Gelinlik

Eminönü gelinlik kumaşları,Gelinlik Kumaşı nereden alınır,Gelinlik kumaşı alan,,3 boyutlu gelinlik Kumaşları,,Brokar kumaş gelinlik,Gelinlik saten kumaş,Gelinlik tül çeşitleri,spot gelinlik kumaşı alan,parti gelinlik kumaşı alanlar,gelinlik kumaş nereye satarım,gelinlik kumaş nereye satılır,gelinlik modelleri,gelinlik modası,

KUMAŞ SATIN ALANLAR. GELİNLİK HAKKINDA HERŞEY: GELİNLİK KUMAŞI ALAN. GELİKLİK KUMAŞLARI ALAN YERLER. GELİKLİK KUMAŞI NEREYE SATILIR. PARTİ GELİNLİK KUMAŞI ALAN KİŞİLER. PARÇA GELİKLİK KUMAŞLARI ALAN YERLER. ELDE KALAN GELİNLİK KUMAŞI ALANLAR. GÜMRÜK KUMAŞLARI ALAN YERLER. GÜRMRÜKTEN KUMAŞ ALANLAR. GÜMRÜKTE KALMIŞ KUMAŞLARI ALANLAR.

Kumaş alan,kumaş alımı yapanlar,kumaş satın alan. Gelinliklerin stil ve stillerinin çeşitliliği, her görünüme ve dünya görüşüne sahip gelinlerin ideal modeli seçmelerine ve tatillerinde çekici ve benzersiz olmalarına olanak tanır. KUMAŞ SATIN ALINIR.  gelinlik salonlarında bir montaja kaydolmadan önce, kataloglardaki açıklama ve fotoğraflardan modern düğün modellerinin türlerini dikkatlice incelemelisiniz.

A KESİM LÜKS GELİNLİKLER

PARÇA KUMAŞ “Prenses” olarak da bilinen A kesim zarif bir görünüm yaratır. Kesimin asil plastiği, sıkı oturan bir üst ve belden düzgün bir şekilde genişleyen bir etek ile karakterizedir. Kalça ve bel arasında bir kontrast yoktur, ancak ince bel korsajın kabartmasıyla vurgulanır. Fotoğrafta görülen A kesim gelinlikler , çok yönlülükleri nedeniyle farklı figür tiplerine sahip gelinler için uygundur.

A-LİNE ELBİSELER

Yemyeşil göğüslere sahip gelinler için baştan çıkarıcı bir kalp yaka ya da V yaka uygun olacaktır. Dolgun omuzlu kızlar, yuvarlak bir yaka tercih ederek havalı kollu veya kayık yakalardan vazgeçmelidir. Bölünmüş bir korse korse sofistike bir cazibe katacak ve açık işlemeli kapalı üstler utangaç insanlara yakışacak.

Terzilik için çeşitli kumaşlar kullanılır – yumuşak bir parlaklığa sahip saten A kesim gelinlik çevreler, boncuk işlemeli renkli şifon modeller lüks ve sıradışı bir görüntüyü vurgular ve dantelli A kesim gelinlikler daha yumuşak, romantik ve kadınsı görünür.

“BALO SALONU” GELİNLİK

Gelinliklerin en geleneksel, muhteşem ve ciddi siluetine “Balo Salonu” denir. Kabarık bir eteği kabarık etek veya katmanlı astar ile birleştirir – açık omuzlu bir korse, kayışlı veya kollu bir üst. Bu kesim belirgin bir bel oluşturur ve göğsü güzel bir şekilde vurgular. Görüntü uzun veya kısa bir trenle taçlandırılabilir.

Metraj Kumaş Alanlar. Cömertlik dekorasyonla vurgulanır – altın ve gümüş ipliklerle nakış, kristallerinden dekor, böcekler, boncuklar ve boncuklar, payetler ve yapay elmaslar. Muhteşem ve sofistike dantel modelleri beyaz veya renkli arka planlarda harika görünüyor.

Topbaşı kumaş satın alanlar. Gelinliklerin renkleri çeşitlidir – klasik beyaz veya fildişi renginden pembe, turkuaz, mavi, bej gibi narin pastel tonlarına kadar. “Balo salonu” siluetinin dikim modellerinde saten, brokar, tül, ipek, organze, dantel, güpür ve doku kombinasyonları kullanılmaktadır.

DENİZ KIZI GELİNLİK

PARÇA KUMAŞ SATANLAR. Kloş etekli bodycon kıyafetler, kusursuz bir figüre sahip uzun, ince gelinler için mükemmel bir seçimdir. Gelinin vücudunun heyecan verici hatlarını çok zarif bir şekilde vurgulayabilen gelinliklerin “deniz kızı” silüetidir. Aynı zamanda, kesim çıplak omuzlarla, cesur kesiklerle veya uzun kollu ve yaka ekleriyle tamamen kapalı olabilir.

Ucuz kumaş. Kısa boylu kızlar böyle bir kıyafeti dikkatli seçmelidir. Kabarık etekler ve cesur kontrastlar yerine, stilistler etek ucunun düzgün bir şekilde genişlemesini tercih etmenizi önerir. Kırılgan silueti vurgulayacak ve figürü ağırlaştırmayacaktır.

Takılan gelinlikler genellikle bir tren kuyruğu ile tamamlanır veya fevkalade uzun ve lüks bir şekilde dekore edilmiştir.

KISA GELİNLİK

Parti Kumaş Satın Alanlar. Kısa bir nedime elbisesi, benzersiz ve cesur bir görüntüyü temsil eder. Bu düğün görüntüsünü seçmeye cesaret eden bir kız, tazeliği, gençliği ve mükemmel tadı vurgulayabilecektir. Zarif midi boyu çok yönlüdür ve bu kıyafet gelinlere çok yakışır:

Uzun ve kısa.

Kırılgan veya tam bir figür.

Farklı fizik türlerinin sahipleri.

Kızlar

Eminönü gelinlik kumaşları,Gelinlik Kumaşı nereden alınır,Gelinlik kumaşı alan,,3 boyutlu gelinlik Kumaşları,,Brokar kumaş gelinlik,Gelinlik saten kumaş,Gelinlik tül çeşitleri,spot gelinlik kumaşı alan,parti gelinlik kumaşı alanlar,gelinlik kumaş nereye satarım,gelinlik kumaş nereye satılır,gelinlik modelleri,gelinlik modası,

Kumaş alanlar. Uzun, ince bacaklı gelinler, dizlerinin üzerinde bir uzunluk alabilirler. Şehvetli kılıflar uyumlu oranlara sahip kızlar için uygundur ve kabarık katmanlı etekler veya asimetrik kesim tokmaklar ile seçenekler silüeti daha kadınsı hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!