Hazır Giyim

Parti hazır giyim,spot hazır giyim,ucuz hazır giyim,spot hazır giyim alan,parti hazır giyim alan,stok hazır giyim alan,stok hazır giyim,kot hazır giyim alan,parça kaşmir alan,kaşmir parçası alan,parça kadife kumaş alan,parti kumaş alan,stok kumaş alan,spot kumaş alan,ip alan,ip alanlar,parti ip alan,ceket alan,ceket kumaş alan

“Teknik hazır giyim” dünyasına girdiğimizde, “teknik” kelimesi dış giyim markaları ve maraton koşusu arayan, dağlara tırmanan, Alpleri kayak yapan tüketiciler için ayrıldı. Artık markalar, aktif giyimden pijamalara kadar her kategorideki giysiyi tanımlamak için teknik kullanıyorlar. Parti Kumaş teknik Lüks” terimini markalaştıracak kadar ileri gitti. Bu, son derece kafa karıştırıcı bir alışveriş deneyimi sağlıyor. Bir ürünü teknik yapan nedir? Ve yüksek fiyat etiketi haklı mı?

parti hazır giyim

Bu sorunu sık sık kendimiz yaşadık, bu “teknik” dünya üzerinden size rehberlik edecek bazı ipuçlarını bir araya getirmek istedik.

Parça Kot Kumaş

– Tanım olarak, teknik bir saten kumaş alan size bir çeşit fonksiyonel fayda sağlamalıdır. Eğer kullanıcı olarak sizden herhangi bir fayda görmüyorsanız, oraya gidersiniz, bu maddeyi farklı bir malzemede daha düşük bir fiyat noktasında bulabilirsiniz.

– İşlevsel faydanın hayatınıza gerçekten uygun olduğundan emin olun. Kumaşlarda yapılan ilerlemelerin birçoğu silahlı kuvvetler, astronotlar, itfaiyeciler ve polis memurlarının zorunluluğundan doğdu. Yangın geciktirici düğmeli gömleğe mi ihtiyacınız var? Belki, ama olası değil.

– Bir giysi satın almadan önce her zaman kumaş içeriğini kontrol edin. Bir şirket “Teknik Kaşmir Ceket” ibaresiyle etiketlemişse, bu,% 100 kaşmir kumaş alan olduğu anlamına gelmez ve büyük olasılıkla değil. Eşyaları% 10’dan fazla kaşmir olmayan “Teknik Kaşmir” olarak etiketleyen markalar gördüm.

Kumaş Parçası Alan

Parti hazır giyim,spot hazır giyim,ucuz hazır giyim,spot hazır giyim alan,parti hazır giyim alan,stok hazır giyim alan,stok hazır giyim,kot hazır giyim alan,parça kaşmir alan,kaşmir parçası alan,parça kadife kumaş alan,parti kumaş alan,stok kumaş alan,spot kumaş alan,ip alan,ip alanlar,parti ip alan,ceket alan,ceket kumaş alan– Bu notta, içeriğin yeterince yüksek olması durumunda harcama yapmaya değer bazı kumaşlar vardır. Polyester tipik olarak bunlardan biri değildir (çünkü kurumaya eğilimlidir ve kurutucuda eriyebilir.) Eğer teknik ve% 100 Poli markalı bir şey görürseniz, bunun teknik bir giysinin yararları olmadığı anlamına gelmez. Kumaş alan ama muhtemelen yüzlerce harcamamanız gerektiği anlamına geliyor. (Polyesterde çok fazla ilerleme oldu, bu yüzden bunu duruma göre yapın ve ürünü hissetmeden ve satın almadan önce boncuklanma hakkında bilgi aldığınızdan emin olun.)

– Bakım talimatlarını kontrol et. Teknik parça kumaş alan hayatınızı kolaylaştırması gerekiyor. Eğer antrenman takımınızı yıkamanız gerekiyorsa, bu tür yenilikleri amaca uygun hale getirin. Bazı markalar bakım talimatlarını hiç kimsenin okumayı bilmediği sembollerde saklıyor. İşte size yardımcı olacak bir rehber:

Parti Kumaş

Benim gibi olursanız, giyim alan aylık harcamalarınızdaki daha büyük satır öğelerinden biridir. Yine de, çoğumuz ne için harcadığımızı ve neden harcadığımız fiyatların neden olduğunu bilmiyoruz. Park’ta, daha akıllı alışveriş yapmanıza ve doğru soruları sormanıza yardımcı olmak bizim görevimizdir. İçinde ne olduğunu bilmiyorsanız, muhtemelen bir şeyler yiyemezsiniz, bu yüzden giysilerinizin ne yapıldığını bildiğinizden emin olun. Bunun için daha akıllı olursun.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!