İstanbul’da Kot Kumaş Satın Alanlar Nerede?

Parti kot kumaş alanlar. İstanbul’da polar kumaş alan. İstanbul’da kumaş firmaları. İstanbul’da satan kumaş satın alanlar. İstanbul’da kumaş üreticileri. İstanbul’da toptan kumaş satış yerleri. İstanbul’da şifon kumaş alan. İstanbul’da viskon kumaş satın alan. İstanbul’da tekleme kumaş alanlar. İstanbul’da krep kumaş alanlar. İstanbul’da sandy kumaş. İstanbul’da ribana kumaş alan yerler.

Kumaş alan parti denim kumaş fiyatı; denim kumaş fiyatları; spot denim kumaş; stok denim kumaş; pamuklu denim kumaş fiyatı; toptan denim kumaş fiyatı; streç denim kumaş fiyatı; likralı denim kumaş üreticileri; denim kumaş firmaları; kot kumaş firması; denim kumaş üreticisi; streç denim kumaş üreticileri; türkiye denim kumaş fabrikası;kot kumaş fabrikası; şifon kumaş fabrikası; penye kumaş fabrikası;.

İyi denim, kumaş üzerindeki çapraz fitillerin sağdan sola ve yukarıdan aşağıya doğru uzandığı sağ taraftaki dimi kumaştır. Balıksırtı dokuma seçeneğiyle karşılaşırsanız – daha da iyi! Daha az sıklıkta ve giyildiğinde asla bükülme etkisi olmayan daha ince kumaşlarda kullanılır. Kumaş alan. Bu arada, kumaş çift siyah veya benzeri olmadığı sürece (yani, her iki ipliğin – atkı ve çözgü – başlangıçta eşit olarak boyandığı) bu tür dokumaların her iki türü de içeriden boyanmayacaktır.

KOT PARÇASI SATIN ALINIR

Ancak, yanlış tarafın dışına uyacak şekilde boyanmış, zayıf görünen dokuma ve kumaşın düzensiz dokunması, almamak daha iyi olan düşük kaliteli kot pantolonun bir işaretidir.

Son olarak, klasik denim %100 pamuktur, ancak son zamanlarda buna giderek artan oranda %2’den %7’ye kadar elastan eklenmiştir. Yüzde iki, kumaşı daha giyilebilir hale getirir ve dizlerdeki kabarcıkları önler; yüzde yedi ise giyildiğinde esneyen ve vücuda tam oturan streç efektli bir kumaş yapmak istediğinizde kullanılır.

TOPTAN LİKRALI KOT KUMAŞ ALINIR

Fermuarlar, perçinler, etiket

Aksesuarlar, etiketler, markalı şeritler – bunların hepsi ürünün kalite faktörünün bir başka onayı olabilir.

Yüksek kaliteli kot pantolonların yalnızca metal parçaları olacak – hiçbir yerde plastik olamaz! Anında fermuar sadece metaldir ve düğmeler hakkında söylenecek bir şey yoktur. Üretici bir nedenden dolayı klasik “cıvatalar” yerine sıradan düğmeler kullanmaya karar vermiş olsa bile, bunlar metalden yapılacaktır. Ve ceplerdeki perçinler hakkında konuşmaya gerek yok.

İyi kot pantolonların üzerindeki etiketler her zaman kumaştan yapılacak ve üzerlerindeki yazılar basılmayacak, işlenecektir. Ve bu, tüm etiketler için geçerlidir: hem dahili marka yazıtları hem de üretici, kumaş bileşimi, yıkama koşulları ve diğer her şey hakkında bilgi içeren bilgi şeritleri.

PARTİ DENİM KUMAŞ ALINIR

Ancak “gerçek kot pantolon için markalı etiket yalnızca deri olabilir” kuralı unutulmalıdır – uzun zamandır terk edilmiştir. İlk ve efsanevi kot pantolonun üreticisi bile, takipçilerinden bahsetmeye bile gerek yok, bu yola başvurdu. Markalı yamalar için giderek daha fazla kalın deri ve hatta kalın kumaş kullanılıyor.

Tek bir koşul var: Etiket üzerindeki tüm yazılar logonun stiline uygun olmalı ve iyi okunmalıdır. Yama herhangi bir şüphe uyandırıyorsa, satın almayı reddetmek daha iyidir: ürünün kalitesi geleneksel olandan daha düşük olabilir.

Boyut

Kumaş ve aksesuarların kalitesi eşitse kot pantolonu kendiniz deneyebilirsiniz. Kural olarak, mağazaya doğru kot pantolon boyutu hakkında iyi bir fikirle gidiyoruz – değerli W (bel çevresi) ve L (uzunluk) oranı. Ancak, üretici, olağan tanımlamalar yerine basit bir sayısal veya alfabetik boyut sistemine başvurmaya karar verir – ve etikette W32 / L34 (bel çevresi – 32 inç, uzunluk – 34 inç) yerine, sadece L veya sadece Etikette aniden 46 beliriyor, o zaman kelimenin üzerine işlenmiş olduğuna inanmamak daha iyi, kendiniz kontrol edin.

Kesim ve siluet

Bol kesim kot pantolonlar seçilirse squat yöntemi pek uygun değildir, onlar da borudur. Bu kot pantolonlar tanımı gereği hiçbir şeyi sıkıştırmayacaktır. Çömelme, geleneksel “normal kesim” kesimli, yani tüm uzunluğu boyunca düz olan kot pantolonu kontrol etmenin en iyi yoludur.

PARÇA KOT KUMAŞ ALANLAR

Kumaş 0536 336 43 43

Ayrıca biraz daraltılmış “dar kesim“i deneyebilir veya “rahat kesim” (klasikten biraz daha gevşek) ve “havuç kesim” (alt kısmı çok dar ve üst kısmı geniş) seçeneklerinden ödün verebilirsiniz, ancak dar bir kesimle oturabilirsiniz. Uygun Böyle bir teste tabi tutulmamak daha iyidir. Büyük olasılıkla bununla başa çıkacak olsalar da: Bu özel kesimdeki kot pantolonlar, en yüksek elastan içeriğine sahip kumaştan dikilir.

En emin yol denemektir. Şekil standart değilse, kadınların her zaman kot pantolonu, erkeklerin ise ölçmeleri önerilir. Yalnızca belirli bir üreticinin her zaman aynı modelinden kot pantolon satın alırsanız ve üzerinize “oturacaklarından” eminseniz, denemeden bir şeyi alabilirsiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!