Giyim Kumaşı Nedir? Parti Kumaş Alan Yerler

elbiselik çiçekli kumaş çeşitleri,çiçekli döşemelik kumaş,çiçekli kumaş etek modelleri,çiçekli koltuk kumaşları

Giyim Kumaşı Nedir? Parti Kumaş Alan Yerler.

Organik pamuk: tarafından yürütülen bir proje kampanyasıdır. Özellikle pamukta kullanılan pestisitlerin neden olduğu sorunları azaltmayı ve organik ve adil ticaret alternatiflerini teşvik etmeyi amaçlıyor. Kumaş üretiminin çevresel etkileri hakkında tüketicilere bilgi sağlar. Organik pamuklu giysilerin klorlu ağartma maddeleri ve sentetik boyalar içermemesi muhtemeldir.

Giyim Kumaşı.

Keten tamamen ekolojik bir üründür: verimli, yetiştirilmesi kolay ve toleransa zararlıdır, bu nedenle az veya hiç zehir kimyasalına ihtiyaç duyulurken, aynı zamanda toprak derin kökleri ile bağlanır ve zenginleştirilir. Geleneksel bir elyaf, 1930’larda siyasi sebeplerden ötürü, pratik olanlardan ziyade lehinedir. Artık uzun süredir canlanma şansını sürdürüyor:

Giyim Kumaşı.

parça kumaş alanlar,kumaş parçası alanlar,parça viskon alan,viskon parçası alanlar (2)

Keten giyim uzmanları arasında Keten Mağazası ve ‘kaykay, tahta giyim,sunan bulunmaktadır. Kendir ipliği kullanılabilir. Evi olan web sitesi, genel olarak kenevir yararlı birçok bilgi içeriyor. Not: tarımsal lif, yağ ve gıda bitkisi gibi çok yönlü ve üretken olsa da bir narkotik olarak kullanışlı değildir!

Tüm tekstil imalatının oldukça ağır bir etkisi olduğundan, sahip olduğunuz şeyleri daha uzun süre giymek, kıyafetlerinizi daha çevre dostu hale getirmek için yapabileceğiniz en kolay ve en kolay şeylerden biridir.

Diğer yollar arasında, kullanılmış kıyafetlerin satın alınması, neyin uygun olmadığının geri dönüşümü ve hasar gören kıyafetleri onlara atmaktansa onarmak da vardır

Giyim Kumaşı.

Bambu , çevre dostu kumaş pazarına hitap eden en son bitki materyalidir. Hipoalerjik, emici, çabuk kuruyan ve doğal olarak anti-bakteriyel olarak tanımlanır ve çok hızlı büyüyen bir bitkiden gelir. Her ne kadar pek de iyi değil, işleme sürecinde kullanılan kimyasallar konusunda endişelerimiz var, ancak daha az pestisit ve gübre kullanılıyor ve diğer kumaşlara kıyasla hala sürdürülebilir bir seçim.  Bam Bambu Giyim bambu giyim konusunda uzmanlaşmış bir İngiliz üreticisidir ancak giderek daha fazla giyim tedarikçisi bambu kumaş alan malları stoklamaktadır .

elbiselik çiçekli kumaş çeşitleri,çiçekli döşemelik kumaş,çiçekli kumaş etek modelleri,çiçekli koltuk kumaşları
elbiselik çiçekli kumaş çeşitleri,çiçekli döşemelik kumaş,çiçekli kumaş etek modelleri,çiçekli koltuk kumaşları

Keten keten, az sayıda kimyasal gübreye ihtiyaç duyan bir başka geleneksel lif ürünü ve pamuktan daha az pestisit maddeden yapılır.

Organik yün gittikçe daha da yaygınlaşıyor: sürdürülebilir tarım uygulamaları ve zehirli koyun dökülmeleri olmaksızın üretiliyor ile akredite veya sertifikalandırılmış Toprak Birliği olan yerel çiftçilerin kaynaklı organik yün. Örgü kitleri ve bükülmüş yün tedarik ediyorlar.

Geri dönüşümlü polyester Geri dönüştürülmüş içecek şişelerinden yapılan tam, yüksek teknoloji ürünü polar ceketlere dikkat edin, örneğin açık havlu ürünleri . Ortak İpler giysi geri dönüşüm planı aracılığıyla taban katmanları için bir geri dönüşüm hizmeti de sunuyor .) Dış mekan vites şirketi  serisi hem geri dönüşümlü hem de tamamen geri dönüştürülebilir – fermuarlar ve düğmelere kadar her şey% 100 polyester. 1996 yılında saf polyester materyallerin tamamen geri dönüşümü için Ekolojik Geri Dönüşüm Ağı’nı kurdu.

Gerçekte, “sürdürülebilir”, çevreye asgari hasar demektir. İpek, pamuk, kenevir, rami ve keten gibi organik olarak yetişmiş lifler “yeşil” veya “sürdürülebilir” kumaş alan olarak nitelendirilir, çünkü bunlar tekrar tekrar yetiştirilebilen ve hasat edilen bitkilerden veya ipek kurtlarından yapılırlar. Çoğunuz bu kumaşları biliyor ve bunları giyiyorlar, ancak gerçekten “sürdürülebilir” olabilmek için böcek ilacı ve gübre kullanmadan organizasyonel olarak yetiştirilmelidirler.

Bazı yeni sürdürülebilir kumaş alanların isimleri. Bunlar sırasıyla kakao ananası, ananas ve mısır bitkilerinden yapılan kumaşlardır odun hamurundan yapılmış bir diğeridir. Odun hamuru, yönetilen ormanlarda hızlı büyüyen ağaçlardan gelir ve geri dönüştürülmüş kimyasallarla işlenir. Kumaş da soya ve bambu bitkilerinden yapılabilir.

Bu yeni sürdürülebilir kumaşların tümü ıslak temizlenebilir ancak onları temizlemekle ilgili mekanik eylemi azaltmak için elle temizlendiğinde en iyisi olur. Bununla birlikte, bir elbisenin ipek olması durumunda, genellikle kurumasını temizlemek en iyisidir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!