İstanbul’da Kot Kumaş Satın Alanlar

kot kumaş denim kumaş parça kot kumaş ham kot kmaş

Kaliteli Kot Satın Almak İçin 5 İpucu

Denim kumaş alanlar. İstanbul’da karışık kumaş alan İstanbul’da tekleme kumaş alanlar İstanbul’da karışık kot kumaş satın alanlar İstanbul’da numune kot kumaşı alan numunelik parça kot alan numunelik denim kumaş alanlar İstanbul’da kumaş satın alan yerler.

Kot pantolon için alışveriş yaparken kalite önemlidir. Lüks denim sadece daha iyi hissettirmekle kalmayacak, aynı zamanda daha uzun süre dayanacaktır.

TOPTAN DENİM KUMAŞ SATIN ALANLAR

Tasarımcı markaların birinci sınıf malzeme ve kumaşlara yatırım yapma olasılığı daha yüksek olsa da bu, ustalıkla hazırlanmış kot pantolonları daha uygun fiyat etiketine sahip bulamayacağınız anlamına gelmez. İşin püf noktası, iyi şeyleri dikişlerden (kelimenin tam anlamıyla) yırtılacak şeylerden ayırt edebilmektir.

Fiyat Etiketi Her Şey Değil Ama Yardımcı Olur

Kumaş alan parti denim kumaş fiyatı; denim kumaş fiyatları; spot denim kumaş; stok denim kumaş; pamuklu denim kumaş fiyatı; toptan denim kumaş fiyatı; streç denim kumaş fiyatı; likralı denim kumaş üreticileri; denim kumaş firmaları; kot kumaş firması; denim kumaş üreticisi; streç denim kumaş üreticileri; türkiye denim kumaş fabrikası;kot kumaş fabrikası; şifon kumaş fabrikası; penye kumaş fabrikası;.

TOPTAN KOT KUMAŞ ALINIR

Parti kot kumaş alan. Peki kot pantolonu tam olarak yüksek kaliteli yapan şey nedir? Mükemmel çifti bulduğunuzu nasıl anlarsınız? Size yardımcı olmak için, bir dahaki sefere yeni denim almak istediğinizde yanınızda götürebileceğiniz en iyi kot alışveriş kontrol listesini derledik.

A sınıfı denim kot pantolonun nasıl satın alınacağına dair beş ipucumuzu okumaya devam edin.

Daha Ağır Bir Kumaş

Her şey dokunuşta. Kaliteli kot pantolonlar daha güçlü ve daha ağır denimden yapılır. Sadece lüks görünmemeli, aynı zamanda lüks hissetmeliler. Bu yüzden alışveriş yaparken ellerinizi kumaşın üzerine koyun. Genel olarak konuşursak, yazlık kot pantolonlar dışında, hafif denim (yani 12 ons’un altındaki herhangi bir şey) daha düşük bir kaliteye eşit olabilir. Etikette bulamıyorsanız satış elemanından kot pantolonun ağırlığını isteyin. Çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, ayrıntılı ürün açıklamasında kumaş ağırlığının (“hafif”, “orta” veya “ağır“) listelenip listelenmediğini kontrol edin.

TEKLEME KOT KUMAŞ ALANLAR

Bilginize: Ağır denim kot pantolonlar ilk başta biraz sert gelebilir, ancak birkaç kullanımdan sonra sonunda yumuşayacaktır. Ancak sabırlı olmak erdemlerinizden biri değilse kot pantolonunuzu sirke ve sıcak su banyosunda bekleterek alışma sürecini hızlandırabilirsiniz.

Dayanıklı Dikiş

Bir kot pantolonun paçaları, cepleri ve yan dikişleri etrafındaki dikişler onun kalitesini anlatır. Stres altında çekmeyecek, ayrılmayacak veya çözülmeyecek iyi ve ağır bir dikiş arıyorsunuz. Çift dikiş (birbirine yakın yerleştirilmiş iki sıra dikiş) ve zincir dikiş (bir zincirin bağlantılarına benzeyen ilmekli bir dikiş), kot pantolonun yapımında fazladan dikkatin harcandığının iyi işaretleridir. Yine de kalın ve dayanıklı bir iplikle yapıldığı sürece tek sıra dikiş de iyidir.

PARÇA KOT KUMAŞ ALANLAR

streç kot alanlar; streç kot kumaş fiyatı; toptan kot kumaş fiyatları; kot kumaş metre fiyatı; denim kumaş metre fiyatı; ucuz kot kumaş; likralı kot kumaş fiyatları; pamuklu kot kumaş fiyatı; polyester kot kumaş fiyatı; toptan kot kumaş satan yerler; toptan denim kumaş satanlar; parça kot satanlar;

Bir kot pantolonun gereken özelliklere sahip olup olmadığını görmek için ona eski dayanıklılık testini uygulayın: Dikiş yerlerinden yavaşça gerin. İpliklerin koptuğunu görüyor veya duyuyorsanız, tahmin etmişsinizdir: kötü inşaat, dostlarım. Çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız yakınlaştırma özelliği (varsa) dikiş ayrıntılarını incelemek için kullanışlı olur.

Esneme Faktörü

Eğer kot pantolon oyununuzun adı vücudunuza tam oturmaksa, o zaman streç denimi tercih edin. Streç kot kumaş için alışveriş yaparken kumaştaki Likra veya Spandeks yüzdesini öğrenmek için kot etiketini kontrol edin. Maksimum yüzde 2’yi arıyorsunuz. Sorun şu ki, streç kot pantolonlar çekme ve verme için tasarlanmış kumaştan yapılmış olsa da, yalnızca belli bir yere kadar esnemeleri gerekir. Genel bir kural olarak yüzde 1, rahatlık için size sadece bir miktar esneklik verirken, yüzde 2 daha fazla esneklik sağlayan bir kumaş anlamına gelir. Bundan daha fazlası kot pantolonun yıpranmasını veya bollaşmasını bekleyebilirsiniz. Streç kot pantolonun vücuda tam oturması amaçlandığından, jean bedenleri arasındaysanız, bu kumaş birden fazla kullanımdan sonra gevşeyebileceği için bedeninizi küçültün.

Tasarım ayrıntıları

Bazen bir kot pantolonun belirli tasarım özellikleri ve malzemeleri, kotun uzun süre dayanıp dayanamayacağını anlamanıza yardımcı olabilir. Örneğin bakır düğmeler ve perçinler alın. Bu küçük adamları bir kot pantolon üzerinde görmek, markanın iyi yapılandırılmış bir ürün yapmaya yatırım yaptığını gösterir.

Ancak bir uyarı: Sahtekarlara aldanmayın. Bazı taklit etiketler, tasarımcı kot pantolonların stilini taklit etme konusunda uzmanlaştı. En iyi denim markaları ve taklitçileri, örneğin, arka cepleri şekillendirilmiş kot pantolonlara sahip olabilir; bu nedenle, yalnızca tasarım ayrıntılarına güvenmek yerine bir giysinin malzemesini kontrol etmek her zaman en iyisidir.

Kumaş 0536 336 43 43

Bu bilgiyi kot pantolonun etiketinde veya web sitesinde bulamazsanız dikkatli olun. Tipik olarak, bir marka kot pantolonu için yüksek kaliteli malzemeler kullandığında bunu bilinir hale getirir.

Fiyat Her Şey Değildir (Fakat Bu İyiye İşarettir)

Likralı kot kumaş alan. Devam edin ve birkaç tasarım kot pantolonu deneyerek eğlenin. Bunları satın almayı düşünmüyorsanız bile, daha kaliteli denimin nasıl bir his olduğu konusunda fikir edinmenizi sağlayacaklar. Yalan söylemeyeceğim, bu tehlikeli olabilir çünkü mükemmel oturan kot pantolonlardan kim uzaklaşır ki? Ancak iradeniz varsa, soyunma odasında öğrendiklerinizi alışveriş kalitesindeki orta sınıf etiketlere uygulayabilirsiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!