Karde Kumaş Alanlar Kamgarn Kumaş Alan

Karde kumaş ne demek,Karde iplik alan,kadre penye alanlar, Kamgarn kumaş alanlar, Kamgarn iplik alanlar,

KUMAŞ ALINIR.

Kamgarn kumaşlar ve karde kumaşlar: özellikleri ve farklılıkları

Parti kumaş alanlar. Yaz sona eriyor ve birçok kişi için sıcaklıkların düşmesiyle birlikte ilk ceketleri çıkarma zamanı çoktan geldi.

KARDE KUMAŞ. 0536 336 4343

Kumaş alan. Kış mevsiminde, örneğin dik yakalı, kabarık görünümlü, baktığınız anda hemen sıcacık hissetmenizi sağlayan bir süveteri gardırobunuzdan hiç çıkardınız mı?

Şehir dışına çıkmak, aile yemeği veya romantik bir akşam yemeği için idealdir. Belki işe giderken asla giymeyeceğiniz bir elbise, tam da ona baktığınızda bile her gün giydiğinizden farklı göründüğü için, fit bir görünümle.

Yarı kamgarn iplik nedir,Kamgarn ne demek,Kamgarn straygarn farkı,Strayhgarn iplik nedir,Kamgarn iplik,Ştrayhgarn iplik,

Bu sadece estetikle ilgili bir farklılık değil, ipliğin uzunluğundan da kaynaklanmaktadır. Karde kumaş alanlar olarak bu bağlamda, bir takım elbise oluşturmak için bizimle iletişime geçmeniz gerektiğinde en iyi seçimleri yapmanıza olanak sağlamak için karde kumaşlar ile yünlü kumaşlar arasındaki farkı derinlemesine incelemeye karar verdik. Yünlü kumaşların özellikleri

KAMGARN İPLİK ALANLAR

Sizi, sadece onlara baktığınızda tipik bir tıraşlı görünüm sunan ve hafiflik hissi veren yünlü kumaşları tanıtarak başlayalım.

Daha uzun doğal liflerden (yün gibi hayvansal veya pamuk gibi bitkisel) yapılırlar çünkü daha ince ve “tüylü” olmayan iplikler elde edilmesini sağlarlar.

Kamgarn ipliklerin mukavemetini artırmak için, bunlar, kat yerindeki toparlanmalarını da artıran ardışık ve önemli bükümlere tabi tutulabilir. Dolayısı ile yünlü bir kumaş, nihai olarak daha yumuşak, daha ince, aynı zamanda tarz açısından da, giyim ve zarafet konusunda ayıklığı yansıtmak isteyen giysiler için daha uygundur.

Karde kumaşlar

Karde kumaşlar da yünlü kumaşlardan farklı olarak ilk bakışta daha ağır görünmektedir. Onları gözlemleyerek yumuşak ve şişmiş görünümlerini fark edeceksiniz.

Yalnızca ağırlıklarına bağlı olarak değil, aynı zamanda inşaat aşamasında uygulanan kaplamalara da bağlı olarak daha fazla sıcaklık hissi verirler.

Karde kumaşlar kışlık giysilerin “ayrıcalığıdır” ve onları daha kısa yapmak için iplikten çıkarken tipik tüylü, kabarık ve yumuşak bir görünüm veren lifler kullanılır: örneğin güzel bir kaşmir veya merinos yünü süveter düşünün.

Seçim rehberi

İhtiyaçlarınıza en uygun satın alma seçeneğinin hangisi olduğunu anlamak için, karde kumaşlar ile kamgarn kumaşlar arasındaki temel farkları sunarak çalışmamızı sonlandırıyoruz.

Bir önceki paragraftan da anlayabileceğiniz gibi öncelikle farklı bir estetik etkiye sahipler.

Kamgarn kumaşlar daha resmi durumlar için daha uygundur. Çünkü hem başlık hem de stil olarak daha inceler; yünlü bir giysi, bir ceketin altına giymek için balıkçı yaka bir süveter veya bir gömlekle giymek için V yaka olabilir.

Karde kumaşlar ise estetik olarak bile daha ağır olmasının yanı sıra daha yumuşak, neredeyse şişmiş bir görünüme sahiptir. Bu nedenle tek başlarına giyilmelidirler.

PARTİ KARDE KUMAŞ ALANLAR

Bir diğer önemli fark da aslında yıkama tekniklerinde ortaya çıkıyor. Karde kumaş, elyaflara daha iyi bir hacim vermek ve yumuşaklıklarını garanti etmek için faydalı olan özel ürünlerle yıkanır.

Muhtemel bir faktör çünkü lifler kompakt ve paralel değildir. Karde giysinin boyutsal stabilitesi bu nedenle daha hassastır, bu nedenle alıcının yıkama aşamasında dikkat etmesi tavsiye edilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!