İkinci Kalite Poliviskon Kumaş Alan

Kumaş satın alanlar. İkinci kalite poliviskon kumaş satın alan yerler İkinci kalite poliviskon kumaş satın alan kişiler İkinci kalite poliviskon kumaş alan firmalar İkinci kalite poliviskon kumaş satan yerler spot İkinci kalite poliviskon kumaş alanlar stok İkinci kalite poliviskon kumaş satın alanlar parça İkinci kalite poliviskon kumaş satın alanlar Ham İkinci kalite poliviskon kumaş satın alanlar tekleme İkinci kalite poliviskon kumaş satın alanlar.

Kumaş satın alanlar. İkinci kalite poliviskon kumaş satın alan yerler İkinci kalite poliviskon kumaş satın alan kişiler İkinci kalite poliviskon kumaş alan firmalar İkinci kalite poliviskon kumaş satan yerler spot İkinci kalite poliviskon kumaş alanlar stok İkinci kalite poliviskon kumaş satın alanlar parça İkinci kalite poliviskon kumaş satın alanlar Ham İkinci kalite poliviskon kumaş satın alanlar tekleme İkinci kalite poliviskon kumaş satın alanlar.

Poliviskon kumaş özellikleri nelerdir?

Takım elbise kumaş saatın alan poliviskon parçası satın alnlar pantolukluk kumaş satın alanlar erkek tkım elbise kumaş satın alan poliviskon erkek takım kumaş satın alan.

Poliviskon kumaş (veya sadece poliviskon), viskon ve polyesterin bir karışımıdır. Her ikisi de kendi başlarına kıyafet haline getirilir, ancak giyilmeleri ve bakımları çok farklıdır – aşağıya bakın. Polyesterin viskon ile harmanlanması her iki dünyanın da en iyisini çok uygun maliyetle sunar. Poliviskon en iyi şekilde yarı doğal veya yarı sentetik bir elyaf olarak tanımlanır.

Parça poliviskon kumaş. Yeni bir kumaş kalitesi oluşturmak için viskon ve polyesteri harmanlayan poli-viskon, standart viskonun hoş dökümlülüğünü ve hissini büyük ölçüde korur, dolayısıyla dokunuşu oldukça doğaldır. Ancak eklenen polyester, makinede yıkanabildiği ve tamburda kurutulabildiği için poliviskozun bakımının çok daha kolay olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda çok sağlamdır, bu da onu zorlu giysiler veya halka açık oturma yerleri gibi ağır ticari ortamlar için ideal kılar.

Parti Poliviskon, çoğu yapay elyaftan daha iyi bir emme ve nefes alma hissine sahiptir, ancak yün gibi tamamen doğal elyaflardan daha az nefes alabilir. Poli-viskon, her iki bileşen malzemesinin de özelliği olan yüksek bir parlaklığa sahiptir. Ayrıca ısıyla sabitlenebilmesi, etek veya pileli bayan etek gibi kalıcı bir kıvrıma sahip ürünler için bir avantajdır.

Neden poliviskon satın almalı?

Parça kumaş alanlar. Takım elbiselik kumaş alan yerler, Takım elbiselik kumaş satın alan firmalar, Takım elbiselik kumaş nereye satılır? Parça poliviskon kumaş alanlar. Parça Takım elbiselik kumaş alanlar,poliviskon Takım elbiselik kumaş alan.

Spot Poliviskonu tercih eden üç ana müşteri tipi vardır. Birincisi, kumaşın döşemelerde , giysilerde veya aşınmaya ve yıpranmaya yatkın veya ağır hizmet koltukları, üniformalar, çocuk kıyafetleri gibi düzenli yıkanması gereken yumuşak mobilyalarda kullanılmasıyla, dayanıklı ve yıkanabilir özelliklerinin yanı sıra maliyet etkinliğini de takdir ediyor veya masa örtüleri.

Penye kumaş satın alanlar. Diğer bir grup ise yün alerjisi olanlardır. Bu müşteriler, anti-alerjik (veya hipoalerjenik) özellikleri sayesinde yün yerine poliviskonu seçiyorlar. Aslında iyi bir poliviskonun etek veya etek haline getirildiğinde ilk bakışta saf yeni yünden ayırt edilmesi zor olabilir. Yani birçok açıdan poli-viskon yüne ideal bir alternatiftir.

KUMAŞ SATIN ALANLAR

Üçüncü bir sebep ise hayvansal kaynak içermeyen yarı doğal bir ürün olmasıdır. Bu nedenle veganlar ve bazı vejetaryenler tarafından yün yerine poliviskon tercih edilmektedir.

Poliviskon çevresel açıdan sürdürülebilir midir?

Viskon bitki bazlı ve dolayısıyla yenilenebilir olduğundan, diğer sentetik elyaflara göre daha çevre dostu ve sürdürülebilir bir malzeme olarak görülüyor. Peki bu doğru mu ve poli-viskon ne olacak? Cevap karışık. Poli-viskozun polyester bileşeni, endüstrinin getirdiği iklim değişikliğine ilişkin tüm sonuçların yanı sıra üretiminden kaynaklanan kimyasal etkilerle birlikte hidrokarbonlardan türediği için açıkça sorunludur. Bu yönüyle diğer suni elyaflara benzer.

Yazın hangi kumaş giyilir erkek? Kumaş çeşitleri nelerdir? Eşofman kumaşı nedir? Yazlık kumaşlar nelerdir? Parça poliviskon kumaş alan takım elbise kumaşı alanlar elbiselik kumaş kimler alır kumaş toptan kim alır top kumaş kimler alıyor Erkek Giyim kumaşları Ceketlik kumaş çeşitleri Eşofman kumaşları pantolonluk Kumaş fiyatları Ceket kumaşları PANTOLONLUK Kumaş Fiyatları Kilo ile kumaş fiyatları Kumaş Fiyatları

Ancak viskonda argümanlar daha karmaşıktır. Bitki bazlı bir elyaf olan viskon, doğası gereği toksik veya kirletici değildir. Ancak bunu oluşturmak ve düzenli aşınma ve yıkamaya dayanabilmesini sağlamak için, ham selülozun kostik soda, amonyak, aseton ve sülfürik asit gibi kimyasal işlemlere tabi tutulması gerekir; bu daha sonra filtrelenir ve ince bir iplik haline getirilir. Kampanyacılar, bu sürecin üretim tesislerini çevreleyen havaya ve su yollarına zehirli kimyasallar saldığını iddia ediyor.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!