Kadın Giyim Sonbahar/Kış 2023/24

bayan giyim modası moda bayan giyim yazlık bayan modası kış bayan modası

Kumaş satın alanlar. Kadın Giyim Sonbahar/Kış 2023/24 için renk ve kumaş trendi, toptan kumaş alanlar yeni koleksiyonunuzu planlamak için temeller içerir: renk trendleri, kadın giyim kumaşları için eksiksiz kumaş trendi kumaşlar – dokuma, örme, jakarlı – kumaş üzerinde resimler kullanım önerileri ve anahtarın açıklaması her temanın öğeleri.

KUMAŞ SATIN ALANLAR

Klasik siyah&beyaz kazayağı taklidi jakar üzerine renk karışımları. Çok renkli iplikler gece tüvitlerini ve siyah üzerine Meksika tarzı cesur baskıları süslüyor. Hafif kanvas üzerinde yanardöner simli kalın çizgiler. Jarse ve poliüretan plastik cilalı dijital renkli spor havlu kumaşlar ve çok uzun saç şönil.

SİSLİ RENKLER

Loş bir sis, dantel görünümlü örme jakarlar ve oyma dokulu tasarımlara sahip yumuşak yapağılar için gri, açık mavi ve bejin soğuk tonlarını perdeler.

Şönil, jakarlı kabanlarda tüvit ipliklerini birbirine doluyor. Klasik çift yüzlü ekoseler veya sıcak tüylü alpaka ve tiftik montlar üzerine pastel renklerdeki süslemeler.

ZÜMRÜT YEŞİL

Kadife Tesettür Abiye,Tesettür Pazarı Kadife elbiseler,Günlük Kadife Elbise Modelleri,Zümrüt Yeşili Kadife Elbise Tesettür

Siyah, büyüleyici streç örgülerin mermer deseninde zümrüt yeşilini vurgular. Asit yeşili dokunuşlar, yenilenmiş sepet örgü tüvitlerde zümrüt yeşili ile iç içe geçiyor. Kumaş alan bir efekti, eko-deri tabanlar üzerinde çekici nakışla birleştirilmiş zarif kıvrımlı jakar.

Moda endüstrisindeki renk trendi sürekli değişiyor ve kumaşlar sürekli olarak yenileniyor. Popüler renklerin kumaşlarla nasıl bütünleştirileceği her mevsim giyim insanlarının üzerinde düşünmek zorunda olduğu bir sorudur. 2023 ilkbahar ve yaz kadınlarının renk ve kumaş trendlerini giyim ürünlerinde nasıl yorumlamalı?

Grafik siyah beyaz

Siyah Elbise Tesettür,Elbise Modelleri,Ucuz Yazlık Elbiseler,Siyah Elbise Günlük,Siyah elbise kombinleri,kısa siyah abiye,siyah abiye modelleri,siyah kumaş alanlar,siyah parti kumaş,siyak kumaş satanlar,kilo ile siyah kumaş,

Siyah ve beyaz, zamansız, klasik renkler, eğer parlak renkleri kavrayamıyorsanız, o zaman siyah ve beyazdan asla vazgeçemezsiniz.

Kadın İlkbahar/Yaz 2023, siyah ve beyaz hala kaçırılmayacak renkler ve sürdürülebilir elyaflar: “duyarlı” yün karışımları ve geri dönüştürülmüş polyester, iş takımları için grafik desenler ve zarif jakar desenlerde pamuklu gömlekler, siyah ve beyaz için farklı kumaşlar. Farklı ve benzersiz. Örme giyimde, siyah ve beyaz dokulu optik ve parlak/matken, kumaşlar farklı bir çekicilik için siyah veya ince nervürlü örgülerde parlak bir görünüme sahiptir.

Canlı parlaklıklar, daha geniş bir çekicilik için daha abartısızdır, ancak yine de güçlüdür ve tonlarla eşleştirildiğinde, ruh halini yükselten renklerle duygusal bir bağ kurabilir. Çok renkli baskılar, ağır kanvas, hafif yırtılmaz ve süper esnek örgü plaj kıyafeti gibi farklı yüzeyleri süslüyor. Canlı renkler, sırf jakarları canlandırıyor ve havlu örgülerde çocukluk ruhunun eğlenceli çizgilerini yaratıyor.

Sıcak ve temiz görünüm

Siyah Elbise Tesettür,Elbise Modelleri,Ucuz Yazlık Elbiseler,Siyah Elbise Günlük,Siyah elbise kombinleri,kısa siyah abiye,siyah abiye modelleri,siyah kumaş alanlar,siyah parti kumaş,siyak kumaş satanlar,kilo ile siyah kumaş,

Sıcak renkler aynı zamanda 2023 ilkbahar ve yazının kilit renklerinden biridir ve lüks ve zarafeti gösterir, koyu meşenin zengin kahverengi tonları nötr yeni bir temel renk olarak yaz siyahının yerini alabilir. Sıcak tonlu pamuk ve geri dönüştürülmüş polyester jumbo file jarse, günlük cazibe ile ultra arasında denge kuran bir silüete sahiptir. Cesur bisküvi bejleri ve çikolata kahveleri, pamuk ve washi ipliği üzerinde geniş şeritler oluşturur – geleneksel Japon kağıdındaki iplikler, nakış gibi jakarın narin parıldayan ana hatları birbirini tamamlar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!