Kot Kumaş Alan

kot kumaş denim kumaş parça kot kumaş ucuz kot kumaş parti kot kumaş stok kot kumaş spot kot

Kot kumaş alan,kot kumaş alanlar,kot kumas alan,kot kumas alanlar,parça kot kumaş satın alan,kot kumaş satın alan,kot kumaş satın alanlar,parti kot satın alanlar,spot kot kumaş alan,spot kot alan,parti kot alan,denim alan,spot denim alanlar,denim satın alan,denim satın alanlar,denim kumaş satın alan,denim kumaş satın alanlar,parti kot kumaş satın alan kişiler,kot kumaş alan yerler,kot kumaş satın alan kişiler,kot kumaş alan firmalar,kumaş alan firma,kumaş satışı yapanlar,atık kumaş alan,kot parçası alan kişiler,kot parçası alan yerler,kumaş alan yerler,denim kumas,denim kumaş.

Açık Mavi Jeans ile Ne Giyilir:  Mavi, çalışmak için harika bir temel renk olduğundan, onlara istediğiniz herhangi bir rengi atabilirsiniz. Oxford gömleğinde klasik beyaz bir düğme giymeyi deneyin – bu, daha akıllı bir görünüm verirken görünümü şık ve çok yönlü tutar. Çöl botları gibi bir çift kahverengi veya ten rengi ayakkabılarla birlikte ve renk paletini ince ve basit tutuyorsunuz ve genellikle en iyi yaklaşımdır.

Gri Kot Pantolon

Gri kot , klasik mavi iş kıyafeti merkezli jean’in modern bir yorumudur. Mavi jean biraz modası geçmiş ve punk ve grunge sahnelerinin ortaya çıkması gri kotların popülerliğini gördüklerinde 80’li ve 90’lı yıllarda popüler hale getirildi. Kurt gibi ikonlar genellikle  çeşitli görünümlere sahip bir çift arduvaz renkli kot pantolonla spor yaparken görüldü ve söylemeye gerek yok.

stok denim kumaş,stok kot kumaş,stok kot kumaşı,ucuz stok kot kumaş,stok kot,stok denim,ucuz kot kumaşı,ucuz denim kumaş,stok kot alan,spot kot alan,stok denim alan,denim parçası,
stok denim kumaş,stok kot kumaş,stok kot kumaşı,ucuz stok kot kumaş,stok kot,stok denim,ucuz kot kumaşı

Gri Jeans ile Ne Giymeli:  Hayatın tiki tarafına bir bakışla biraz daha klasik bir görünüm elde edeceğiz. Gri kot pantolon ile gömlek aşağı mavi düğme giymeyi deneyin. Kotlarınızla hangi ayakkabıların giyileceğini merak ediyorsanız, sessiz renklere hafif bir mola vermeyi deneyin ve bir çift kahverengi ayakkabı görünümle mükemmel çalışır. Kahverengi, daha parlak bir rengin aksine, onlarla birlikte çalıştığı için nötr tonlarla eşleştirmek için renkte bir noktadır.

Siyah kot

 Denim’e alternatif bir yaklaşım için, neden bir çift zamansız siyah kot pantolon tercih  etmiyorsunuz? Popülerlikleri, birçok erkek dolabında klasik bir dayanak noktası haline gelmek için, siyah sıska jean’in ortaya çıkmasıyla birlikte, popülerliklerin ortasında büyüdü. Bu günlerde, en azından erkeklerin yaklaşık% 50’sini görmeden yüksek bir caddede yürümek için mücadele edeceksiniz.

Ne Siyah Kot ile Giymek:  Hiçbir şey klasik düz beyaz bir t-shirt yenemez ve bir çift siyah kot ile bir takım  mükemmel bir evlilik. Tek renkli bir görünüm siyah kotla mükemmel çalışır, bu nedenle beyaz tişörtünüzle birlikte bir çift siyah eğitmen giymeyi deneyin. Eğitmenleri siyah tutmak, yol boyunca birkaç stil noktası atarken bu görünümün rahat hissine katkıda bulunacaktır. Gündüz kıyafeti için eğilimi korumak için görünümü üstte siyah bir bombardıman ceketi ile bitirin veya bir akşam için siyah deri bir ceketle değiştirin.

Bana ne tarz bir kot pantolon uygun olurdu?

Bir çift kot pantolon satın almak istediğinizde, önyüklemeden sıska ve aralarındaki diğer tüm stiller göz önünde bulundurmanız için var. Anahtar, vücut şeklinizi ve hangi stillerin size uygun olduğunu bilmektir. Bunu göz önünde bulundurarak, aşağıda dikkate almanız gereken tüm stilleri ve hangi vücut şekline en uygun olduklarını özetledik.

Dar kot pantolon

Ayrıca süper ince kaplama olarak bilinen veya sprey-on kot baldırınızdaki için kasık o tipik oldukça sıkı bir tarzı vardır. Bunlar genellikle malzemeye bir çeşit elastikiyetle yapılır ve bu hissi uyandırır ve onları gerçekten almanıza izin verir!

İnce Kotlar

Kot kumaş alan,kot kumaş alanlar,kot kumas alan,kot kumas alanlar,parça kot kumaş satın alan,kot kumaş satın alan,kot kumaş satın alanlar,parti kot satın alanlar,spot kot kumaş alan,spot kot alan,parti kot alan,denim alan,spot denim alanlar,denim satın alan,denim satın alanlar,denim kumaş satın alan,denim kumaş satın alanlar,parti kot kumaş satın alan kişiler,kot kumaş alan yerler,kot kumaş satın alan kişiler,kot kumaş alan firmalar,kumaş alan firma,kumaş satışı yapanlar,atık kumaş alan,kot parçası alan kişiler,kot parçası alan yerler,kumaş alan yerler,denim kumas,denim kumaş,

İnce kotlar  , manevra kabiliyeti açısından sıska jean’ten hafif bir eğimdir. Hala ince bir şekil olsa da, bir bütün olarak bacak çevresinde kısıtlayıcı veya sıkı değildirler. Özel bir uyum veya konik jean olarak da bilinir, skinny jeans’ın dar yapısı olmadan görünümünüze daha akıllı, ince çizgili bir etki sunar.

Erkekler İçin En İyi İnce Kot:  İnce jean, çoğu vücut şekline uyan bir stildir. Temiz, ancak aşırı sıkı olmayan şekli nedeniyle, düz veya geniş bacak kotları üzerinde daha ince bir siluet verir. Ortalama vücut şeklindeyseniz ve biraz daha hafif görünmek istiyorsanız , bu kotlardan bir çift için gidin  . Bunlar, bacaklarınızda malzeme sıkı olmadığından bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlar ve kotunuza sığamayacağınız istenmeyen görünümü verir. Daha ince ve daha ince görünmek, bununla ilgili sorun ne olabilir?

Yorum Yap