Kot Kumaş Alacak Yerler

Kumaş satın alanlar. 12 ons likralı kot kumaş satın alacak yerler 10 ons likralı kot kumaş satın alacak alan kişiler 11 ons likralı kot kumaş alacak firmalar 13 ons likralı kot kumaş alacak yerler spot 12 ons likralı kot kumaş alacak stok 12 ons likralı kot kumaş alacak parça 12 ons likralı kot kumaş satın alacak Ham 9 ons likralı kot kumaş satın alanlar tekleme 8 ons likralı kot kumaş satın alacak.

Kumaş satın alanlar. 12 ons likralı kot kumaş satın alacak yerler 10 ons likralı kot kumaş satın alacak alan kişiler 11 ons likralı kot kumaş alacak firmalar 13 ons likralı kot kumaş alacak yerler spot 12 ons likralı kot kumaş alacak stok 12 ons likralı kot kumaş alacak parça 12 ons likralı kot kumaş satın alacak Ham 9 ons likralı kot kumaş satın alanlar tekleme 8 ons likralı kot kumaş satın alacak.

Kumaş alan. Hiç bir giyim mağazasına gittiğinizde çeşitli tonlarda, dokularda, ağırlıklarda ve yüzeylerde mevcut olan farklı denim türleri karşısında şaşkına döndünüz mü? “Yıkanmış” ve “işlenmiş denim” gibi etiketler kafanızı daha da karıştırabilir. Endişelenmeyin, doğru kot pantolonu bulmak uzun bir yolculuk olabilir ve her denim türünün kendine has özellikleri vardır.

Kumaş satın alanlar. 13 ons kot kumaş satın alan yerler 13 ons likralı kot kumaş satın alan kişiler 13 ons likralı kot kumaş alan firmalar 13 ons likralı kot kumaş satan yerler spot 13 ons likralı kot kumaş alanlar stok 13 ons likralı kot kumaş satın alanlar parça 13 ons kot kumaş satın alanlar Ham 13 ons kot kumaş satın alanlar tekleme 13 ons kot kumaş satın alanlar. Kumaş alan. Toptan 13 ons kot kumaş satın alan yerler üretim fazlası 13 ons kot kumaş alanlar ihraç fazlası 13 ons likralı kot kumaş satın alan imalattan artan 13 ons kot kumaş satın alanlar fazla gelmiş 13 ons likralı kot kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış13 ons likralı kot kumaş alanlar top başı 13 ons kot kumaş alanlar metraj 13 ons likralı kot kumaş satın alanlar metre üstü 13 ons likralı kot kumaş alanlar 13 ons kot kumaş alanlar. Tekleme Ham 13 ons kot kumaş satın alan.

TOPTAN KOT KUMAŞ ALANLAR

 İster vücudunuza uyum sağlayan bir kot pantolon, ister daha fazla konfor ve esneklik sağlayan bir şey arıyor olun, size uygun bir denim çeşidi mutlaka vardır. Bu makalede, mevcut çeşitli denim kumaş türlerini inceleyeceğiz, böylece ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uygun mükemmel çifti bulabilirsiniz.

Ham Yıkanmamış Denim

Bu tür denimler boyama işleminden sonra yıkanmaz veya herhangi bir işlem görmez. Sonuç olarak kumaş dokunulduğunda sertleşir ve doğal, eskitilmiş bir görünüme sahiptir. Ham kot kişinin vücuduna ve günlük aktivitelerine bağlı olarak solacaktır. Bu denim türü genellikle birinci sınıf denim serilerinde bulunur ve genel pazarda küçük bir niştir.

Yıkanmış Denim

Parti kot kumaş satın alanlar. Bunun aksine yıkanmış denim, boyama işleminden sonra işlemden geçirilir ve yıkanır. Çoğu denim kumaş yıkanmış olarak satılmaktadır ve yıkanmış denimin Asit Yıkama, Taş Yıkama, Enzim Yıkama gibi birçok çeşidi bulunmaktadır.

Asit yıkama denimi, denimin ağartıcı ve ponza taşı karışımına batırılması, kumaş liflerinin parçalanması ve benekli, ağartılmış bir görünüm yaratılmasıyla oluşturulur. Bu işlem denime, genellikle 1980’ler ve 1990’ların modasıyla ilişkilendirilen, benzersiz, vintage esintili bir görünüm kazandırır. Ancak kumaşa karşı serttir ve kumaşı zayıflatarak genel dayanıklılığını azaltabilir.

Parti kot kumaş alan kişiler,parti kot kumaş satın alan firma, parti kot kumaş alan yerler, parti kot kumaş nereye satarım, parti kot kumaş alan kumaşçılar, parti kot kumaşçı, parti kot kumaş alan kimler, parti kot kumaş nereye satılıyor, parti kot kumaşı metre ile alanlar, metre ile parti kot kumaş satın alan yerler, parti kot kumaş satın alan yerler, parti kot alan, parti kot satın alanlar, parti kot satın alan firmalar, parti kot alan yerler.

SPOT KOT KUMAŞ ALANLAR

Taş yıkama denim ise denimin pomza taşları ve kimyasallarla yıkanması, kumaş liflerinin parçalanması ve daha yumuşak, daha esnek bir doku oluşturulmasıyla oluşturulur. Daha rahat, gündelik bir görünüm tercih edenler için popüler bir seçim olan bu denim türü, soluk görünümüyle eskitilmiş, vintage bir his veriyor. Ancak asit yıkamalı denim gibi taş yıkama da kumaşı zayıflatabilir ve dayanıklılığını azaltabilir.

Spot denin kumaş alanlar. Enzim yıkama denimi, yumuşak, solmuş, eskimiş bir görünüm elde etmek için doğal enzimlerle işlenir. İşlem, denimin, kumaş liflerini parçalayan ve daha yumuşak, daha esnek bir doku oluşturan su ve enzim karışımına batırılmasını içeriyor. Doğal enzimlerin kullanılması kumaşın bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur, bu da onu hem stile hem de kaliteye değer verenler için mükemmel bir seçim haline getirir.

%100 Pamuklu Denim/Sert Denim

Bu, herhangi bir elastan/esneme elyafı içermeyen %100 pamuktan yapılmış normal ve orijinal denim malzemesidir. Çok yönlüdür, giyimi rahattır, dayanıklıdır ve diğer denim türlerini oluşturmak için çeşitli şekillerde kullanılabilir.

Streç Kot

streç kot alanlar; streç kot kumaş fiyatı; toptan kot kumaş fiyatları; kot kumaş metre fiyatı; denim kumaş metre fiyatı; ucuz kot kumaş; likralı kot kumaş fiyatları; pamuklu kot kumaş fiyatı; polyester kot kumaş fiyatı; toptan kot kumaş satan yerler; toptan denim kumaş satanlar; parça kot satanlar;

Likralı kot kumaş satın alanlar. Bu denim türü, Elastan/Lycra/Spandex gibi esnek sentetik malzemelerle harmanlanmış pamuklu denimden yapılır. Genellikle skinny jean pantolon gibi vücuda oturan denim kumaşlarda kullanılır.

Sanforlanmış  Denim

Piyasadaki denim kumaşların çoğu Sanforize Denim’dir ve yalnızca birkaçı Ham Denim’dir. Sanforize denim, yıkandıktan sonra çekmeyi önlemek için işleme tabi tutulur, bu da onu Raw Denim’den daha yumuşak ancak daha az dayanıklı hale getirir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!