Kumaş Alım Satım Yeri

viskon kumaş alım yerleri şifon kumaş alım yerleri parça kumaş alım yerleri

Kumaş alanlar dimi dokuma prensibine göre dikilir: parça kumaş alımı yapan yer şifon kumaş alımı yapanlar viskon kumaş alımı yapan gabardin kumaş alımı yapan keten kumaş alımı yapan penye kumaş alımı yapan çözgü ipliği her üçüncü atkı ipliğinin altına dalar. Ayırt edici özelliği denim ürünlerin mavi renk özelliğidir. Siyah elde etmek için üreticiler kükürt bazlı boyalar kullandılar. Kumaşın arka yüzü her zaman beyazdır. Genellikle mukavemeti ve aşınmaya karşı direnci arttırmak için likra veya elastan eklenir.

Denim kumaşın özellikleri

Parça kumaş alanlar. Denim inanılmaz derecede dayanıklı bir malzemedir. Yoğunluğu ons cinsinden ölçülür (etiketlerde “oz” tanımlarını görebilirsiniz):

Hafif Kot – 5 ila 12 ons. Hafif streç kumaş. Giymesi rahattır, hareketi kısıtlamaz.

Orta kot 12 ila 15 ons. En yaygın kot türü. Serin ve sıcak havalarda rahatlıkla giyilebilir. Çok yönlülüğü ile ayırt edilir.

Yüksek yoğunluklu kot – 15 oz’un üzerinde. Çok yoğun, güçlü ve aşınmaya dayanıklı kumaş. Sıcak, şiddetli soğuktan korkmaz. Herkes için uygun değil, giyildiğinde hareketi biraz kısıtlıyor.

Kot pantolon alımı

Denim oldukça pahalı ve kaliteli bir kumaştır. Bildiğiniz gibi boyalı çözgü iplikleri ile beyaz boyasız bir ipin birbirine geçmesiyle yapılır. Denim kot pantolonlar basitçe “çılgındır” ve neredeyse tüm kot giyim severleri kayıtsız bırakmazlar. Finansman size izin veriyorsa ve bu özel kumaştan kot pantolon seçtiyseniz, gelecekte onlara uygun şekilde bakmanız gerekir. Asit veya çamaşır suyuna maruz bırakılmamalıdırlar. Bu ürünü satın alırken gerçek kot uzmanları kesinlikle memnun kalacaklardır.

Streç kot alımı satımı

kot kumaş alımı yapan

Streç, daha fazla esneklik için kumaşın bileşiminde bulunan elastan ilaveli sentetik bir kot malzemesidir. Bu kumaş esas olarak kadın kot pantolonlarının dikilmesinde kullanılır. Bu tür pantolonların sahibi her zaman üstte olacak ve bacakları daha da ince görünecek ve başkalarının dikkatini çekecektir. Kumaşın çekmemesi için elde yıkamak en iyisidir.

PARTİ KOT KUMAŞ ALIMI YAPANLAR

Hala şüpheniz mi var ve istediğiniz satın alma işlemine karar veremiyorsunuz? O zaman çevrimiçi mağazasında her kumaşın nüanslarını anlamanıza her zaman yardımcı olacak bir danışmanla iletişime geçmelisiniz. Danışman, yalnızca kumaş seçimine karar vermenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda tam olarak size en uygun ürünü seçmenize de yardımcı olacaktır, yani tüm eksikliklerinizi gizler ve avantajlarınızı vurgular.

Viskon: Gelecek için kumaş mı yoksa modanın karanlık geçmişine ait gölgeli malzeme mi?

VİSKON KUMAŞ ALIMI YAPAN

Başlangıçta ipeğe ucuz bir alternatif olarak geliştirilen viskon, onlarca yıldır moda endüstrisinde temel dayanak noktası olmuştur.

Peki viskon kumaş nedir? Sürdürülebilir moda gardırobumuzdaki yerini hak ediyor mu?

Viskon adını, katılaşmadan önce “viskoz”, bal benzeri bir sıvı olduğu üretim sürecinden alır.

Yine de balın aksine, sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda işler o kadar tatlı değil. Aslında, geleneksel viskon ekolojik bir kabustur.

ŞİFON KUMAŞ ALIMI YAPANLAR

istanbul şifon kumaş satın alanlar parti kumaş satın alan spot kumaş satın alan stok kumaş satın alan
istanbul şifon kumaş satın alanlar parti kumaş satın alan spot kumaş satın alan stok kumaş satın alan

Bununla birlikte, bambu kumaşa benzer bir damarda (hata…iplik) , viskonun daha temiz ve daha yeşil bir şekilde üretilmesi mümkündür; üreticilerin daha yeşil seçeneği seçip seçmediği başka bir konudur.

Gelin, viskon/suni ipek hakkında daha fazla bilgi edinmek için gerçekleri çözelim ve nihai olarak şuna karar verelim.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!