar,Süprem parçası satın alanlar, Ribana parçası satın alanlar, Denye parçası satın alanlar,İnterlok parçası satın alanlar, Kaşkorse parçası satın alanlar,Turlu Viskon parçası satın alanlar.

Etamin Kumaş parçası satın alanlar,Kumaş parçası satın alanlar,penye parçası satın alanlar,Penye Kumaş parçası satın alanlar,Üç iplik parçası satın alanlar,İki İplik parçası satın alanlar,Şardonlu Kumaş parçası satın alanlar,Likralı Kumaş parçası satın alanlar.

Şifon kumaş alanlar. Viskon kumaş nereye satabilirim kot kumaş nereye satabilirim gabardin kumaş nereye satarım parça penye nereye satabilirim? Süprem kumaş nereye satabilirim?

Stok kumaş alan yerler. Harika giysiler yapmanın önemli bir rolü ve bileşeni olan doğru kumaş bitmiş giysinizin yalnızca genel stilini ve estetiğini değil, aynı zamanda işlevselliğini, kalitesini ve performansını da belirler. Mevcut çok sayıda kumaş tekstil ve malzeme ile nihai seçeneğinizi daraltmak kesinlikle göz korkutucu bir görev olabilir.

Muhtemelen çeşitli kumaşları duymuşsunuzdur (her zaman popüler olan pamuk gibi) , ancak farklı türde pamuklu , ipek, saten , polyester , yün , keten ve hatta deri kumaşlar olduğunu biliyor musunuz? Dahası,  pamuk aynı zamanda örme ve dokuma kumaşlar ve hatta hırka, kazak ve eldiven gibi örme ürünlerde kullanılacak iplikler oluşturmak için de kullanılabilir.

PARÇA KUMAŞ SATIN ALAN YERLER.

Kulağa biraz kafa karıştırıcı geliyor, değil mi? Bu nedenle, kumaşlara genel bir bakış içeren bu giriş kılavuzunu ve her giyim tarzı ve giysi türü için birkaç kişisel kumaş tavsiyesini bir araya getirdik.

KUMAŞ PARÇASI SATIN ALANLAR

Oluşturmak istediğiniz giysi türü ne olursa olsun uygun olması için onu çeşitli giyim stillerine ve koleksiyonlarına ayrılacak şekilde tasarladık. Bu şekilde, kendi koleksiyonunuz için veya en yeni iplikler için alışveriş yaparken bile kumaşlarınızı nasıl seçeceğinizi daha iyi bileceğinizi umuyoruz. Ama önce, çeşitli malzemeleri daha iyi tanımak ve tanıtmak için kumaşların nasıl yapıldığına bir göz atalım.

PERDELİK KUMAŞ GENİŞLİĞİ

toptan şifon kumaş toplu şifon kumaş ucuz şifon kumaş

Dekoratif kumaşlar farklı genişlik ve yüksekliklerde mevcuttur. Gerekli madde miktarını hesaplamak için, madde yönelimini bilmek önemlidir.

Örneğin, 280 cm’lik bir kumaş genişliği yönlendirme olarak belirtilirse, desen de bu genişlikte çalışır (örnek motife bakın). Bu durumda, gerekli miktar yükseklikte sipariş edilmelidir.

Oryantasyon olarak 280 cm’lik bir kumaş yüksekliği belirtilirse, desen de bu yükseklikte çalışır. Bir şerit deseni (örnek motife bakın) daha sonra kumaş yüksekliğine paralel, yani yukarıdan aşağıya dikey olarak çalışır. Bu durumda, gerekli miktar genişlikte sipariş edilmelidir.

Çoğu durumda, perde kumaşları (vual kumaşlar) oryantasyon kumaş yüksekliği ile gösterilir. Bu eşyalar daha sonra bu yüksekliğin alt ucunda bir kurşun şerit kenarı örmüştür. Bu, öğe açıklamasında belirtilmiştir. Avantajı: Bu dekoratif kumaşlarla, perdeler için ekstra etek dikilmesi gerekmez ve bu nedenle işin kolaylaştırılması anlamına gelir.

Kot kumaş alım yeri,parça kumaş alım yerleri,kumaş satın alım yerleri,kumaş alımı yeri nerede,iplik alım yerleri,polar alım yeri,şifon kumaş alım yeri,penye kumaş alım yeri,toptan kumaş alım yerleri,toplu kumaş alım yeri,seri sonu kumaş alım yeri,

Bununla birlikte, evde perde için belirtilen yükseklikten daha fazlasına ihtiyaç duyulursa, dekoratif kumaş da döndürülebilir. Bu, 280 cm’lik belirli bir yükseklik ve bir kurşun bant kaplaması ile, 280 cm’lik bu yüksekliğin 280 cm’lik bir genişlik olarak da kullanılabileceği anlamına gelir. O zaman, elbette, kurşun bant ucunun kesilmesi gerekir. Bununla birlikte, yüksekliğin tekrar esnek bir şekilde kullanılması gerekir ve genişlik için sadece 280 cm’lik sabit bir boyut vardır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!