Etekle Ne Giyilir?

İlk buluşmada ne giyilir kadın,İlk buluşmada ne giyilir kadın tesettür,İlk buluşmada ne giyilir tesettür,Sevgiliyle kahvaltıya giderken ne giyilir,İlk buluşmada ne giyilir kadın yaz,Erkekler ilk buluşmada ne giymeli,Uzun eteğin üstüne ne Giyilir,Kısa eteğin altına ne giyilir,Kalem etek üstüne ne giyilir tesettür,Tesettür etek üstüne ne giyilir,Siyah etek üstüne ne giyilir Tesettür,Pileli etek üstüne ne giyilir,Pileli etek üstüne ne giyilir tesettür,Etek kombinleri,

Etekle Ne Giyilir?

İşte eteklerin nasıl düzgün bir şekilde giyileceği, nelerin kombinleneceği, nelerin çakıştığı, ayakkabıların nasıl kombinleneceği ve hatta doğru iç çamaşırın nasıl giyileceği hakkında kapsamlı bir eğitici ve genel kılavuz.

Etek Tipini Düşünün

Kumaş alanlar. Şık bir kombin oluşturmak için etekle ne giyeceğinize karar verirken eteğin tarzını da göz önünde bulundurmak gerekir. Kıyafetinizde bir denge hissi yaratmak önemlidir.

Eteklerin birçok farklı stili olsa da bu bölüm için birkaç ana kategoriye ayırabiliriz.

Pileli etekler, balon etekler gibi hacimli etekler, kıyafeti dengelemek için gömme üstlerle genellikle harika görünür. Figür iltifatlarıyla ilgileniyorsanız, tam etekli hacimli bir üst biraz fazla olabilir.

Kalem ya da balık etek gibi bedene oturan etekler, hacimli ya da detaylı üstlerle çalışabilir. Üstteki hacim, dar kesim bir eteği dengeleyecektir.

ETEKLİK KUMAŞ SATIN ALIYORUM… 0536 336 43 43

Uzun etek,Etek kombinleri,Kloş etek,Pileli etek,Tesettür etek,Etek modelleri,Yazlık Etek Modelleri,Uzun etek modelleri,kalem etek modası,kısa etek modası,kot etek modası,saten etek modası,günlük etek modası,balo etek modası,düğün için etek modası,nişan merasimi etek modası,okul etek modası,etek kumaşları,kilo ile etek kumaşı,kiloyla etek kumaşı,eteklik kumaş alanlar,eteklik kumaş satanlar,etek ile giyilir,kısa etek ile ne giyilir,

Kısa etekler genellikle daha hacimli üstleri veya katmanları işleyebilir. Üstlerin ve ceketlerin uzunluğunu deneyebilirsiniz ve bunlar eteğinizin etek ucundan daha kısa veya daha uzun olabilir. Mini etekler sonbahar ve kış aylarında bluz ve kazaklarla harika görünüyor. İlkbahar ve yaz aylarında sevimli üstler ve tişörtler ile giyilebilirler. Resmi durumlar için her zaman uygun olmayabilirler, bu nedenle dikkatli giyin.

Kumaş alanlar. Midi etekler, daha sade üstler ve uyumlu ayakkabılarla çok hoş görünüyor. Midi eteğin daha dolgun yapısı, yaz aylarında kontrast oluşturan küçük bir atlet veya kısa üst ile giymenize olanak tanır. Beline sıkıştırılmış bir bluz tanım oluşturur. Midi etekler sonbahar ve kış aylarında kazak ve montlarla başarıyla kombinlenebilir. 

Uzun etekler – bunlar takılabilir veya hacimli olabilir, bu nedenle denge kuralı uygulanmalıdır. Genellikle maksi etekler hafif uçuşan bir kumaştan yapılır ve yumuşak bluzlar, kısa veya kolsuz üstler, kombinezonlar, kot ceketler ve hırkalarla harika görünür. Genel olarak hacim üzerinde hacim önermesek de, üst kısmı doğru uzunluk ve stildeyse, hafif bir uçuşan üst, yumuşak, dökümlü bir maksi etekle çalışabilir.

Ne Tür Bir Görünüm Yaratmak İstiyorsunuz?

Sadece eteğinizi ve etekle ne giymeyi seçtiğinizi değiştirerek dilediğiniz görünümü yaratabilirsiniz. Kumaş satın alanlar arzu ettiğiniz görünümü yaratmak için fikir ararken arkadaşınızdır. 

Spor ayakkabılar ve grafik tişört, gündelik eğlenceli bir görünüm yaratmak için eteklerle harika görünüyor. Resmi ayakkabı ve ceket daha ciddi bir görünüm yaratacaktır. Vücuda oturan bir kalem etek, kıvrımlarınızı vurgular ve seksi görünebilir; dökümlü bir etek ve yumuşak bir bluz veya dökümlü bir üst, hoş bir romantik görünüm yaratır.  

Kumaş alanlar. Aradığınız şey mütevazı bir görünümse, çok kısa veya dar eteklerden ve çok dar veya açık olan üstlerden kaçının. Ayrıca bir hırka veya ceketle de kapatabilirsiniz.

Deri veya kot ceket ekleyerek sinirli bir görünüm oluşturulabilir. Üstleri ve etekleri ilginç dokular ve tekstiller, katmanlar, kontrast ve el yapımı toprak unsurlarla birleştirerek sanatsal bir bohem ruhu yakalayın.

Renkleri Eteklerle Nasıl Koordine Ediyorsunuz?

Renkleri eteklerle koordine etmek, renkleri pantolonlarla veya başka herhangi bir giysiyle koordine etmekten farklı değildir. Renk tekerleğini anlamak için biraz zaman ayırmak, iyi renk koordinasyonunun anahtarıdır.

Benzer renkler, renk tekerleğinde yan yana yaşar ve ortak bir renk tonuna sahiptir. Gardırobunuza yeni renkler eklemek istiyorsanız, rahat edeceğiniz bir renk alın ve bitişik renklerden birini ekleyerek ince, iki renkli bir palet oluşturun.

Renk çarkında tamamlayıcı renkler birbirinin karşısındadır. Birleştirildiğinde, her iki rengin de öne çıkmasını sağlayan güçlü bir ifade oluştururlar.

Siz istemediğiniz sürece aksesuarlarınızın eşleşmesi gerekmez. Kıyafetinize bir renk ve ilgi patlaması eklemek ve denemek için harika bir fırsat. 

ETEKLİK KUMAŞ ALANLAR.

Daha parlak renkler eklemek için temel olarak nötr renkleri kullanın veya neredeyse her zaman birlikte iyi çalıştıkları için tüm nötrleri giyin.

Denim nötrdür – mavi ve diğer kotlar dahil olmak üzere herhangi bir renkle karıştırabilirsiniz.

Baskılı etekler için, uyumlu bir görünüm oluşturmak için etekteki renklerden birini seçin. Aynı prensip, baskılı üstler ve düz etekler için de geçerlidir.

Baskıları karıştırmaktan korkmayın. Baskıları ve desenleri karıştırırken baskıyı değil renkleri eşleştirin. Renkler birlikte iyi görünüyorsa, desenler muhtemelen birlikte iyi çalışacaktır.

Eteklerle Ne Tür Ayakkabılar Giyiyorsunuz?

Kalem etekler, alçak, rahat topuklu veya katırlarla harika görünür. Dizinizin altındaki bir kalem etek, askılı topuklu ayakkabılarla iyi çalışabilir ve kısa bir kalem etek, uzun çizmelerle kombinlendiğinde harikadır.

Kloş etekler, topuklu ayakkabılar veya topuklu ayakkabılarla mükemmeldir, ancak aynı zamanda topuklu bilekte botlar veya platform topuklu sandaletler ile de harika bir uyum sağlar.

Midi etekler bir çift topuklu ayakkabı ile şık görünebilir veya bir çift spor ayakkabı ile kombinlenebilir. Kalın topuklu ayakkabılar da midi etekle harika bir kombinasyon.

Maksi etekler spor ayakkabılar, yüksek topuklu ayakkabılar, sandaletler ve takozlar için üretilmiştir. Ayrıca kalın bilekte botlarla inanılmaz görünüyorlar. Uzun çizmeler, düz ayakkabılar, topuklu ayakkabılar, sandaletler ve gladyatörler mini etekler için mükemmel seçeneklerdir.

Eteklerle Ne Tür İç Çamaşırı Giymelisiniz?

Bir etek için en rahat ve tam örtü seçeneği vücudu saran, pürüzsüz bir erkek çocuk şortudur. Bu iç çamaşırı stili, rüzgarlı bir günde dışarıdaysanız tevazunuzu korumak için koruma sağlar. Ayrıca korkunç uyluk sürtünmesini ve sürtünmesini önlemeye yardımcı olabilirler. Ve tabi ki,

Gömme bir eteğin altındaki topakları ve tümsekleri düzeltmek için en iyisidir.

Etek Giymenin Başka Yolları Var mı?

Eteğinizi tunik olarak giyin – altına takılan bir üst ile eteği göğüslerinizin üzerine çekmek sevimli bir tunik görünümü yaratır. Kemerli olduğunda bel tanımı ve yapısı oluşturur.

Pantolon veya kot pantolon üzerine bir etek giyin – mevsim değişikliği ve yazlık eteklerinizi kışın çalıştırmanın bir yolunu bulmak için ideal olan rahat, taze bir görünüm

Bir elbisenin üzerine etek giymek, etek bir elbisenin üzerine giyilirse iyi sonuç verir.

Üst olarak bir etek giyin – bu, tunik görünümüne çok benzer, ancak altına takılan üst olmadan.

Kumaş alanlar. Soğuk günler için veya kısa etek giyerken biraz daha fazla koruma istiyorsanız, tozlukların üzerindeki etekler en iyisidir. Renkli veya baskılı tozluklar, ekstra bir ilgi unsuru ekler.

Yorum Yap