Giysilik Kumaş Alanlar Giyim Kumaş Çeşitleri Nedir?

Kumaş alımı yapanlar. Giysilik kumaş alan giysinin üç unsurundan biridir. Kumaş, giysinin ruhudur. Kumaş, yalnızca giysinin tarzını ve özelliklerini yorumlamakla kalmaz, aynı zamanda giysinin rengini ve şeklini de doğrudan etkiler.

Kumaş alanlar. Stiller ve renkler ile karşılaştırıldığında, kumaş bilgisi en temel dayanaktır. Kumaşların özelliklerini ve sınıflandırılmasını anlamak esastır. Aşağıda, farklı malzeme ve kumaşların modelleme özelliklerini ve bunların giysi tasarımındaki uygulamalarını kısaca tanıtacağız.

İzmir kumaş alımı yapan firmalar izmir parça kumaş alımı yapanlar izmir iplik alımı yapanlar İzmir kumaş alımı yapan yerler izmir kumaş satın alan yerler

Yumuşak kumaş

Yumuşak kumaşlar genellikle daha hafif ve daha incedir, iyi dökümlüdür, pürüzsüz şekillendirme çizgileri vardır ve giysinin dış hatları doğal olarak esner.

Ağırlıklı olarak örme kumaşlar ve bol kumaş yapısına sahip ipekli kumaşlar ile yumuşak ve ince keten kumaşları kapsamaktadır. Yumuşak örme kumaşlar, insan vücudunun zarif kıvrımlarını yansıtmak için giyim tasarımında genellikle düz ve özlü şekiller kullanır; ipek, keten ve diğer kumaşlar, kumaş hatlarının akışkanlığını ifade etmek için genellikle gevşek ve kıvrımlı şekillere sahiptir.

Serin kumaş

Gevrek kumaş, dolgun bir giysi taslağı oluşturabilen net çizgilere ve hacim hissine sahiptir.

Yaygın olarak kullanılan pamuklu kumaş, polyester pamuklu kumaş, kadife, keten kumaş ve çeşitli orta kalınlıkta yün ve kimyasal elyaf kumaşlar vb. takım elbise ve takım elbise.

Parlak kumaş

Parlak kumaşlar pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve ışığı yansıtır.Bu kumaş türü saten yapıya sahip kumaşları içerir.

Muhteşem ve göz kamaştırıcı güçlü bir görsel etki yaratmak için en çok gece elbiselerinde veya sahne kostümlerinde kullanılır.

Ağır kumaş

Ağır hizmet tipi kumaşlar tüm ağır hizmet tipi yünlü ve kapitone kumaşlar dahil olmak üzere tutarlı bir stil için kalın ve cızırtılıdır.

denim kumaş alan şirketler ham denim kumaş alan şirket kot kumaş alan şirket denim kumaş satın alan şirketler ham denim kumaş alan şirketler kot kumaş alan şirket telefonları
denim kumaş alan şirketler ham denim kumaş alan şirket kot kumaş alan şirket denim kumaş satın alan şirketler ham denim kumaş alan şirketler kot kumaş alan şirket telefonları

Kumaşın fiziksel esneme hissi vardır, çok fazla pile ve büzgü kullanılması uygun değildir. A-tipi ve H-tipi şekiller tasarımda en uygunudur.

Şeffaf kumaş

Şeffaf kumaşlar, zarif ve gizemli bir sanatsal etkiye sahip, hafif ve şeffaftır.

Pamuk, ipek, georgette, saten ipek, kimyasal elyaf dantel vb. gibi kimyasal elyaf kumaşlar vb. Kumaşın şeffaflığını ifade etmek için doğal ve dolgun hatlar yaygın olarak kullanılırken, H ve yuvarlak masa şeklindeki tasarımlar değişim açısından zengindir.

Kıyafetleri kişiselleştirmek istiyorsanız buraya bakın – 100 çeşit kumaş, piyasa fiyatının 1/3’ü, birinci sınıf büyük isim dökümhaneleri arasından seçim yapabilir ve 50 parçaya kadar sipariş verebilirsiniz.

Hafif zincir giysi özelleştirme platformunun dadı seviyesindeki hizmetini deneyimlemek için karta tıklayın.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!