Konya Astar Kumaş Fabrikası Konya Denye Astar

Adana jarse kumaş. Adana polyester astar. Adana denye astar kumaş. Adana polyester astar kumaş. Adana 70 denye jarse kumaş. Adana 50 denye astar. Adana 170 tel astar kumaş. Adana 190 tel polyester astar

Kumaş satın alanlar. Konya jarse kumaş. Konya polyester astar. Konya denye astar kumaş. Konya polyester astar kumaş. Konya 70 denye jarse kumaş. Konya 50 denye astar. Konya 170 tel astar kumaş. Konya 190 tel polyester astar. Konya astarlık file kumaş. Konya toptan astar kumaş. Astarlık kumaşlar Konya. Konya astarlık kumaş satanlar. Konya astarlık kumaş nereden alınır? Konya ucuz astar kumaş. Toptan kumaş astar Konya. Adana astar fabrikası, Konya astar kumaş fabrikaları.

Merter ipek astar firması,Zeytinburnu astar kumaş satanlar,İpek Astar Kumaş,İpek Astar Fiyatları,İpek astar kumaş özellikleri,Ham Viskon Kumaş Fiyatları,Pamuklu Astar,Pamuklu Astar kumaşı,ipek astar kumaş firmaları,ipek astar fabrikaları,bursa ipek astar fabrikası,

170 tel astar fabrikası. Boyun ve astar kaplamasının kesilmesi ve dikilmesinin yanı sıra. Astarı dikmeden önce elbise dikilmelidir. Jakarlı kumaşla çalışmanın ana noktalarını göz önünde bulundurun. Jakarlı kumaşın kenarları güçlü bir şekilde dökülmeye maruz kaldığından ve overlok dikişi çirkin göründüğünden, tüm dikişler verev boyunca kesilen ipek şeritlerle tamamlanır.

Astarı ve kaplamayı kesiyoruz Astar modeli elbise modelidir. Bu durumda korse kalıbına düz bir etek kalıbı iliştirilir. Astarı bel boyunca dikişsiz ve boynun ön yüzünü eksi olarak kesiyoruz. Desene bir yüz çiziyoruz (çizimde kırmızı çizgiler)

190 TEL POLYESTER ASTAR FABRİKASI

 Deseni çizgiler boyunca kesin. Sırttaki pliseyi omuz dikişinden boyuna aktarıyoruz. Bir astarın rafının ortasında bir dikiş. Rafın orta kısmındaki tutamı kapatıyoruz. Bir astar deseni ve bir yaka deseni aldık. Yüzü boyuna yapıştırıyoruz, yüz boyunca karalıyoruz. Büküyoruz, dikişi yuvarlıyoruz, kenarı örüyoruz. Ve yüzünü elbiseye götürüyoruz. Eteğe dart ve dikişler dikeriz veya bitmiş eteğin üst kısmını montaj için toplarız – bu, hangi eteği seçtiğinize bağlıdır.

Toptan astar kumaş fabrikası Şırnak. Toptan astar kumaş fabrikası Tekirdağ. Toptan astar kumaş fabrikası Tokat. Toptan astar kumaş fabrikası Trabzon. Toptan astar kumaş fabrikası Tunceli. Toptan astar kumaş fabrikası Uşak. Toptan astar kumaş fabrikası Van. Toptan astar kumaş fabrikası Yalova.Toptan astar kumaş fabrikası Yozgat. Toptan astar kumaş fabrikası Zonguldak.

Fermuarın dikileceği yan kısım işlenmez ve sonuna kadar dikilir, korsajdan kalan fermuar segmenti boyuna kadar belden aşağıya dikilmemiş bir kısım bırakılır. Eteği korseye takın. Kesitler kenar ile işlenir.

Astarı elbiseye dikmek Astarda, yan olanlar hariç tüm kıvrımları ve dikişleri dikiyoruz. Astarın kolluklarını bir Moskova dikişi ile işleriz. Bunun nasıl yapılacağı İnce kumaşlarda kenar dikişleri makalesinde anlatılmaktadır. Astarı, rafın omuz ve orta dikişini birleştirerek boyun yüzüne dikiyoruz. Bitmiş kesme. Etek ucu, astar adı verilen geniş bir ipek şeritle sarılmıştır.

POLYESTER ASTAR FİRMASI MERTER

Elbisenin alt kısmının böyle bir tasarımı ile görünümü daha şık hale gelir ve astar, ana kumaşın ipliklerinin jakarlı örgüsüne yapışmaz. Boyun ve astar kaplamasının kesilmesi ve dikilmesinin yanı sıra. Astarı dikmeden önce elbise dikilmelidir. Jakarlı kumaşla çalışmanın ana noktalarını göz önünde bulundurun. Jakarlı kumaşın kenarları güçlü bir şekilde dökülmeye maruz kaldığından ve overlok dikişi çirkin göründüğünden, tüm dikişler verev boyunca kesilen ipek şeritlerle tamamlanır.

Astarı ve kaplamayı kesiyoruz Astar modeli elbise modelidir. Bu durumda korse kalıbına düz bir etek kalıbı iliştirilir. Astarı bel boyunca dikişsiz ve boynun ön yüzünü eksi olarak kesiyoruz. Desene bir yüz çiziyoruz (çizimde kırmızı çizgiler). Deseni çizgiler boyunca kesin. Sırttaki pliseyi omuz dikişinden boyuna aktarıyoruz.

ASTAR KUMAŞ FİRMALARI

190 tel astar satan yerler,190 tel astar fabrikaları,190 tel astar satış yerleri,merter 190 tel astar,İstanbul 190 tel astan firmaları,İstanbul toptan 190 tel astar,
190 tel astar satan yerler,190 tel astar fabrikaları,190 tel astar satış yerleri,merter 190 tel astar,İstanbul 190 tel astan firmaları,İstanbul toptan 190 tel astar,

Bir astarın rafının ortasında – bir dikiş. Rafın orta kısmındaki tutamı kapatıyoruz. Bir astar deseni ve bir yaka deseni aldık. Yüzü boyuna yapıştırıyoruz, yüz boyunca karalıyoruz. Büküyoruz, dikişi yuvarlıyoruz, kenarı örüyoruz. Ve yüzünü elbiseye götürüyoruz. Eteğe dikişler dikeriz veya bitmiş eteğin üst kısmını montaj için toplarız – bu, hangi eteği seçtiğinize bağlıdır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!