Kot Alan

Kot Alan parça kot kumaş kilo ile kot kumaş parça kot satanlar kiloyla kot ucuz kot kumaş spot kor kumaş ihraç fazlası kot kumaş.

Kumaş alan. Elbette gardıroptaki herkesin denimden yapılmış en az bir şeyi vardır. Bu malzemeden yapılan şeyler tüketiciler arasında onlarca yıldır popüler. Denim malzemelerden sadece gömlek ve pantolon dikilmiyor, aynı zamanda bazı dekor öğeleri de (yastıklar, oyuncaklar ve hatta paneller) dikiliyor. Elbette bu kumaştan yapılmış herhangi bir pantolon sahibi merak etti: kotlar neden yapılır? Bu sorunu anlamak için, bu malzemenin türlerine.

KOT PARÇASI SATANLAR.

Siyah kot Ceket Kombinleri Kadın,Kot pantolon düğün kombini,Siyah kot Ceket kombinleri erkek,Kot Kombinleri bayan,Kot Kombinleri Erkek,Kot Pantolon Kombinleri bayan,Kot Elbise kombinleri,Kot Ceket Kombinleri Kadın, Kot Jile Tesettür,Dantelli Kot Elbise Modelleri,kot büyük beden elbise, 2021 kot pantolon modası,2022 Kot Modası Erkek,2020 jean trendleri,2021 pantolon Modası Kadın,2021 kot modelleri erkek,2022 trend pantolonlar,2020 jean Modası,2021 bayan Pantolon modelleri,

Kot pantolon çeşitleri Teknolojinin kapsamlı gelişimi sayesinde, kotlar yalnızca tek bir pürüzlü şekle dönüştürülmez. Çeşitleri çoktur: Denim – en pahalı ve kaliteli malzemelerden biridir. Ana özelliği, bu maddenin ürünlerinin altta beyaz, ön yüzünde mavimsi olmasıdır. Bu gerçek, kumaşın bir yüzü boyanarak belirlenir.

Parti Denim şimdiye kadar birçok tümörden geçti, ancak yine de güvenilir ve dayanıklı bir malzeme … Şimdi ondan giysiler dikiliyor ve bu da çok paraya mal oluyor. Kumaş alan – bu aynı kot, ancak kendine has özelliklere sahip. En ucuz ve en iyi malzemelerden biri olarak kabul edilir. İki ip pamuklu kumaşın birbirine bağlanmasıyla yapılır. Kadife örgü – başka bir şekilde “zikzak” olarak da adlandırılır. Triko, kendine özgü bir desene sahiptir. Kumaş ne kadar yoğun ve kalın olursa, üzerindeki desenler o kadar çeşitli olacaktır.

PARTİ KUMAŞ ALANLAR

Siyah kot Ceket Kombinleri Kadın,Kot pantolon düğün kombini,Siyah kot Ceket kombinleri erkek,Kot Kombinleri bayan,Kot Kombinleri Erkek,Kot Pantolon Kombinleri bayan,Kot Elbise kombinleri,Kot Ceket Kombinleri Kadın, Kot Jile Tesettür,Dantelli Kot Elbise Modelleri,kot büyük beden elbise, 2021 kot pantolon modası,2022 Kot Modası Erkek,2020 jean trendleri,2021 pantolon Modası Kadın,2021 kot modelleri erkek,2022 trend pantolonlar,2020 jean Modası,2021 bayan Pantolon modelleri,

Stok Denim” kumaş nedir? Size genç bir görünüm kazandıran her türlü kot pantolondur.

Her zaman .. Ama bu farklı antika kumaştan her zaman gardırobunuzun içinde sakladığınız parçalar nelerdir?

Denim , her duruma uygun birden fazla tasarım ve renkte mevcut olduğu için vazgeçilmesi zor olan temel giyim parçalarından biridir.Bu kış, daha fazla sıcaklık ve şıklık için denim kumaşlardan yapılmış modeller vardı, ama biliyor musunuz? nasıl ortaya çıktı Ve bu tür giysilerin üretimi gelişti.

PARÇA KOT ALANLAR

Kilo kumaş fiyatları. Çağlar geçtikçe moda dünyasında “denim” kumaş alan nasıl ortaya çıktı ve görünümündeki adımlar nelerdi.

Denim , bu kumaşın iç tarafındaki bu tanıdık, çapraz nervür deseninden kaynaklanan iki veya daha fazla dokuma uzunluğundaki iplik üzerinden çapraz ip geçirilerek oluşturulan dayanıklı bir pamuklu kumaştır.

Parti Denim, 18. yüzyılın sonlarından beri Amerika’da kullanılmaktadır. Mavi kot üretmek için Nile Blue kullanarak denim boyamak yaygındır kaç metre kumaş gider hesaplama.

KOT PARÇASI ALANLAR

Parça kot kilo fiyatı,kiloyla parça kot kumaş,kilo ile parça kot satanlar,kiloluk kot kumaş satanlar,kilo ile kot kumaş satan yerler,kiloluk denim kumaş satan,kiloluk parça kot kumaş,kiloyla kot parçası satanlar,kot kumaş kilo ile satan kişiler,kot kumaş kiloluk,denim kiloyla satanlar,kot kiloyla satanlar,

Kot pantolonların başlangıcı, 1850 yılında “işçi kıyafetleri” olarak bilinen şeye dayanır.

Kilo ile kumaş satanlar. Binlerce erkek, büyük miktarlarda altın keşfettikten sonra Kaliforniya’ya göç etti ve aralarında astroloji alanındaki çalışmalarında başarısız olan Oskar Strauss adında bir Alman göçmen terzi de vardı.

Kot pantolon, tanıdık ve tanıdık bir kıyafettir. Yürümek, partiler ve gevşek kıyafet kuralları ile çalışmak için uygundurlar. Şaşırtıcı bir şekilde, sıradan iş pantolonları ve tulumları, tüm dünyada bilinen moda giysilere dönüştü. Ünlü kotlar bu yoğun, güvenilir ve çok yönlü kumaştan dikilen tek şey olmaktan çok uzak.

Farklı denim kumaş türleri vardır. Üretim, boyama, iplik dokuma yöntemlerinde, özelliklerinde ve uygulama yöntemlerinde biraz farklılık gösterirler ve çakışırlar.

İmalat PARÇA KOT KUMAŞ SATANLAR

Kesinlikle tüm denim türleri pamuk içerir – pamuk adı verilen bir bitkiden elde edilen doğal lifler. Bitki olgunlaştığında, yumuşak, kabarık lifler de içeren bir tohum kabuğunu açar. Fabrikada lifler tohumlardan temizlenir ve boylarına göre sıralanır.

Denim kumaş alanlar üretiminde uzun homojen liflerle iplik kullanılmaktadır. Bitmiş iplikler bükülerek elde edilir – hem çözgü hem de atkı için kullanılırlar.

Kiloluk kot kumaş alanlar,kiloluk denim kumaş alan,kiloluk denim kumaş alanlar,kiloluk parça kot kumaş,kilo ile parça kot kumaş,kiloyla parça kot kumaş,kot kumaş kiloyla,

Kot için en iyi iplikler, lifleri iyi ve sıkı bir şekilde büken ring iplik makinalarında yapılır. Daha ucuz bir üretim yöntemi, döner cihazların kullanılmasıdır. Lifler bükülmez, dolanır – böyle bir iplik bükülmek için kalitesizdir. Döner makineler, halka sıralı makinelerden çok daha hızlı çalışır ve işlem için daha az para harcanır. Üreticiler, üretilen iplikleri farklı şekillerde birleştirir – kumaşın kalitesi değişebilir.

Kot Alan

Dayanıklı bir kot yapmak için dimi dokuma kullanılır – kumaş alan çapraz bir nervürde net bir rahatlama ile elde edilir. Çoğunlukla, malzeme tamamen boyanmaz, yalnızca uzunlamasına çözgü iplikleri. Çözgüyü ören atkı (yatay, enine iplikler) işlenmeden bırakılır.

Materyal indigo boya ile maviye boyanmıştır. Gri ve siyah renkleri elde etmek için kükürt boyalar kullanılır.

Kumaş çeşitleri

Denim’in ayırt edici özelliği, özel bir boyama türüdür. Tüm iplikler renkli değil, yalnızca ana, uzunlamasına olanlar renkli. İçeriden malzeme çok daha solgun görünüyor. Kumaşın rengine ve bileşimine bağlı olarak:

kot – yoğun, pürüzlü renkli kumaş, içeriden hafif;

hafif, yumuşak malzeme;

kırık dimi – “balıksırtı” dokumalı, kabartmalı ve çok yoğun bir tuval;

cin – diyagonal dokumalı, ekonomik ve uygun fiyatlı düz kumaş;

streç veya streç – likra, elastik sentetik elyaf ilaveli pamuk;

doğal streç – sentetik ilavesiz elastik kumaş, pamuk ve rami ısırgan otu liflerinden oluşur;

denim ipek – parlak parlaklığa sahip pürüzsüz malzeme;

ekru (eikru) – soluk, gri-sarı renkte boyanmamış pamuklu kumaş.

Kumaş Alan kalitesi büyük ölçüde pamuğun kökenine bağlı olacaktır. Aşağıdaki hammadde türleri vardır:

Kot Alan

Meksika pamuğu – uzun lifleri sayesinde iz bırakmadan pürüzsüz bir kumaş verir;

Barbadoslu – yumuşak, parlak pamuk, pahalı ve satışta nadir;

Hint ve Asya pamuğu, uygun fiyatlı ve her yerde bulunan en yaygın pamuk türüdür.

Ayrıca denim kumaşlar selüloz tencel malzemeden üretilmektedir. Bu tür kotlar daha yumuşak ve daha hafif, kadifemsi, dokunuşu hoş. Benzer üretim teknolojilerine rağmen Tencel viskondan daha güçlüdür, ısı transferini düzenlemeye yardımcı olur ve boyayı sıkıca tutar. Klasik pamuklu kumaşlar için değerli bir yedek olarak kabul edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın