Gelinlik Nasıl Seçilir? Marmaris Düğün Salonu

GELİNLİK SEÇİMİNE NASIL BAŞLANIR?

Marmaris Düğün Salonu. Hayattan samimi hikayelerin saklandığı yerde, her kızın ruhunun derinliklerinde mükemmel bir düğün düşüncesi yaşar. Telefon ekran görüntülerinde güzel saç stillerini, ayakkabıları ve gelin buketlerini kaydedersiniz. Ama en önemlisi tabii ki gelinlik. Uzun veya kısa, beyaz veya fildişi, deniz kızı veya gür. Gelinin kafasında milyonlarca görüntü belirir.

MARMARİS DÜĞÜN SALONU

Gelinlik seçme sürecini basitleştirmek için doğru gelinliği nasıl seçeceğinize dair kısa bir rehber yazmaya karar verdik.

Aşağıda bir gelinlik seçimi için adım adım talimatları açıkladık ve tüm öğeleri önem sırasına göre düzenledik.

Düğün nedir?

“Düğün” kelimesiyle ilk çağrışımlar güzellik, neşe, gürültülü eğlence ve sonsuz tebrikler! Bu gelinin beyaz elbisesi, heyecanlı bir damat, ebeveynlerden sevgi gözyaşları ve elbette düğün töreninin ev sahibinin ciddi sözleri: “… Sizi karı koca ilan ediyorum!”

Düğün, mutluluk getiren bir aşk topudur!

Gelinlik Kumaş Alanlar. Küçük yaşlardan itibaren, her kız, onu esaretten kurtaracak veya diğer kızlar arasında, örneğin bir ayakkabı bulacak bir prens hayal eder ve evlenir ve mutlu yaşarlar. En güzel prenses olacağı ve etrafındaki herkesin bayram edip eğleneceği bir düğünün böyle bir kutlama olduğunu bilir…

Marmaris Düğün Salonu. Bir kadının bakış açısından, bir düğünün, her şeyden önce, bir aşk kutlaması ve iki yarının bir bütün halinde birleşmesi, mutlu bir aile hayatının başlangıcına işaret eden bir olay olduğu varsayılabilir . Kendisini bir eş ve anne olarak idrak ettiği, yani asıl amacını gerçekleştireceği bir hayat.

Bir kız için bir günlük düğün nedir? Tabii ki, bu lüks bir gelinlik, alyans değişimi, gökyüzüne beyaz güvercinler fırlatmak, kamera merceğinin önünde poz vermek – tek kelimeyle, muhteşem bir aşk ve güzellik günü.

Bir düğün, sorumluluk ve yükümlülüklerle dolu başka bir hayatın eşiğidir.

Karakteristik pragmatizmleri olan erkekler, bu ciddi günde olayların sırasına çok fazla önem vermezler, ancak düğünün anlamı onlar için çok önemlidir! Düğün alayının hangi kurdelelerle süsleneceği konusunda hiç endişelenmeyebilirler., gençlerden kim rıza havlusuna ilk basacak ve gelinlik seçiminde uzun süre tereddüt etmeyecek. Onlar için düğün nedir? Bu bir aile kurmak için sorumluluk almak için ciddi bir karardır, bu sadık olma, bu aileye bakma ve sağlama sözüdür, tatil tarihinden çok önce verilmiş bir karardır, bu da anlamlı ve bilinçli olduğu anlamına gelir, yani, ahlaki olarak deneyimliydi. Bu nedenle, insanlığın güçlü yarısı arasında, önemli olaylarının sevincini gençlerle paylaşan akraba ve arkadaşlar çemberinde bir düğünün gürültülü parlak şenlikler olduğuna dair bir görüş var.

Bir düğün, aile hayatı için bir tür ” dilek kitabı” dır!

Katılıyorum, bir düğün bir performans gibidir: sonuçta olaylar senaryoyu takip eder, sahne değişir, ekstralar çalışır, en farklı sahneler oynanır. Ve bu oyun, kutlamadaki tüm katılımcılar – akrabalar ve davetliler tarafından zekice gerçekleştirilir. Onların gözünden düğün nedir?

Marmaris Düğün Salonu. Düğüne neyle ve ne için gidiyorlar? Birincisi, elbette, yeni evlileri tebrik etmek, sevinci onlarla paylaşmak ve görkemli tatillerinin bir parçası olmak! Ancak, tüm kutlama boyunca yaptıklarına, kadeh kaldırmaya ve dilek dilemeye, hayattan çeşitli durumlara oynamaya ve yeni evlileri bir seçim yapmaya davet etmeye, çözüm aramaya vb. Sonuçta, genç bir aileyi sorunlardan ve hatalardan kurtarmak için onlara ayrılık sözleri, iyi tavsiyeler veriyor ve deneyimlerini paylaşıyorlar …

Bir düğün … bir iş mi?

Seyirciyi içtenlikle eğlendiren bir tost ustası için, gençler ve misafirleri için bestelere gönül veren müzisyenler için, sadece olayların kronolojisini değil, aynı zamanda olayların kronolojisini yakalamak için de çok uğraşan bir düğün fotoğrafçısı ve kameramanı için düğün nedir? duyguları ve duyguları aktarmak, atmosferi korumak ve her hareketi alt metin haline getirmek… Evet, onlar için iş, tanıdık, günlük bir iş. Ama olayın suçluları sizler, böyle harika bir tatil düzenleyerek işi yapmadınız mı? Planladınız, planlanmış, çalışılmış ve telaşlı olana doğru bilerek yürüdünüz.

Marmaris Düğün Salonu. Peki düğün nedir? Hayal ettikleri şey budur, olgunlaşmanız, hazırlanmanız gereken şey budur ve bu bir neşe denizi ve bir mutluluk okyanusu verir. “Oldukça genel bir tanım” iddia ediyorsunuz, ancak sonuçta, herkes bu olay için kendi açıklamalarını taşıyor ve bu nedenle kitaplarda değil kalpte aranmaları gerekiyor …

Yorum Yap