Gofre Kumaş Satın Alanlar Gofre Kumaş Nerede Satılır?

Gofre kumaş Yorumları Gofre kumaş hangi mevsimde kullanılır Gofre Kumaş Fiyatları

Gofre kumaş alanlar ince pamuklu veya polyester kumaştan önce görünen kumaş benzeri bir baloncuktur. Kimyasal veya dokuma kumaş alan proses yöntemlerinin kullanılmasıyla karakterize edilen kumaşın yüzeyinde oluşan kabarcıklar. Baloncukların oluşum ilkelerine göre, gofre küçük baloncuklar boyalı ve ipliği boyalı gofreler olarak ikiye ayrılır.

Eski sodyum hidroksit kullanımı pamuk lifinin büzülmesinden dolayı kumaşın yüzeyinde istenen tasarım karakterinde kostik, kostik karakteri ve kostik etkisinden dolayı kabarcık büzülmesinden kaynaklanan farklılıklardır. Aralıklı çözgü veya iplik üzerine: Atkı dokuma polyester ve pamuk kullanımında, kostik etkisi altında da iki farklı elyaf çekme baloncukları oluşturabilirsiniz. İkincisi, kısmen iki tür baloncuğun kullanılmasıdır,

gabardin kumaş satın alan firmlar gabarin alan firmalar ham gabardin satın alan firmalar gabardin alan firma adresleri likralı gabardin alan firmalar

 Çözgü baloncuğu ve çözgü çözgü baloncuğun içinde baloncuklar yapmak için kalın ve aşırı Çözgü ipliği aracılığıyla. Kullanılan malzeme, gofre noktaları ve yarım çizgi gofre gofre ipliğine (iplik atkısının demetlerinin çözgüsü) bağlıdır. Boyalı gofre bir tür yarım çizgi gofre. Boya rengi. Gofre kumaş şık, boyutları, dokusu, hafifliği, görünümü, havalı ve rahat, giyilmemiş, yıkanıp ütülenmesi gerekmez.

Ağırlıklı olarak kullanılan bayan, çocuk, yazlık gömlek, etek, pijama vb. Gofre kumaş şık, boyutları, dokusu, hafifliği, görünümü, havalı ve rahat, giyilmemiş, yıkanıp ütülenmesi gerekmez. Ağırlıklı olarak kullanılan bayan, çocuk, yazlık gömlek, etek, pijama vb. Gofre kumaş şık, boyutları, dokusu, hafifliği, görünümü, havalı ve rahat, giyilmemiş, yıkanıp ütülenmesi gerekmez. Ağırlıklı olarak kullanılan bayan, çocuk, yazlık gömlek, etek, pijama vb

Bir giysiyi temizlemeden önce, soğuk suda yıkamak, elde yıkamak veya kuru temizleme yapmak için ihtiyaç duyacakları bakımı öğrenmek için bir dakikanızı ayırıp bakım etiketini okuyun. Etiket ayrıca giysinin nasıl kurutulacağını, ister düz, ister havayla veya bir kurutucuda tamburla kurutulması gerektiğini tavsiye etmelidir. Bu, giysiye gereksiz zarar gelmesini önleyecektir.

Şönil

Şönilin “tırtıl” anlamına geldiği Fransa’da geliştirilen yumuşak, tüylü bir kumaş. Pamuktan veya karışık bir elyaftan yapılabilir.

Şifon

Sentetik Kumaş hangileri Sentetik kumaş örnekleri Sentetik kumaş nerelerde kullanılır Sentetik kumaş Nasıl anlaşılır Sentetik kumaş kaç derecede yıkanır Sentetik kumaş Nedir Polyester kumaş Sentetik kumaş Nasıl boyanır.

İpek, polyester, suni ipek veya diğer liflerden yapılmış son derece şeffaf, hafif, yumuşak bir kumaş. Çok bükümlü filament ipliklerden yapılmıştır.

Basma

Düz dokuma kumaştan sırlı pamuklu. Şifon genellikle çiçek desenli parlak renklere ve baskılara sahiptir.

Örülmüş ipek

Kısa lifleri ve her türlü pisliği gidermek için taranan pamuk liflerinden yapılmış kumaş. Penye işlemi daha temiz, daha üniform ve parlak bir iplikle sonuçlanır.

Kadife

Genellikle pamuktan yapılan fitilli kadife, kuşak adı verilen yığına uzunlamasına çıkıntılar kesilmiş dayanıklı bir tüylü kumaştır. Kadife, kırışıklıkları önlemeye yardımcı olmak için pamuk/polyester karışımı olarak da mevcuttur.

Pamuk

Pamuk bitkisinin tohum kabuğunda yetişen doğal bir lif. Lifler tipik olarak 1/2 ila 2 inç uzunluğundadır. Mısır çeşitleri de dahil olmak üzere 1 1/2-inçten daha uzun olan en uzun kesikli elyaflar, en yüksek kalitede pamuklu kumaşlar üretir.

Pamuk Lisle

Uzun ştapel elyaflardan yapılmış ve pürüzsüz bir finisaj için tüm kısa tüylü uçları gidermek üzere işlenmiş, sert bükülmüş iki katlı pamuk ipliği. Lisle, üstler ve çoraplar dahil kaliteli erkek trikoları için popüler bir seçimdir.

Gabardin

Pamuk, yün veya sentetik elyaftan yapılabilen dimi dokumaya sahip sağlam kumaş.

jakarlı

Yüzeye basılmak yerine kumaşa dokunan bir deseni olan herhangi bir kumaş jakardır. Brokar  ve şam jakarlı dokuma kumaş türleridir. Kumaş, doğal veya sentetik elyaflardan yapılabilir.

Jakarlı Örgü

Jakar tipi mekanizmanın kullanıldığı çift örgü kumaş. Bu cihaz, iğneleri veya küçük iğne gruplarını ayrı ayrı kontrol eder ve çok karmaşık ve yüksek desenli örgülerin oluşturulmasına olanak tanır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!