Kot Kumaş Kime Satabilirim? Denim Kumaş Nasıl Yapılır?

Kot kumaş alan. Denim kumaş aslında nedir? Parça denim alan yerler likralı kot kumaş alanlar spot denim alan kişiler stok kot kumaş ALINIR. Toptan kot kumaş kime satarım?

Denim kumaş nedir ve neyden yapılır?

Kot kumaş alan. Denim kumaş aslında nedir? Parça denim alan yerler likralı kot kumaş alanlar spot denim alan kişiler stok kot kumaş ALINIR. Toptan kot kumaş kime satarım? Denim, esas olarak denim pantolon, gübre ve diğer giysileri yapmak için kullanılan dimi dokumada sağlam bir pamuklu kumaştır. Kumaş geleneksel olarak mavi renktedir, ancak yıkama veya sürtünme ile hafifletilebilir.

Kumaş 0536 336 43 43

KOT KUMAŞ SATIN ALINIR

Toptan denim kumaş satın alanlar. Bu kot daha sonra, diğer şeylerin yanı sıra, kullanılmış görünümlü, taşla yıkanmış veya asitle yıkanmış olarak bilinir. Kumaş başlangıçta% 100 pamuktan yapılmış olmasına rağmen, günümüzde esnek hale getirmek, kırışıklıkları azaltmak ve yıkama sırasında ciddi büzülmeyi önlemek için genellikle polyester veya elastan ile karıştırılmaktadır.

Denim nasıl yapılır?

Denim, benzersiz ve dayanıklı yapısıyla bilinir. Bu yapı, ipliklerin özel bir şekilde birbirine geçirilmesiyle elde edilir. Geleneksel olarak, kumaşa eğik bir sırt veren sıkı bir çözgü örgüsü kullanılır. Dimi örgüsü, yatay ipliklerin (atkı iplikleri olarak bilinir) iki veya daha fazla dikey iplikle (çözgü iplikleri olarak bilinir) geçmesini içerir. Bu, denimin bilindiği diyagonal nervürlü oluşturur.

Koyu mavi çivit denimi en yaygın denim kumaştır. Kumaşın üretimi için, sadece çözgü iplikleri maviye boyanırken, atkı iplikleri boyanmamış kalır. Bu, denimin çok ünlü olduğu yıkanmış mavi rengi yaratır. Farklı renkli iplikler ayrıca kumaşın bir tarafının mavi, diğer tarafının beyaz olmasını sağlar, bu nedenle mavi kot pantolonların iç kısımları genellikle açık veya beyazdır. İplikler oldukça bükülüdür ve bu da onları son derece sağlam kılar, ancak bu nedenle sadece dışarıdaki mavi rengi alırlar, ipliğin içi boyasız kalır. Taş, kum veya kimyasallarla yıkanarak ve ovalanarak, ipliklerin mavi tabakası çıkarılır ve ilginç renk efektleri oluşturmak için beyaz iç kısım ortaya çıkarılır.

tekleme denim kumaş alan toptan denim kumaş alıcısı ihraç fazlası denim kumaş satın alanlar elde kalan denim kumaşları alanlar denim kumaş nereye satılır fazla gelen denim dokuma fazlası kumaş alanlar

Denim ne için kullanılır?

Spot kot alan. Denimin en yaygın kullanımı, elbette, kot pantolon, kot ceket veya gübre üretimidir, ancak bazı denim türleri (boğa denimi gibi) döşemeli mobilyalar ve diğer iç dekorasyonlar için de kullanılabilir. Kumaşın sağlam doğası, kot pantolon sadece bir moda ifadesi olarak kurulmadan önce, kot kıyafetleri altın kazıcılar için iş kıyafeti olarak ve ayrıca askerler için gündelik giyim olarak popüler hale getirdi.

Ham denim ve önceden yıkanmış denim

Günümüzde, çoğu denim giysi, kumaşı daha yumuşak ve daha rahat hale getirmek için önceden yıkanmıştır. Bazı yıkamalar sayesinde, mavi boya daha uzun süre korunabilir. Ham denim, boyamadan sonra yıkanmamış ve bu nedenle özellikle sert ve ağır olan işlenmemiş denim kumaştır.

PARÇA KOT KUMAŞ KİME SATARIM?

Stok denim kumaş alanlar. Ham denim giyildiğinde kaybolur ve böylece zamanla klasik denim görünümünü kazanır. Yıpranmış kırışıklıklara solma denir. Bu izler genellikle dizlerin arkası ve uylukların üstü gibi giysinin özellikle stresli olduğu yerlerde bulunur. Önceden yıkanmış denim genellikle mekanik veya kimyasal olarak işlenerek solma izleri oluşturulur ve giysilere ham denim görünümü verir.

Spot kot kumaş alıcısı parti kot kumaş alıcıları stok kot kumaş alıcısı parti kot kumaş alıcıları parça kot kumaş alıcıları. Toptan kot kumaş alıcısı Toptan kot kumaş satın alıcılar

Parti kot kumaş alan yerler. Denim hayranları genellikle yapay solma izlerini sevmezler, çünkü kullanıcının kişisel aşınması ve yıpranması daha yüksek kabul edilir. Bazı kot pantolon meraklıları, orijinal rengi korumak ve benzersiz solma izleri geliştirmek için yıkamadan altı aya kadar kot kıyafetler giyerler.

Çiziklerin kendi isimleri bile vardır ve pantolonunuza kişisel bir dokunuş katacaktır. Denim severler genellikle özellikle orijinal görünümler oluşturmak için farklı yöntemler denerler.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!