İp Satın Alan Yerler İplik Alanlar Dikiş İpi Alan

İPLİK ALAN FİRMALAR. İplik tekstil, dikiş, tığ işi, örgü, dokuma, nakış ve ip yapımında kullanıma uygun, birbirine kenetlenmiş uzun bir elyaftır. İplik, elde veya makinede dikilmesi amaçlanan bir iplik türüdür. Modern üretilmiş dikiş iplikleri, dikiş sırasındaki baskılara dayanması için mum veya diğer yağlayıcılarla bitirilebilir. Nakış iplikleri, el veya makine nakışı için özel olarak tasarlanmış ipliklerdir.

Kumaş alan firmalar. Polyesteri yün, ipek veya pamuk gibi doğal bir kumaşa ucuz bir alternatif olarak düşünebilirsiniz. Bazı durumlarda ise polyester idealdir. Örneğin, pamuk ve polyester karışımı olan gömlekler kolayca kırışmaz; ve polyester kaplı bir kanepenin temizlenmesi kolaydır. Polyester ceketler genellikle çabuk kurur ve hatta su geçirmezdir. Polyester, kimyadaki iki yaygın kelimenin, polimer (birçok parçaya sahip olan) ve -ester (kimyasal bir bileşik) kombinasyonundan gelir.

PARTİ İPLİK ALANLAR

İplik alanlar. Viskon ip alan firmalar,ham iplik alan firmalar,iplik satın alan firmalar,polyester ip alan firmalar,pamuk iplik alan firmalar,parti iplik alan yerler,spot iplik alan firmalar,İstanbul iplik alanlar,iplik satın alan yerler,likralı iplik alanlar,dip bobin iplik alanlar,120 numara iplik alanlar,50 numara ip alanlar,36 numara iplik alanlar,30/1 ip alanlar,20/1 ip alan yerler,dikiş ipi alanlar,kot ipi alanlar,artan iplikleri alanlar,kalan ipleri alanlar.
İplik alanlar. Viskon ip alan firmalar,ham iplik alan firmalar,iplik satın alan firmalar,polyester ip alan firmalar,pamuk iplik alan firmalar,parti iplik alan yerler,spot iplik alan firmalar.

İki iplik farklı kökenlidir. Viskon ürünler, doğal özelliklerinin yanı sıra inanılmaz bir esneklik ve harika bir parlaklık ile ipeğe uygun maliyetli bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır. Doğal kökenlidirler. Bununla birlikte, yarı sentetik malzemeler olarak kabul edilirler: bazı ağaçların ahşabından elde edilirler, böylece selüloz hamuru kimyasal bir işlemle işlenerek ipliklerin elde edildiği organik bir çözeltiye dönüştürülür.

En iyi durumda, hammaddeler örneğinde olduğu gibi ekolojik, sosyal ve ekonomik açıdan sorumlu bir şekilde yönetilen sertifikalı ormanlardan gelir.

POLYESTER İPLİK ALAN FİRMALAR.

Polyester iplikler petrolden yapılan sentetik, yapay ürünlerdir. Sağlamlık ve kimyasal direnç göz önünde bulundurularak özel olarak geliştirilmiştir, bunlar temizlik veya tasarım amaçları için avantajlıdır. Ayrıca, bu iplikler ucuzdur. Bu tür özelliklere ihtiyaç duyulan ürünleri dekore etmek için en iyi seçimdir.

Polyester iplik alanlar üretiminde olduğu gibi, kaynakların (örneğin su, elektrik) tasarruf edildiği ve verimli bir şekilde kullanıldığı sertifikalı fabrikalarda üretilen markaları seçin.

Tasarımınız için hangi parlak görünüm isteniyor?

İki tip iplik farklı şekilde üretilir. Bu nedenle, her ikisi de belirgin parlaklıklarına rağmen biraz farklı bir görünüme sahiptir. Viskon iplik, ışıkta güzel, ipeksi ve ince bir parlaklık ortaya çıkarır. Polyester, güçlü, oldukça basit bir parlaklığa sahiptir.

HAM İPLİK ALANLAR.

Polyester ip alan ham polyester iplik alanlar polyester ip satın alan 0536 336 43 43
Polyester ip alan ham polyester iplik alanlar polyester ip satın alan 0536 336 43 43

Bir tasarım karmaşıklığı ve derinliği veya parıltılı bir etki vermek istiyorsanız, viskon iplikler bunun için en uygun olanıdır. Bu özellik özellikle moda veya iç dekorasyon alanındaki uygulamalar için ilginçtir. Dikişlerin tipi ve yönü ile farklı dekoratif ve gölgelendirme etkileri elde edilebilir. Nakışlı bir tasarımdaki her bir elemanın görünümünü etkilerler.

Spot iplik alanlar. Aydınlatma efektleri tasarımda önemli bir rol oynamıyorsa, polyester veya rayon iplikleri eşit derecede uygundur.

İPLİK SATIN ALANLAR

İki iplik arasındaki bir diğer fark, esnekliklerinde yatmaktadır. Viskon iplikler esnektir ve zor tasarımlar veya çok sayıda veya yoğun dikişli tasarımlar için çok uygundur. Düşük sürtünmeli ve kalıntısızdırlar ve bu nedenle makine tarafından iyi işlenebilirler. Tasarımlar dokunuşu hoş, net, hassas ve cilt dostudur. Polyester iplikler daha sert hisseder, biraz daha sert çalışır ve biraz daha ağırdır, bu da onları daha sert malzemeler ve dayanıklı nakışlar için çok uygun hale getirir.

VİSKON İPLİK ALAN

Viskon iplikler genellikle polyester ipliklerden daha az gerginlik gerektirir. Bununla birlikte, bir polyester ipliğin gerginliği çok güçlü olmamalıdır, çünkü iplik gerilebilir ve daha sonra tekrar büzülebilir, bu da kırışıklığa neden olabilir. Gerginliği ayarlarken, bu nedenle alt ipliği de kontrol etmelisiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!