Kiloyla Kumaş Satan Yerler

Kiloyla Polyester kumaş satan yerler,kiloyla keten kumaş satan yerler,kiloyla yün kumaş satan yerler,kiloyla pamuk kumaş satan yerler,kiloyla ipek kumaş satan yerler,kiloyla kumaş satan yerler,

Kumaş alanlar. Kiloyla parça kumaş,kiloluk viskon kumaş,kilo ile saten kumaş,kilo ile kot kumaş,kilo ile krep kumaş,kiloluk kot kumaş,kiloluk  nevresimlik kumaş,kiloluk kadife kumaş,kilo ile kumaş satan yerler.

Giysilerin bileşimi gerçekten çok önemlidir, kumaş cildi etkiler, kumaşın bileşimi, giysilerin orijinal görünümünü, rengini ne kadar süre koruyacağına, yıkandığında “oturup” oturmayacağına veya giyildiğinde gerilip esneyeceğine bağlıdır.

PARÇA KUMAŞ ALANLAR.

krep kumaş pazarı toptan toptan şifon kumaş pazarı parça şifon kumaş parça krep kumaş kiloluk şifon kumaş kiloluk krep kumaş
Krep Kumaş Piyasası şifon kumaş piyasası krep kumaş pazarı toptan toptan şifon kumaş pazarı paç şifon kumaş parça krep kumaş kiloluk şifon kumaş kiloluk krep kumaş

En popüler kumaşlar her şeyden önce doğal kumaşlardır: pamuk, yün, keten ve ipek. Bunu, üreticilerin ve tüketicilerin haklı olarak tanınmasını sağlayan, aynı derecede iyi bilinen, ancak zaten yapay olan kumaşlar takip ediyor. Bunlar viskon, polyester, spandeks, elastan, likra ve poliamidi içerir.

DOĞAL KUMAŞLAR SATAN YERLER

Doğal liflerden yapılan ürünler, dokunması en hoş olduğu, havanın geçmesine izin verdiği ve cildin nefes almasına izin verdiği için takdir edilmektedir. Bununla birlikte, birçok doğal lif, özellikle örneğin% 100 pamuk veya keten ise, dökülüp küçülüyorsa çok kırışır.

PAMUK KUMAŞ SATAN YERLER

Pamuk, aşağıdaki kumaş alan türlerini içerir: saten, patiska, şifon, kot, paspas, pazen ve dimi. Bu kumaşlar hava geçirgenliği için mükemmeldir, bu nedenle bunlardan yapılan şeyler en çok yaz aylarında, sıcak mevsimde popülerdir. Pamuk ve çeşitlerinden yapılan en başarılı kıyafet alımı% 100 pamuk değil, az miktarda sentetik kumaş ilavesidir. Bu kombinasyonla işler daha asil görünür, kırışır ve daha az deforme olur.

YÜN KUMAŞ SATAN YERLER

Yün, hayvansal bir elyaftır. En popüler ve değerli yün türleri kaşmir (“kraliyet ipliği” olarak adlandırılan oldukça pahalı bir malzeme), alpaka (lama yünü), angora (angora tüylü tavşanlardan yapılır), merinos yünü, tiftiktir (angora keçilerinden elde edilen lüks yün).

Yün, iplik, kumaş, triko ve keçe yapmak için ideal bir malzemedir. Yünlü ve triko, soğuk mevsimde en popüler olanıdır ve mükemmel özellikleriyle değerlidir. Cildin nefes almasına, sıcak kalmasına, buruşmamasına ve orijinal görünümünü uzun süre kaybetmemesine izin verir, oldukça etkileyici ve asil görünürler.

İPEK KUMAŞ SATAN YERLER

Stok Kumaş Alan. İpek, en pahalı ve etkili malzemelerden biridir. 1005’inci doğal ipek, değerinde diğer tüm malzemeleri geride bırakıyor – ince dokusuna rağmen, ipek çok dayanıklı bir malzemedir, kırışması zordur, cilde inanılmaz derecede hoş gelir, sıcağında serinletir ve nefes almanızı sağlar.

jakarlı kumaş alan jakarlı kumaş satın alanlar parti jakarlı penye jakarlı saten jakarlı kumaş alan firmalar

İpeğin tek dezavantajı bakımıdır. Pahalı ipek eşyalarınızı iyi durumda ve prezentabl durumda tutmak için gerektiğinde kuru temizleme yaptırınız, ipek giysilerinizi evde yıkamayın ve ütülemeyin.

KETEN

Keten kumaş alan yoğunluğu ve gücü bakımından diğer liflerden farklıdır. Keten kumaşların avantajları pamuğa benzer – nefes alabilir ve giyilebilirler.

En gözde keten giysiler keten takımlar, pantolonlar, düz veya şekilsiz bol elbiseler ve pantolonlar, tunikler ve çeşitli panama şapkalarıdır.

Keten lifli ürünlerin önemli bir dezavantajı, keten giysilerin çok kuvvetli kırışması ve ütülenmesinin kolay olmamasıdır. Bu nedenle keten giysilerin hafif nemliyken ütülenmesi önerilir. Yukarıdaki faktörlerden çok şaşırıyorsanız, küçük miktarlarda sentetik malzemelerle karıştırılmış keten giysileri seçin.

SUNİ KUMAŞ SATANLAR

Bugün hangisinin daha popüler olduğunu söylemek zor – yapay veya doğal kumaş. Suni kumaşlardan yapılan giysiler, figüre çok daha iyi uyuyor ve siluetini vurguluyor. Kimyasal yöntemlerle elde edilen sentetik lifler, ketenin yanı sıra, cildin nefes almasına, kırışmadan, kolay ütülenmesine, yıkandığında rengini korumasına ve uzun süre prezente olmasına izin verir. Önemli bir nokta, yüksek kaliteli ürünleri ve teknolojiye bağlılığı garanti eden bir kumaş tedarikçisinin seçimidir.

VISKON KUMAŞ SATIN ALAN

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde viskon kumaş alan da yapay kumaşlara aittir. Birçoğu yanılıyor ve bunun doğal bir lif olduğuna inanıyor. Kimyasal olarak viskon üretilmektedir. Viskon ipliklerin farklı kıvrımları ve örgüleri yün, pamuk ve ipeğe dönüştürülür. Viskon giysiler, pratiklikleri ve hoş pürüzsüz dokuları nedeniyle sevilir. Bununla birlikte, bu lifin dikkate alınması gereken dezavantajları da vardır. Viskon giysiler kolayca sıkı çekilir, çabuk kırışır ve oldukça çabuk yıpranır.

Kiloyla Polyester kumaş satan yerler,kiloyla keten kumaş satan yerler,kiloyla yün kumaş satan yerler,kiloyla pamuk kumaş satan yerler,kiloyla ipek kumaş satan yerler,kiloyla kumaş satan yerler,

Viskon ile karıştırılmış sentetiklerin, özellikle sıcak mevsimde bu tür malzemelerden yapılmış giysiler giyerken rahatsızlığa neden olan çok rahatsız edici bir kombinasyon olduğunu lütfen unutmayın.

POLYESTER, SPANDEX, LYCRA ve POLYAMIDE

4 tip sentetik kumaş – çoğunlukla “ek karışımlı kumaşlar” olarak kullanılır. Bu kumaşlar, giysilerin görünümünü, ömrünü, elastikiyetini ve dayanıklılığını iyileştirmek için doğal liflerle karıştırılır.

% 15-20’den fazla sentetik içermeyen kumaşları tercih edin, aksi takdirde siz, özellikle cildiniz oldukça rahatsız hissedeceksiniz. Giysilerdeki sentetik liflerin büyük bir yüzdesi, özellikle hassas cilde sahip kişilerde ve çocuklarda genellikle alerjiye neden olur.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!