Kahramanmaraş Kumaş

Kahramanmaraş Kumaş pazarı, Kahramanmaraş toptan Kumaş, Maraş Penye Kumaş fabrikaları, Kahramanmaraş DOKUMA Fabrikaları, Kahramanmaraş Örgü fabrikaları, KAHRAMANMARAŞ toptan Tekstil, Kahramanmaraş Tekstil fabrikaları,

Pamuklu jarse (organik)

Kumaş alanlar. Organik pamuktan yapılmış, doğal, ağartılmış veya boyalı jarse ve örgü kumaşlar

Örgü kumaşlar rahattır çünkü esneyebilir ve sizinle birlikte hareket edebilir. Olası kullanımları gündelik üstler, elbiseler, etekler ve üst gömleklerden tişörtlere, tozluklara, iç çamaşırlara ve geceliklere veya bebek kıyafetlerine kadar uzanır.

Örgü kumaş dikmek – bilmeye değer ipuçları ve şeyler.

YERİMİZ: ZEYTİNBURNU / KUMAŞÇILAR ÇARŞISINDA

Toptan şalvarlık kumaş,Simli şalvarlık Kumaş,Şalvarlık Kumaş fiyatları,Erkek şalvarlık Kumaş,Pamuk dokuma kumaş,Ucuz Şalvarlık Kumaş,kilo ile şalvar kumaşı,parça şalvarlık kumaş,toptan poliviskon kumaş,ucuz şalvarlık kumaş,şalvarlık kumaş,bayan şalvarlık kumaş,çıtır desen şalvarlık kumaş,çıtır desen kumaş,çıtır desen viskon kumaş,çıtır desen şifon kumaş,şalvarlık kumaş alanlar,şalvarlık kumaş alan,şalvarlık kumaş satan firmalar,kiloluk şalvarlık kumaşlar,kiloyla şalvar kumaşı,

Parça kumaş. Kendinden dikilmiş kazaklar, hırkalar ve örme kumaştan kabanlar geçiş dönemi için tek kelimeyle mükemmel! Bu nedenle örme kumaşları dikerken, keserken ve yıkarken nelere dikkat edilmesi gerektiğini burada öğreneceksiniz.

Çok güzel örgüler vardır, örneğin yumuşak, fırçalanmış ince örgüler, rustik kablo desenli kalın örgüler veya ilginç dikiş yapısına sahip kaba örgüler. Hepsinin ortak bir yanı var: Sonbahar ve kış için harika kıyafetler onlardan dikilebilir. Bunu stres olmadan yapabilmeniz için örme kumaşları işlemek için en önemli ipuçlarını ve püf noktalarını sizin için bir araya getirdik.

1. Örgü kumaşları yıkayın ve kurutun

Örme kumaşlar yüzde 10’a kadar küçülme eğilimindedir. Bitmiş giysiye bunun olmasını önlemek için mutlaka örme kumaşınızı ön yıkamanız gerekir.

2. Örgü kumaşları doğru şekilde kesin

Parti Örme kumaşları (jarse, ter ve benzeri dahil) keserken, mümkün olduğunca gergin ve gergin bir şekilde yayılmamaları önemlidir. Örneğin, bir masanın kenarından sarkmamalıdırlar. Kumaşı kesme matına veya zemine serdikten sonra, kelimenin tam anlamıyla rahatlayabilmesi için kumaşı bir süre dinlendirin.

Desen parçalarını kumaş ağırlıklarıyla sabitleyin ve kumaşın kalkmaması ve büzülmemesi için düz duran bir döner kesici veya kumaş makası kullanın.

Şifon kumaş alanlar Şifon kumaş alan firmalar Şifon kumaş alan firmalar Şifon kumaş satın alan yerler ham Şifon kumaş satın alan ham Şifon kumaş nereye satılır? Şifon kumaş nereye satılır? parça Şifon kumaş nereye satarım? likralı Şifon kumaş kimler alır? Kimler Şifon kumaş alır? Şifon kumaş kim alır? Parti Şifon kumaş kim alır? Spot Şifon kumaş kimler alır? Stok Şifon kumaş kimler alır? Şifon kumaş kimler alıyor? Topbaşı Şifon kumaş alanlar Metraj Şifon kumaş alanlar Kilo ile Şifon kumaş kim alır? Metre İle Şifon kumaş Kimler Alır? Toplu Şifon kumaş alanlar top Şifon kumaş alan top Şifon kumaş satın alanlar toptan Şifon kumaş alanlar toplu kumaş satın alan yerler top kumaş alan firmalar toplu kumaş satın alan yerler toptan kumaş alan kişiler toplu kumaş nereye satılır? Şardonlu kumaş alan akar boya kumaş satın alanlar likralı kumaş satın alanlar kesimden Kalmış kumaş alanlar kesimden kalan kumaşları alanlar kesimhaneden kumaş alanlar üretim fazlası kumaş kimler alır üretim fazlası kumaş alanlar üretimden kalan kumaşları kimler alır üretim fazlası kumaş satın alanlar üretim fazlası kumaş alan. İhraç fazlası kumaş kimler alır? İhraç fazlası kumaş satın alanlar kime kumaş satarım?

Çok kalın bir örgü kumaş kesiyorsanız, dikiş payını artırmanız önerilir. Bu, dikişlerin çok fazla çözülmesini önleyecektir. Kesilen kumaş parçalarını mümkün olduğunca az hareket ettirin.

3. Dikiş makinesi ayarlarını test edin

Stok kumaş alanlar. Gerçek dikiş projenizde güvenli tarafta olmak için bir test parçası üzerinde farklı dikiş çeşitlerini ve dikiş makinesi ayarlarını test edin!

Baskı ayağı basıncını ve dikiş uzunluğunu damar boyunca düz bir kenarda ve bir eğri üzerinde test eder.

Bir dikiş makinesi kullanıyorsanız, kumaşın gerilmesini ve ardından büzülmeyi önlemek için daha uzun dikiş uzunluğu (3-4) ve baskı ayağı basıncını azaltın (mümkünse) olan düz bir dikiş ayarlayın. Bir zikzak dikişle dikiş paylarını düzeltin.

4. Örgü kumaşı overlok makinesiyle dikin

Spot kumaş alan yerler. Bir overlok makinesi, örme kumaşların dikilmesi için idealdir. Ancak, örülmüş kumaş çok kalınsa, daha önce de belirtildiği gibi, dikiş payını biraz artırmalı ve önce düz bir dikişle ve sadece overlok dikişlerle sürfile dikmelisiniz.

Peluş parçası alanlar polar parçası alanlar ribana parçası alanlar toptan interlok alanlar gabardin parçası alanlar keten parçası alanlar süprem parçası alanlar şifon parçası alanlar viskon parçası alanlar krep parçası alanlar

Kumaş alan. Ütü yaparken sıcaklığın çok yüksek olmadığından emin olun ve basınç yerine buharla çalışmayı tercih edin. Aksi takdirde lifleri düz bir şekilde ütülersiniz ve bu istenmeyen parlak noktalar oluşturur. Çok fazla buhar da dalgalı dikişlere yardımcı olur. Daha sonra ütülenen parçanın iyice kurumasını bekleyin ve ütülenmiş şekli elde edin.

Yorum Yap