Kot Kumaş

Dünyaca ünlü Denim pamuklu denim pantolonları ilk olarak Amerika’da Levi-Strauss markasıyla üretildi ve pantolona gelince hala klasik! Kumaşın türü ucuz kumaş değil, Nîmes’den. Kotlar çeşitli şekillerde, uzunluklarda ve renklerde mevcuttur. Eskiden genç olan denim – ve sadece bacağında değil! Materyal, ceketler, çantalar ve diğer tekstil ürünlerinin bir süslemesi olarak da kullanılmaktadır.

Kot Kumaş
Kot Kumaş

Denim kumaşlar çok yoğun dokuma ve bu nedenle parti kumaş alanlar daha sağlam ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca, daha sıkı işlemeden gelen diğer malzemelerle karşılaştırıldığında daha yüksek bir UV koruması sunarlar.

Bu denim pamuk nasıl yapılır?

Klasik kot% 100 pamuktan yapılmıştır . Bununla birlikte, viskon kumaş alanlar ve polyester veya spandeks ile çok sık kumaş alan harmanları vardır. Streç kumaşlarda. İplikler ya dışarı üflenir ya da çoğunlukla mavi renkte yüzeysel olarak iplikçikte (“Halat”) lekelenir. Klasik denim kumaş alanlar rengin daha doğru adı “indigo mavisi” dir. Parti iplik alanlar mavi boya banyosundan bir kereden fazla geçmekte ve daha sonra oksijen ile beş ila yedi kez temas ettirilmekte ve böylece daha renkli hale getirilmektedir. Daha önce de belirtildiği gibi ucuz kot kumaş renk sadece tek taraflı. Yani doğal ve çivit parçaları var. Bu kısmi renklendirme ve özel yıkama ile elde edilebilir. Klasik yıkama “Taş Yıkama Jeans” denir. İndigo renginin rengi değiştiğinde, denim kotlar çirkin sarımsı renk değişikliğine neden olabilir.

Bu denim kumaş nasıl temizlenecek?

kot kumaş alan yerler, kot kumaş alan telefon, kot kumaş alan
kot kumaş alan yerler, kot kumaş alan telefon, kot kumaş alan

Saf pamuklu kot 90 santigrat dereceye kadar yıkanabilir. Malzemeyi korumak ve mümkün olduğunca uzun süre korumak için spandeks bileşenleriyle en fazla 40 santigrat derece önerilir. Bu kumaşların temizliği ve sağlamlığı özellikle kolay kabul edilir. Bununla parça kumaş alanlar birlikte, koyu mavi boyamalar ile ilk yıkama sırasında genellikle “kanar” olduklarına dikkat edilmelidir, bu yüzden ayrı yıkanmaları gerekir.

İşyerinde bir likralı kot kumaş alanlar pantolon rahat olmalı ve hareket özgürlüğüne izin vermeli, birçok erkek ve kadın için bu daha yakın olamazdı kumaş nerede satılır. Özellikle kadınlar, üst ve alt bacaklara yakın olan ve çok dar bir ayak genişliğine sahip olan sıkı kesim ile pantolonun tadını çıkardılar kot kumaş kilo fiyatları.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın