Gömlek Kumaşı Nereye Satarım? Gömlek Kumaşı Nereden Alınır?

gömlek kumaşı nereden alınır, gömlek kumaşı nereden alabilirim, gömlek kumaşı nerede satılır, gömlek kumaşı nerede satılıyor, gömlek kumaşı satış yeri, gömlek kumaşı kime satarım, gömlek kumaşı nereye satarım, gömlek kumaşı kim alır, gömlek kumaşı nereye satabilirim, gömlek kumaşı alan kişiler, gömlek kumaşı nereler alıyor,

Gömlek Kumaşı Nereye Satarım? Gömlek Kumaşı Nereden Alınır?

Gömlek kumaşları yetişkinler ve çocuklar için yaz veya bahar kıyafetleri dikmek için tasarlanmış oldukça hafif ve ince malzemelerdir. Kompozisyonları, yoğunlukları ve karakteristikleri ile ilgili bu tür malzemelerin birçok çeşidi vardır.

Bu durumda, gömlek kumaşı gerilmez, mat, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve bileşiminde polyester ve pamuk birleştirilir, bu da aşınma mukavemetini ve direncini olumlu yönde etkiler. Düşük maliyete rağmen, malzeme mükemmel özelliklere sahiptir:

kumaş yumuşak ve rahat

pamuğun varlığı nefes alabilirlik sağlar

şüphesiz artı kumaş – nemi iyi emer

solmaya ve solmaya karşı direnç

Böyle bir kumaşla çalışmanın kolay olduğunu belirtmek gerekir, çünkü bunun için doğru iğneleri ve iplikleri seçmek zor değildir, esnemenin olmaması da buna katkıda bulunur.

Gömlek kumaşı,gömleklik kumaş,parti gömleklik kumaş,stok gömleklik kumaş,spot gömleklik kumaş,stok gömlek kumaşı,parti gömlek kumaşı,spot gömlek kumaşı,ucuz gömleklik kumaş,gömlek kumaşları,
Gömlek kumaşı,gömleklik kumaş,parti gömleklik kumaş,stok gömleklik kumaş,spot gömleklik kumaş,stok gömlek kumaşı

Tüm gömlek kumaşları gibi, bu malzeme çeşitli hafif kıyafetleri dikmek için kullanılır. Çoğu zaman, bunlar kızlar ve erkekler için her türlü gömlek, bluz, üstler, elbiseler, sundressler, hafif takım elbise, ev kıyafetleri. Çoğu zaman, malzeme iğne işinde kullanılır, örneğin manuel nakış için, bu nakış yapmak için idealdir.

Gömlek Kumaşı Nereden Alınır?

İsim kendisi için konuşur. Gömlek kumaşı, klasik giyim özelliğinin yapıldığı bir tekstil malzemesidir – gömlekler.

Her biri liflerin bileşiminde ve safsızlıkların yüzdesinde farklı olan çeşitli gömlek kumaşı türleri vardır. Böylece, her tip belirli pozitif ve negatif özelliklere sahiptir.

Kumaş Yapısı.

Gömlek kumaşı hem tamamen doğal bir temele hem de sentetik safsızlıklara sahip olabilir. Gömlekler için bu malzemeler arasında en popüler olanları:

Pamuk

 Doğal, yumuşak ve narin pamuk, nemi mükemmel bir şekilde emer, ayrıca havanın geçmesine izin verir ve sera etkisinin oluşumunu ortadan kaldırır. Çoğunlukla, gömlek kumaşın temeli bu özel malzemenin lifleridir.

Viskoz

 Gömleklik Pamuktan iki kat daha fazla nem emebilen, dokunuşa daha yumuşak ve yumuşak olan doğal kumaş . Önemli bir özellik, bitmiş ürünün karakteristik parlaklığıdır. Pamuktan farklı olarak, viskoz iyi tutmaz.

Gömlek Kumaşı Nereden Alınır?

Ayrıca, gömlek kumaşında, bitmiş ürüne yararlı özellikler ekleyen sentetik safsızlıklar vardır. En yaygın:

Elastan

 Elyafları doğal tabana daha küçük bir oranda ilave edilen sentetik bir malzeme, böylece gelecekteki ürünün elastikiyetini, aşınma direncini ve dayanıklılığını arttırır.

Çoğunlukla, gömlek kumaşı kombine malzemelerden oluşur.

Gömlek kumaşı nasıl yıkanır?

gömlek kumaşı nereden alınır, gömlek kumaşı nereden alabilirim, gömlek kumaşı nerede satılır, gömlek kumaşı nerede satılıyor, gömlek kumaşı satış yeri, gömlek kumaşı kime satarım, gömlek kumaşı nereye satarım, gömlek kumaşı kim alır, gömlek kumaşı nereye satabilirim, gömlek kumaşı alan kişiler, gömlek kumaşı nereler alıyor,

Gömleğinizi yıkamadan önce, bileşiminin belirtildiği etikete bakın.

Gömlek tamamen doğalsa, kanıtlanmış bir modda daktiloda güvenle yıkanabilir. Sentetik safsızlıkların bulunduğu bir gömlek, 40 dereceden fazla olmayan bir su sıcaklığı ile elle yıkanmalıdır. Hem doğal hem de sentetik malzemeler için konsantre ağartıcıların kullanılması önerilmez. Yumuşatma klimasını kullanmak daha iyidir.

Yıkandıktan sonra, hangi gömlek ıslak olursa olsun, bükülmesi kesinlikle önerilmez. Banyo havlusu ile kurutabilir veya cam suyu kendi başınıza asabilirsiniz. Tipik olarak, gömlek kumaşı çok hızlı kurur, bu nedenle uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.

Gömlek kumaşının önemli bir dezavantajı, çok kırışık olmasıdır. Yine tamamen doğalsa, bir gömleği yüksek sıcaklıklarda ütülemek mümkündür. Sentetik safsızlıklar ne kadar fazla olursa, sıcaklık o kadar düşük olmalıdır. Ürünün omuzlarında kapalı bir dolapta saklanması tercih edilir.

Yorum Yap