İthal Astar Alanlar İthal Astar Satın Alan

Saten astar alanlar,ipek astar satın alanlar,polyester astar alan yerler,yün astar alan,jarse astar satın alan yerler,şifon astarı satanlar,çeket astarı satan yerler,yüklü kumaş alanlar,çok kumaş alanlar,yüklü miktarda kumaş alan,

Astar Kumaş Nedir? Kumaş alanlar şimdi bu açık görünebilir ama yine de söylemenin önemli olduğunu düşündük; Bir giysinin içindeki astar, tenle temas eden ve sizinle dış kumaş arasında kalan kısımdır. Astar kumaş alan terzilikte bir dizi amaca hizmet edebilir – ekstra sıcaklık eklemekten giysinin daha iyi asılmasını sağlamaya ve onu biraz yükseltmeye kadar. Ama daha çok perde astarı düşünüyorsanız, yani pencereye daha yakın olan kumaş, karartma veya karartma olmayan iki çeşittir ve merak etmeyin, aralarındaki farklara daha sonra geleceğiz.

POLYESTER ASTAR ALANLAR.

Giysilerinizi astarlamanın önemli bir avantajı, hafifçe görülebilen tüm o çok güzel ve havadar kumaşları açmasıdır. Kimse gardırop arızası istemez, gerçekten bir günü mahvedebilir. Örneğin bir elbise yaptığınız hafif bir kumaşınız varsa, en iyi astar ten renginize en yakın olanıdır. Bu, ince kumaşın rengini değiştirerek belli olmayacak, ancak sizi mütevazı tutacağı için, ki bu önemli.

Ancak bazen astar kumaşı bunun tam tersidir ve bir giysiye vücut eklemek ve dış kumaşın mükemmel şekilde asılmasını sağlamak için çalışır. Bu, özellikle daha eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ve parlak bir renkle renklendirebileceğiniz mont ve ceketler için geçerlidir. Polyester anti-statik astar kumaşlarımız , bazıları örneğin kışlık montların daha koyu geleneksel tonlarına gerçekten karşı koyabilecek çeşitli renklerde gelir.

PARÇA ASTAR SATANLAR

Kendi kıyafetlerinizi yapmanın büyük bir avantajı, onları tamamen kendi isteğinize göre yapabilmenizdir. Hepimiz bir parça kıyafet satın aldığınız yere gittik ve astar açıkçası onu mahvediyor. Tam olarak ne istediğinizi seçebilirsiniz, yani örneğin oldukça hafif bir pamuklu elbise yaptıysanız ve astara ihtiyacı varsa, teninize daha iyi oturması için polyester yerine hafif bir vual kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Astar ayrıca belirli kumaşlardan yapabileceğiniz şeylerin yelpazesini genişletebilir, bu nedenle giderek daha soğuk kışlarımıza dayanacak kadar ağır olmayan bir yününüz varsa, ona ekstra sıcaklık vermek için daha kalın bir astar ekleyebilirsiniz.

ASTAR KUMAŞ ALANLAR

Bursa astar fabrikası,Polyester Astar Kumaş üreticileri,190 Tel astar,Örme astar kumaş,Ucuz Astar Kumaş,Astar toptancıları,File astar,File astar Kumaş,ithal astar alan,polyester astar alanlar,astar satın alanlar,

Astarlı terzilik projelerinden bahsederken muhtemelen söylenecek önemli bir şey de, her zaman tüm giysiyi astarlamanıza gerek olmadığıdır. Örneğin, bir elbisenin eteği tam ise, zaten eteğinde bulunan kumaş miktarı nedeniyle tam astara ihtiyacı olmayabilir, bu yüzden sadece üst kısmı hizalamanız gerekir ve burada biraz daha fazla seçeneğiniz vardır. Hatta tüm elbiseyi yaptığınız aynı kumaşla bile hizalayabilirsiniz.

Terzilik Astarı

Terzilikte Astar Kumaş Kullanmanın Avantajları

En popüler astar kumaşlarından bazıları ipek, viskon, asetat, polyester ve suni ipektir. Giysileriniz için en iyi astar kumaşlarını seçmenin anahtarı, kumaşı yapmak için kullanılan elyaf türü hakkında bilgi sahibi olmaktır. Bu önemlidir, çünkü lif, astarın cilde karşı hissini, nasıl örtüldüğünü ve dikildiğini ve nem buharının malzeme aracılığıyla iletilmesine izin verme yeteneğini etkiler.

Giysileriniz için en iyi astar kumaşlarını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken üç ana elyaf kategorisi vardır. Doğal, suni ve sentetik lifler içerirler.

ÇEKET ASTARI SATIN ALANLAR

Doğal Lifler

İpek astar

Yumuşaktır ve şeffaf, yarı şeffaf, opak, mat veya parlak gibi farklı formlarda mevcuttur. En yaygın olarak kullanılan ve kolayca bulunabilen astarlardan biri ipek olarak da satın alanlar.

Aslen Japonya’da dokunan, şimdi genellikle Çin’de dokunuyor. Bu yüzden Çin ipeği ya da süngeri olarak da bilinir. Zarif bir parlaklığa sahip hafif, pürüzsüz ipek bir kumaştır.

UCUZ ASTAR KUMAŞ

Yarı şeffaf bir parlaklığa sahip olduğu için genellikle yazlık bluzlar, iç çamaşırları, kimonolar, ceketler, pantolonlar ve etekler gibi hassas tekstiller için astar olarak kullanılır. Ancak, sıcak havalarda iyi değildir ve çok fazla bakım gerektirir. Ancak ipek keten pahalıdır.

İTHAL ASTAR SATIN ALAN YERLER

Pamuk Astar

Bu, statik olmamasına rağmen yumuşak, nefes alabilen bir kumaştır. Makinede yıkanabilir ve cilde iyi gelir. Pamuğun düşük maliyeti ve bulunabilirliği onu popüler bir seçim haline getirir. Ancak kaygan değildir – yıkandıktan sonra kolayca kırışır ve küçülür.

Dikiş İpucu: Pamuklu astarı giysinin altına dikmeden önce yıkayın.

İTHAL ASTAR ALANLAR

Yün Astar

Yün giysiyi ısıtır ve yalıtır. Nefes alabilir ve yumuşaktır. Yine de kaşınıyor, yaz için fazla sıcak ve özel bakım gerektiriyor, bu da zaman alıyor.

Yorum Yap