Kadife Alanlar Kadife Nedir Nasıl Olurlar?

parça kadife kumaş alan spot kadife parti kadife stok kadife

Kumaş alan. Hiçbir şey zengin kraliyet ve peluş lüks görünüm ve kadife hissi ile eşleşemez. Dokunmak yumuşak ve duyusaldır, iyi örtülür ve çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Bir zamanlar kraliyet ve soyluların seçilmiş kumaşıydı. Ceketlere, yeleklere, bluzlara, eteklere, çantalara ve hatta terliklere dönüştürülebilir. Özünde kadife iki kumaş arasında uzun ipliklerle dokunur ve iplikler bir yığın halinde kesilir.

kadife kumaş alan yerler kadife kumaş alan kişiler kadife kumaş nereye satılır kadife kumaş kimler alır kadife kumaş toptan satın alanlar kadife kumaş toplu olarak alan yerler toptan kadife kumaş alan kişiler ihraç fazlası kadife kumaş alan

Şifon kumaş satın alanlar.  Günümüzde ipek ve sentetik elyaftan yapılmış çeşitli kadife çeşitleri mevcuttur. Elyaf dışında, üretim yöntemi de farklı kadife çeşitleri verir.

İpek kadife

Parça kadife kumaş. İpek kadife popülerdi ve popüler. İpek elyaf üretiminde kullanılır ve ortaya çıkan kadife kumaş yumuşaktır, duyusal bir parlaklığa sahiptir ve oldukça iyi örtülür, bu da kumaşlar ve mobilyalar için de idealdir. Bu amaçla bir mobilya mağazasından çevrimiçi olarak kadife kumaş tedarik edilebilir.

Pamuklu kadife

İpek serindir ve bazı streç özelliklere sahip kadife yapımına takdire şayan bir şekilde ödünç veren pamuk da öyledir. Bu, onu giyim ve döşeme için ideal kılar.

Rayon/Naylon kadife

Toptan kadife kumaş. Kumaş bakımı söz konusu olduğunda pamuk ve ipek kadife talep ediyor, ancak destek için rayon karışımları ile naylondan yapılmış kadife hafif, bakımı kolay ve hoş bir örtüye sahip. İpekten daha ucuza mal olur, ancak daha iyi bir görünüme ve hisse sahiptir.

Kadife mikrofiber

Kadife mikrofiber esas olarak mikro denye ile polyester elyaftan yapılır ve kadife peluş kalitesine sahiptir, ancak hafiftir. Polyester mikrofiber kadife lekelere ve kire karşı dayanıklıdır ve bakımı kolaydır, bu da döşeme için iyi bir seçimdir.

Polyester spandeks streç kadife

Polyester elyaf, %50’ye kadar gerilebilen bir streç veya örgü kadife kazık kumaş vermek için spandeks ile karıştırılır ve vücut sarılma giysileri için idealdir.

Kadife ayrıca dokuya göre sınıflandırılabilir. Mevcut bazı sınıflar şunlardır:

Kesilmiş kadife

Fitilli kadife nasıl bir kumaştır,Fitilli kadife sıcak tutar mı,Fitilli kumaşa ne denir,Kadife türleri nelerdir,

Bir çiçek veya başka bir tasarım, kesilmemiş kazık halkalarının desen kesimine sahip kumaşa dokunurken, diğer alanlar saf kumaştır.

Ezilmiş kadife

Kumaş ıslakken bükülür ve ışıltı ve dokusu ile kırışık bir görünüm verir. Perdeler ve şık giysiler için mükemmeldir.

Panne kadife

Parti kadife kumaş alanlar. Üretim işlemi sırasında yığına ağır basınç uygulanır ve bu da panne kadife olarak bilinen bir doku ve desen ile sonuçlanır.

Kadife

Kadife genellikle pamuklu kumaştan yapılır ve daha lüks ve derin bir his vermek için 3 mm’lik oldukça kalın bir yığına sahiptir. Aynı zamanda ağırdır ve döşeme ve perdeler için kullanılabilir.

Peluş kadife

Bu kumaş polyester desteğe sahiptir ve 5 mm’lik bir yığınla oldukça ağırdır, bu da onları yumuşak ve lüks hissettirir.

Pigment Renkli Kadifeler

kadife kumaş alan kişiler ihraç fazlası kadife kumaş alan kadife kumaş satın alan firma fitilli kadife kumaş firma fitilli kadife kumaş nereye satılır kadife kumaş satın alan yer kadife parçası alan kadife kumaş parçası alan kişiler parça kadife kumaş kumaş alan firma.

Bu, pigment boyaları kullanan bir boyama işlemi nedeniyle sınıflandırılan özel bir kadife türüdür. Boyalar kesilmeden ve dikilmeden önce kumaşın yüzeyine uygulanır. Bu kumaşın benekli tasarımı her yıkamadan sonra belirginleşir. Pigment renkli kadife herhangi bir olabilir

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!