Kumaş Alan Kumaş Toplayan

Kot topbaşı kumaş toplayan,ikiiplik topbaşı alanlar,üçiplik topbaşı taplayanlar,süprem parçası toplayanlar,polar parçası toplayanlar,gabardin kumaş toplayan,keten kumaş toplayan,keten parçası kilo fiyatları,
KUMAŞ ALANLAR. Modern moda değişkendir ve aktif takipçileri için talepkardır. Bugün, “kitle pazarının” bir parçası olmayan benzersiz bir ürünü elde etmek ve ikincisini kesinlikle bir başkasında göremeyeceğinize dair tam bir güvenle giymek oldukça zordur. Bu nedenle, moda pazarının tüm trendlerine uygun, figürünüz, zevkiniz için ideal olan benzersiz şeyler yaratabilen bir terzi mesleği vardır.

KUMAŞ ALIMI YAPANLAR.

Parti Kumaş Alanlar. Günümüzde yerli ve yabancı hafif sanayinin aktif çalışmaları sayesinde kumaş seçimi o kadar büyük ki, bazen profesyonel bir terzi veya tasarımcı yardımı olmadan yapamazsınız. Hafif, hışırdayan, ipeksi, yumuşak, yumuşacık, pürüzlü ve dokunuşu hoş – tüm bu kumaş çeşitlerini özel mağazalarda bulmak kolaydır.

kot parçaları alanlar, parça kot kumaş satın alanlar,kadife kumaş parçaları alanlar,denim kumaş parçaları alanlar,jarse kumaş parçaları,tekstil parçaları alanlar

Modern tasarımcılar artık eklektizm ilkelerini kullanıyor. Yakın zamana kadar birbiriyle uyumsuz olan kumaşlar, bugün çeşitlilik ve tasarım hayal gücüyle şaşırtıyor.

Bununla birlikte, nasıl yanılmayacaksınız ve tasarladığınız şey için tam olarak ideal olan kumaşı seçmeyeceksiniz? Bir takım elbise için ne seçilir ve hafif bir bluz için ne seçilir? Hangi kumaş daha uzun süre dayanır ve ilk yıkamadan sonra hangisi hayal kırıklığı yaratabilir? Aşağıda size kumaş çeşitleri ve elbise dikmek için kumaş seçimi hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

PARÇA KUMAŞ ALIMI YAPANLAR

Bez iki iplik alanlar sisteminin iç içe geçmesiyle elde edilen bir tekstil ürünüdür. Çözgü, kumaş boyunca ilerleyen ipliklerdir ve çapraz olanlar atkılardır. Bugün, en basitinden (keten, dimi, saten, saten) çok karmaşık birleşik (örtü, jakar, kadife, damalı veya çizgili desenli kumaşlar) kadar birçok iplik dokuma türü vardır.

Tüm kumaşların belirli kalite özellikleri vardır ve su geçirmezlikleri, hava geçirgenlikleri, buruşuklukları, higroskopiklikleri değerlendirilir.

Doğal kumaşlar

Stok Kumaş Alan. Doğal kumaş her zaman yapay kumaştan daha asil ve pahalı olarak görülmüştür. Doğal kumaşlar yumuşak, sıcak, higroskopiktir, ancak kolayca kırışırlar ve yıkandıktan sonra çekebilirler. Uzun süre doğal pamuklu kumaştan yapılan giysiler, kıvrım yerlerinde buruşuk kıvrımlarla ayırt edilebiliyordu. Doğal kumaşlar iç çamaşırı, uyku seti, elbise, bluz, gömlek dikmek için kullanılır.

HAM KUMAŞ ALIMI YAPANLAR

Keten kumaş satın alanlar pürüzsüz, parlak bir yüzeye sahiptir, dokunması hoştur ve cilt tahrişine neden olmaz, bu nedenle genellikle cildin nefes almasına izin veren hafif yazlık giysilerin dikilmesinde kullanılır. Keten kumaş ışığa dayanıklıdır ve güneş ışığına maruz kaldığında solmaz. Ketenin dezavantajları arasında sadece kumaşın kolayca kırıştığı ve neredeyse esnemediği belirtilebilir.

Vual kumaş parçaları alanlar,keten kumaş parçaları alanlar,kot kumaş parçaları alanlar,şifon kumaş parçaları alanlar,polar kumaş parçaları alan,kot parçaları alan,keten kumaş parçaları alan,kanvas parçaları alan,

Kilo İle Kumaş. Yün- Yumuşaklık ve elastikiyette farklılık gösterir, iyi nefes alabilir, çok fazla kırışmaz. Yünlü kumaş, sıcak elbiseler ve dış giyim için mükemmeldir.

Spot Kumaş Alan. İpek  ipekböceği kozasından elde edilen bir kumaştır. İpek elyafı oldukça ince ve kalınlık bakımından homojen olmakla birlikte oldukça güçlü ve elastiktir. İpek güneş ışığına maruz kalır ve solabilir. İpek, hafif bluzlar elbiseler yazlık etek dikmek için idealdir.

KUMAŞ / İPLİK / ALINIR.

Pamuk ışık endüstrisinde en çok talep edilen kumaştır. Pamuk, çeşitli bitki türlerinden elde edilir ve çoğunlukla selülozdur. Bu sayede pamuklu kumaş oldukça dayanıklıdır ve nemi mükemmel şekilde emer. İç çamaşırları, tişörtler, gömlekler, yazlık giysiler için idealdir.

Yorum Yap