Kot Kumaş Satışı

10 ons denim, 11 ons denim, 12 ons denim, 13 ons denim, 14, 14 ons denim, 4 Ons Kot, 4ons denim, 5 ons denim, 6 ons denim, 7 ons denim, 8 ons denim, 9 ons denim, Ons Kot 4 Ons Kot,Ham kot alanlar,ham kot kumaş satın alan,1a kot kumaş fiyatı,denim kumaş fiyatı,ucuz denim kumaş fiyatları,spot denim kumaş satanlar,stok kot kumaş satanlar,kot kumaş satın alanlar,ucuz kot satan yerler,İstanbul kot kumaş satanlar,toptan kot satanlar,toptan kot kumaş satanlar,toptan kot alanlar,toptan kot kumaş satın alanlar,toptan denim kumaş satan yerler,toptan ham kumaş alanlar,yıkanmış kot kumaş fiyatı,kot kumaş satan yerler,kot metre fiyatı,denim kumaş metre fiyatı,kot metre fiyatı,kiloluk kot kumaş,kiloluk denim kumaş,kiloyla kot satanlar,ucuz kiloluk kot kumaş,kiloyla parça kot kumaş,kiloyla ucuz kot satanlar,kiloluk kot kumaş nerede satılır,kot kumaş satış yerleri,toplu kumaş alanlar,

Kumaş alan firmalar. Ham denim alan firmalar. İstanbul denim firmaları. Toptan Denim Kumaş. Denim, güçlü ve aşınmaya karşı dayanıklı özelliğinden dolayı iş kıyafetleri üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır ve piyasada oldukça popülerdir ancak kotun da iyi ve kötü yanları vardır. Hangi tür kot kumaşının en iyi olduğu ve kot derecesini nasıl ayırt edeceğimiz hakkında konuşalım.

  Ne tür bir kot kumaşı en iyisidir?

 1. Gözlerinizle görün. İyi bir kot kumaşı, ister ön ister arka olsun, net, düzgün, düz ve sıkı düzenlenmiş hatlara sahip temiz bir yüzeye sahip olmalıdır. İçine dokunan siyah noktalar gibi çok fazla uçan kirlilik yoktur ve beyaz iplik biraz sarı olacaktır. Bu yansıtıcı saf beyaz olanlar polyester olmalıdır. Kum yıkama yapılırsa nostaljik bir etki olur ve alt atkı sararır ki bu da normaldir.

100 metre kumaş alanlar. 200 metre kumaş alan yerler. 150 metre kot kumaş alanlar.

2. Ellerinizle dokunun. El hissi, denim kumaşın sıkılığını ve dokusunu hissetmek için esas olarak ele bağlıdır. Dokunurken sadece parmaklarınızla kıstırmamalı, aynı zamanda tüm avucunuzu kapatarak, kumaşın oturmasını daha derin hissedebilmeniz için tekrar tekrar yukarı aşağı kaydırmalısınız. İyi bir denim kumaş pürüzsüz ve pürüzlü olmamalıdır.

  3. Burunla koku alın. Kumaşa yaklaşın ve koklayın. İyi bir denim kumaşta tahriş edici veya diğer kimyasal kokular olmamalıdır. Özel koku, aşırı kimyasal işlemden kaynaklanır.

  Kot sınıfı nasıl ayırt edilir?

  1. Otantik kotlar indigo boyadan yapılır ve kumaş renksiz veya çizgilidir. Taş taşlamadan sonra hafif parlak ve kırmızımsıdır ve kumaşta belirgin bir leke yoktur.

  2. Taş taşlamadan sonra kumaş yumuşak hisseder ve yüzey dolgun ve kabarıktır. Dikilmiş fırfırlar beyaz, uçakta çizik izi yok ve renk tekdüze.

Kot kumaş alan firmalar. 4.5 ons kot,5 onz kot kumaş,6 onz denim kumaş,7 ons denim kumaş, 8 ons denim kumaş,9 ons denim kumaş,11 ons denim kumaş,10 ons kot kumaş,12 ons kot kumaş,13 ons denim

3. Dikiş çift dikişten yapılmıştır ve bel zincirlerle dikilmiştir.215/3 saf polyester iplikten yapılmıştır ve dikiş sağlamdır ve kolay kırılmaz.

  4. Metal kancalar, düğmeler ve kartlar boşlukta, kaplaması yıpranmış değil ve arkası çatlama ve hasar görmemesi için kumaşla kaplanmış.

  İpuçları: Süslü süslemeli veya etiketli kot pantolonlar genellikle iyi kot pantolon değildir. Tüccarların temel amacı, bunları alıcıların dikkatini çekmek için kullanmak ve böylece alıcıların kumaşlara olan ilgisini azaltmaktır. İyi bir kot pantolon, stil olarak basit olma eğilimindedir.

KOT KUMAŞ ALINIR… PARÇA KOT KUMAŞ SATIN ALINIR… 0536 336 43 43

Parti Denim kumaş aslında nedir? Denim, çoğunlukla kot pantolon, tulum ve diğer giyim eşyalarını yapmak için kullanılan sağlam bir dimi dokuma pamuklu kumaştır. Kumaşın rengi geleneksel olarak mavidir ancak yıkama veya ovma ile açılabilir.

kot elbiseler,En şık kot elbiseler,Kot Elbise Online Satış,Dantelli Kot Elbise Modelleri,Kot Elbise Kombinleri,e-tesettür kot elbise,Kot Jile Elbise Etekli abiye takım tesettür,

Bu parti kot daha sonra diğer şeylerin yanı sıra kullanılmış bir görünüm, taşla yıkanmış veya asitle yıkanmış olarak bilinir. Kumaş alanlar orijinal olarak %100 pamuktan yapılmış olmasına rağmen, günümüzde sık sık polyester veya elastan ile karıştırılarak esnemek, kırışıkları azaltmak ve yıkama sırasında çekmesini önlemek için kullanılır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!