Kalın Kot Kumaş Alan

KALIN KOT KUMAŞ ALAN,KALIN DENİM KUMAŞ ALAN,KALIN DENİM KUMAŞ ALANLAR,KALIN KOT KUMAŞ FİYATI,KALIN KUMAŞ SATANLAR,KALIN DENİM KUMAŞ FİYATI,
KALIN KOT KUMAŞ ALAN,KALIN DENİM KUMAŞ ALAN,KALIN DENİM KUMAŞ ALANLAR,KALIN KOT KUMAŞ FİYATI,KALIN KUMAŞ SATANLAR,KALIN DENİM KUMAŞ FİYATI,

Kalın Kot Kumaş Kalın Denim Kumaş

Kumaş ağırlığı kumaş kalınlığına eşit mi?

Kumaş ağırlığı kot birim alan başına ağırlık anlamına gelir ve genellikle yarda kare başına ons cinsinden verilmiştir. Bu temel ağırlık ne kadar yüksekse, kot pantolonlar o kadar ağırdır.

O burada belirtilmelidir ki kumaş ağırlığı gereken kumaş kalınlığı ile eşit. Örneğin, olabilir kot pantolon gibi ağır olarak, ancak daha ince olan denim kumaş kalınlığı açısından . Bunun nedeni, özellikle iyi bir yalıtım sağlamak için denim kumaşa hava girmesidir.

PARÇA KOT KUMAŞ

kot kumaş denim kumaş parça kot kumaş ucuz kot kumaş parti kot kumaş stok kot kumaş spot kot

Bu yalıtım nedeniyle, kot pantolonlar vücut ısısını ve içeriden ılık depoladıkları için özellikle soğuk günler için uygundur. Yaz için özel düz dokuma kumaşlar veya gabardinler gibi hafif kumaşlar (kumaş kalınlığı değil kumaş ağırlığı açısından) hava geçirgen olmaları nedeniyle avantajlıdır.

Kot Parçası Alanlar

Kumaş ağırlığı bu bana ne anlatıyor?

Bunu açıklamak için bir örnek: Hesaplamaya göre, 12 oz / yard kare olan bir kot pantolonun ağırlığı 12 x 28.35 g / 0.8361 m² = 407 g / m²’dir. 12 oz’luk W33 / L34 beden kotlar için, bu, pantolonun düğmeler vb. Gibi başka metalik uygulamalara sahip olup olmadığına bağlı olarak yaklaşık 700 gr. Ortalama bir kot pantolon bu nedenle yaklaşık 700 gr ağırlığındadır, ancak aynı zamanda bir kilodan fazla da olabilir.

İşte denim kumaşların nasıl kullanıldığına dair bazı örnekler

Kot kalitesine etkisi:

kot fiyatı,kot kumaş fiyatları,denim kumaş fiyatları,kot kumaş metre fiyatları,denim kumaş metre fiyatları,kot satanlar,denim satanlar

Parti kot kumaş. Daha yüksek kumaş ağırlıklı kot pantolonlar genellikle daha uzun ömürlüdür. Bu, daha yüksek bir ağırlığın kumaşın belirli bir sağlamlığına bağlı olduğu anlamına gelir. Ancak, bu zorunlu değildir, dolayısıyla malzemenin genel kalitesi de hesaba katılmalıdır. Alt pantolon durumunda,  kumaş ağırlığı genellikle belirtilmez. Bu kot pantolonlar genellikle çok kısa ömürlüdür çünkü ucuz malzemelerden dolayı kumaş kalitesi yeterli değildir. Düşük kumaş ağırlıklı markalı kotlarda, kotu daha esnek hale getirmek için genellikle elastan eklenir. Bu aynı zamanda kotların ömrünü de uzatır.

Kumaş ağırlığının hikayesi

Yoğunluk, kumaşın ağırlığını belirler. Pamuk kalitesi, iplik numarası, malzeme bileşimi ve dokuma tekniği mükemmel denim üretimi için rotayı belirler  .

Teknoloji ve gelenek / KUMAŞ ALAN

Spot Kot Kumaş. Mekik dokuma tezgahı, tarihi dokuma makineleri arasında en büyük ustadır. Bir el tezgahında, atıcı mekiğe karşılık gelir ve yatay lifleri ileri geri taşır. Gazlı ve sıvı maddeler kullanılarak dokuma işleminin teknolojik mükemmelliğine rağmen günümüzde mekik dokuma tezgahları hala kullanılmaktadır. Üzerlerinde oldukça doğal bir karaktere sahip özellikle yüksek kaliteli ürünler yapılır. Dokuma sonucu bireysel bir imza taşır. Mekik dokuma tezgahı kumaş kare başına 33 oz’a kadar kumaş yoğunluklarını dokuyabilir.

Kilo İle Kot Kumaş. Bu son derece yüksek kumaş yoğunluğu, parti kotundan yapılmış kotlarda bulunabilir.. Bu kot pantolon sevenler, özellikle kumaşın pürüzlü yüzeyini takdir ediyor ve “sığması için küçültmek” gibi eski ritüelleri sürdürüyorlar. Vücutta kuruması için ıslandığında yeni bir kot giyilir. Pantolon vücuda çok sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor. Diğerleri yeni aldıkları ürünleri giydikten sonraki ilk birkaç ayda yıkamazlar. Bu süre zarfında, kot pantolonlar çok bireysel kullanım belirtilerini alır ve ara sıra dondurucuda dezenfekte edici bir gece geçirir. Makinede yıkama ve kurutma makineleri hoş karşılanmıyor.

KUMAŞ ALINIR

Pamuk artı yüksek teknoloji elyaf

Kot Kumaş Fiyatları. Büyülü yün modern iplikler eklenerek 10 ila 12 oz yumuşak aralıkta da işlenebilir. Yüzde 2 elastan ile karıştırılmış yüzde 98 pamuk pürüzsüz bir son ürünle sonuçlanır. Her iki bileşenin kullanım özellikleri yeni bir kaliteye katkıda bulunur.

Kot Kumaş Alan. Yüzde 100 pamukta sadelik yemin ederim, moda dünyasının geri kalanı kesinlikle yüksek teknoloji elyaflı kotları takdir ediyor. Ürün bilgilerinde kumaşın tutarlılığı hakkında giderek daha az bilgi var. Denemek, satın aldığınızda zaten popülerdir ve ürünü teslim alma seçeneğiniz vardır. İster hafif 10 oz, ister klasik 14 oz veya ağır 20 oz tercih edin: yeni kot pantolonlar her zaman haklıdır.

Tüm Makale Linkler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın