Kot Kumaş Alan Parça Kot Alan

Kot kumaş metre fiyatı,kot kumaş satan yerler,kot kumaş alan yerler,kot parçası nereye satılır,kot kumaş kimler alır,ucuz kot kumaş nerede bulurum,denim kumaş nereye satılır,denim kumaş kim alıyor,
Kot kumaş metre fiyatı,kot kumaş satan yerler,kot kumaş alan yerler,kot parçası nereye satılır,kot kumaş kimler alır,ucuz kot kumaş nerede bulurum,denim kumaş nereye satılır,denim kumaş kim alıyor,

Kot Kumaş Alan Parça Kot Alan

“Denim” kelimesinin kendisi nadiren halk arasında kullanılmaktadır.  KOT KUMAŞ SATIN ALINIR. “Kot pantolon” veya “kot” kelimesi daha sık kullanılır. Her durumda, bu malzeme insanlığın en ustaca icatları arasında sıralanabilir. Bu özel güç, dayanıklılık, pratiklik ve güzellik ile ayırt edilir. Kot pantolondan yapılmış bir ürün muhtemelen 1-100 yaş arası herkesin gardırobundadır.

Hasattan sonra, ham pamuk kirden arındırılır, gevşetilir ve uzun sıralar halinde şekillendirilir, ardından iplikler eğrilir, istenen renge boyanır ve bir kanvas kumaş alan yapılır. Şu anda, kot bileşimine az miktarda sentetik iplik alan eklenir bu, bitmiş giysilere ek güç verir.

Kotların yapısı eğirme türüne bağlıdır. Kot parçası alanlar dokumada en yaygın kullanılan yöntem, boyanmış çözgü iplikleri boyanmamış atkı iplikleriyle iç içe geçtiğinde 3: 1’dir. Sonuç olarak, ön tarafın mavi şeritleri beyaz arka tarafla birleştirilir.

Kot kumaşçılar denim kumaşçı parça kot kumaşçılar parça denim kumaşçılar stok kot kumaşçı parti kot kumaşçı spot kot kumaşçı parti denim kumaşçı stok denim kumaşçı

Ek sınıflandırma, kolayca tanınabilir diyagonal bir kumaş deseninin konumuna dayanmaktadır.

Kumaş parçası alan. Sadece çözgü iplikleri boyanır. Karakteristik rengi vermek için doğal indigo boyası kullanılmıştır. Ve resmin kendisi üç tiptedir: ip (en popüler), döngü ve boyutlandırma.

Kotlar başka malzemelerden mi yapılmış?

Bazı insanlar parti kot pantolonun mavi malzemeden yapılmış herhangi bir dar pantolon olarak adlandırılabileceğini düşünüyor. Bu doğru değil. Spot Kot pantolonlar geleneksel olarak denim veya onun çeşitlerinden yapılır. Diğer malzemelerden yapılmış giysiler kottan başka her şey olabilir. Ve bu pratik, kullanışlı ve ucuz şeylerin tüm hayranları bunu biliyor.

Bu kot modeli vücuda tam oturur ve alt kısımda daraltılır. Uyum kesinlikle herhangi biri olabilir: yüksek, orta veya düşük. Sıska, kural olarak pamuk ve elastandan oluşan elastik ve oldukça ince bir kumaştan dikilir (daha fazla esneklik için malzemeye eklenir, böylece pantolon vücuda sıkıca oturur).

Kimler giyebilir?

Sıska, sıska kızlar için en iyisidir. Elastan bileşimi sayesinde bu model vücuttaki her kırışıklığı vurgular.

Kot Kumaş Alan. Bununla birlikte, son zamanlarda mağazalarda bu kot modelini aşırı kilolu kızlar için büyük beden olarak bulabilirsiniz. Temel fark, kumaşın yoğunluğudur. Pantolonun sorunlu bölgelere vurgu yapmaması için daha yüksek olmalıdır. Yine de, kilolu kızlar bu tür kotları seçerken dikkatli olmalıdır.

Kot pantolonlar için ayakkabılar

Parti kot kumaş satın alan. Herhangi bir ayakkabı onlarla uyumlu bir şekilde birleştirilir. Sıska silueti görsel olarak gerer ve bacakları daha ince yapar , böylece kızlar topuklu ayakkabı alabilirler. Örneğin: bale, mokasen, mokasen. Bu tarz kot pantolonlar ve kısa botlarla iyi görünün.

kilo ile kot kumaşçı,kiloyla kumaşçı,kilo ile kumaşçılar,kiloluk kot kumaşçılar,kiloluk peney kumaşçı,kumaşçılar kilo ile,kilo ile viskon kumaşçılar,

Bunun istisnası, büyük bir platformdaki ayakkabılar. Görsel olarak ayaklar daha hantal göründüğü için sıska giyilmesi tavsiye edilmez.

Stok Kot pantolon, atletik ayakkabılarla harika görünür. “Çirkin” spor ayakkabılar veya düzgün spor ayakkabılar – her iki seçenek de uzun süre alakalı görünecektir. Çizmeler de bu kot modeli için iyi bir eştir.

Kumaş satın alan. Kışın, hem botlar hem de çeşitli bot modelleri – kaba askeri tarz, topuklu ve diz boyu veya bot çorapları ile temiz – iyi seçenekler olacaktır. Son model jean pantolonlara çok yakışacaktır çünkü bunlar genellikle ince ve elastik malzemeden yapılmıştır.

Kot kumaş metre fiyatları. Kısacası, bale ayakkabıları, sandaletler ve klasik pompalar veya lastik botlarla eşit derecede başarılı bir şekilde birleştirilebilecek kadar çok yönlü bir modeldir (bu, yağmurlu ve kirli havalarda sizi “memnun edecektir”).

Bu kotları neyle birleştirebilirsiniz?

Tamamen farklı şeylerle birleştirilebilirler : sweatshirtlerden dantel bluzlara. Her gardıropta uygun eşyalar bulabilirsiniz.

Ucuz Kot Kumaş. Daha resmi bir görünüm için, yapılandırılmış bir blazer giyin. Oxfords veya klasik pompalar, böyle bir yay için ayakkabı olarak uygundur. Böyle bir ceketi en uygun ekleme, basit bir temel tişört veya düz kesim bir gömlek olacaktır. Daha rahat bir kıyafet için spor ayakkabılar kullanılabilir.

Uzun tişörtler, tişörtler ve hırkalar için, dar kot pantolonlar, düşük hızlı ayakkabılar – bale daireleri, mokasenler vb.

İnce kadınlar için iyi bir kombinasyon, yüksek katlı bir sıska ve gömme bir üst kısımdır.

Kot kumaş metre fiyatı,kot kumaş satan yerler,kot kumaş alan yerler,kot parçası nereye satılır,kot kumaş kimler alır,ucuz kot kumaş nerede bulurum,denim kumaş nereye satılır,denim kumaş kim alıyor,
Kot kumaş metre fiyatı,kot kumaş satan yerler,kot kumaş alan yerler,kot parçası nereye satılır,kot kumaş kimler alır,ucuz kot kumaş nerede bulurum,denim kumaş nereye satılır,denim kumaş kim alıyor,

Mavi kot kumaş satın alınır. Serin havalarda bu kot modeli deri ceket, palto, trençkot ile giyilebilir. Görünümünüzü bir kapüşonlu ve kalın spor ayakkabılarla tamamlayın, bu sezon rahatlık ve stil bir arada sunuluyor.

Hem yüksek topuklu hem de alçak topuklu botlarla birlikte sıska bir görünümle birlikte büyük boy bir kazak veya panço çok etkileyici.

Denim kumaş alan. Kilolu kızların bu kot versiyonunu uzun bir gömlek, tişört, hırka ile birleştirmesi en iyisidir. Küçük bir numara, figürün güzel oranlarını görsel olarak koruyacak ve daha ince hale getirecektir. Bunu yapmak için, üst kısmın uzunluğu kalçalarınızın en dar kısmı seviyesinde bitmelidir. Kilolu kızların topuklu ince ayakkabılar giymesi daha iyidir. Bu, şekli görsel olarak uzatacak ve bacakları uzatacaktır.

Siyah kot parçası alan pantolonlar sıradan bir ofis, okul veya üniversite için mükemmeldir. Bir ceket, gömlek ve bluzla iyi gidiyorlar. Geniş ve geniş bir çanta bir alışverişçi veya küçük bir debriyaj – hepsi görüntüyü tamamlamak için uygun olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın