Jarse Kumaş Ne Demek?

Ham jarse alan, parti jarse kumaş,spot jarse kumaş,stok jarse kumaş,parça jarse kumaş alanlar,karışık jarse kumaş alan,

Jerse nasıl bir kumaştır? Jarse kumaş alanlar.

JARSE KUMAŞ ALINIR  JARSE KUMAŞ SATILIR… jarse kumaş, giyim ve yatak takımları için popüler bir malzemedir. Jersey, viskon , pamuk , yün karışımlı iplikler veya ipekten yapılmış yumuşak, esnek bir kumaştır .

Özellikle pamuklu jarse kumaşlar gerçek bir klasik. Jarseden yapılmış bir çarşafa genellikle elastan veya viskoz eklenir, bu karışıma genellikle streç jarse denir. Jarse kumaş elastan veya viskon olmadan esneyebilirken elastik değildir.

HAM JARSE KUMAŞ ALANLAR

Jarse kumaş fiyatı,Jarse kumaş toptan fiyatları,jarse satan,70 denye jarse fiyatı,denye fiyatı,denye kilo fiyatı,jarse nerede satılıyor,zeytinburnu jarse kumaş,jarse kilo fiyatı,ham jarse kumaş kilo fiyatları,

Esnek, kumaşların enine veya boyuna gerilebileceği anlamına gelir, bu aynı zamanda streç kumaş olarak da adlandırılır.

Elastik , kumaşların orijinal şekline dönebildiği anlamına gelir. Elbette, elastik bir kumaş, yüksek kaliteli bir lastikli çarşaf için ön koşuldur.

JARSE KUMAŞ SATILIR… 0536 336 43 43

Giyim sektörü yıllardır jarse kumaş kullanmaktadır ve jarse çeşitleri moda kumaşlar kadar popülerdir. Çok yönlü ve bakımı kolay özellikleri nedeniyle jarse kumaşlar birçok farklı işleme seçeneği sunar ve çocuk kumaşı olarak da kullanılır. Çocuk giyiminin yanı sıra, büyükler için tişört, spor giyim ve iç giyim de jarseden üretiliyor. Pamuklu jarse kumaşlar da dekoratif kumaş olarak uygundur.

Pamuklu jarseden yapılan nevresimler genellikle renkli ve neşeli, çizgili, çiçek desenli veya dijital baskılı. Çocuklar, özellikle parlak renk ve desenleri bulunan jarse çocuk nevresim takımının keyfini çıkarıyor. Hayvanlar, çocuk nevresimlerine motif olarak da basılmaktadır. Elbette, uni’de, yani tek renkle tasarlanmış makaleler de var. Basit tek renkli tasarımların modası kesinlikle asla geçmeyecek, çünkü jarse kumaşlar tek renkli tasarımları da parlatıyor.

PARTİ JARSE KUMAŞ ALANLAR…

Jersey kumaşını nasıl tanırsınız?

Tipik jarse nervür deseni, dokuma şekliyle oluşturulur. Jersey, malzemeyi çok popüler yapan birçok olumlu özelliğe sahiptir. Farklı jarse kumaş özellikleri şunlardır:

ham jarse baskı altı jarse ham jarse parti jarse stok jarse spot jarse parti jarse alan ham jarse alan 70 denye jarse 50 denye jarse kim kumaş alır,

Jersey kumaşları yumuşaktır ve cilde karşı esnek bir his verir.

Ayrıca ince ağ yapısı sayesinde esnek, emici ve nefes alabilirler. Jerse kumaşları bu nedenle gömlekler, elbiseler, pantolonlar ve etekler gibi vücudu saran tekstiller için uygundur. Çocuklar için giysiler ve hafif ceketler de jarseden yapılır.

SPOT JARSE KUMAŞ

Ayrıca, yüksek esnekliği ile karakterize edilir ve optimum oturmaya ek olarak ideal giyim konforunu garanti eder.

Ek olarak, jarse, polar veya keçenin aksine iklim düzenleyicidir. Pamuklu jarse evde de kolayca boyanabilir. Sentetik içerikli karışık liflerden yapılan kumaşlar, pamuktan çok daha kötü renk alır.

Kendiniz jarse dikmek istiyorsanız metre bazında desen ve kumaşların yanı sıra doğru tuhafiye ve aksesuarlara da ihtiyacınız var. Tuhafiyeler manşetler, kurdeleler, danteller, düğmeler, makaslar ve diğer dikiş aksesuarlarıdır, örneğin internette desenler mevcuttur.

STOK JARSE KUMAŞ

Kot parçası alınır,penye parçası alınır,kadife parçası ALINIR,polar parçası ALINIR,poplin ALINIR,parça kumaş ALINIR,süprem parçası ALINIR,interlok ALINIR,jarse ALINIR,denim ALINIR,denim parçası ALINIR,gabardin parçası ALINIR,kumaş çeşitleri ALINIR,

Tek renkli jarse kumaş alan bordür ve aplike gibi aksesuarlarla yaratıcı bir şekilde dekore edilebilir. Ayrıca kumaşları dikerken özel bir iğne kullanmak gerekir. Uygun bir desen ve uygun tuhafiye ile evde de jarse dikmek mümkündür. Artan kumaş astar olarak veya yama işi için kullanılabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!