Etek Modelleri Etek Modası Etek Kumaşı

parça kumaş
parça kumaş

Tek Modası Etek Modelleri Etek Nasıl Dikilir? Son dakika etek kumaşı

Kumaş alan. Yeni yıl – yeni modası. Yeni on yılın başlangıcını moda vurgularla kutlamak istiyorsanız, mevcut eteklerden kaçınamazsınız. Geçen sezonun modelleri bu yıl da moda kontrolünden geçebilecek mi? Bu yılki modasına yakından baktık ve sizi en sevdiğimiz parçalarla tanıştırdık. Her uzunlukta etek için perde açın.

Yarım etek, en azından dizi aşan ve baldırın ortasından daha fazla olmayan orta uzunluğu ile mevcut kıvrımların altını çizer. Ancak, daha az kıvrımlı kadınlar da yarı uzunluktaki pantolonlardan yararlanır: Hafifçe genişletilmiş A-uzunluğunu tercih ederseniz, kadınsı ve güzel bir silueti hemen yaratabilirsiniz.

Ve en iyisi: Orta uzunluğu sayesinde etek, daha muhafazakar endüstrilerde bile ofis için son derece uygundur. Stil çeşitliliği ile midi eteğe daha yakından bakmak için iyi bir neden.

Midi etek gerçek anlamda çok yönlüdür: Modele ve stile bağlı olarak yarım etek sportif, romantik, eğlenceli ve hatta seksidir. Baskı ve kesim, tüm kıyafetin etkisi üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Üst etek modası: ofis için kalem etek

Muhtemelen daha kısa midi formatındaki en popüler etek kalem etek. Dibe doğru daralan yırtmaçlı etek dizini örter ve kısa bir süre sonra biter. Uzunluğu sayesinde, sade bir siyah gömlek ve blazer ile olduğu gibi gömme bluzla da güzel görünen gerçek bir ofis klasiğidir.

Bacak boşluğu: yarıklı midi etekler

Orta uzunluğu bunu önermez, ancak midi etek de seksi olabilir. Yarım etek, bu yıl özellikle popüler olan arkada, arkada veya önde – bir yarıktan bu kesin şeyi alıyor.

Her şeyin çok cüretkar olmaması için, girinti kasık yönünde çok yükseğe kaymamalıdır. İdeal olarak, açıklık dizden yaklaşık beş santimetre yukarıda biter. Günlük kot veya ince, ince dokunmuş pamuk seçip seçmemeniz tamamen kişisel tercihlerinize bağlıdır.

Kendine özgü bir sınıfta sevimli bir etek: pileli kumaş

Biraz daha romantik olabilir mi? Öyleyse pileli midi etekler gitmeniz gereken yer! Bu yıl saten görünümlü pileli etek geçen sezona göre çok daha şık. İnce kıvrımlar ve ince parlaklık, özellikle pompalar ve dar balıkçı yaka gömlek ile uyumlu bir şekilde şekillendirilebilen gerçek vay anları sağlar. Zıtlarla oynamayı sevenler, şık bir rahatlık yaratan motorcu görünümlü sert bir deri ceketi tercih edebilir.

Rock modasında düğmelerin savaşı

Panik yapmayın, huzur içinde geleceğiz. Ancak düğmeler bu yılki rock modasında önemli bir rol oynuyor. Çünkü yama cepleriyle birlikte, sadece gündelik görünümü dikkat çekici hale getirmekle kalmayan, sözde kullanım stilini tamamlarlar. Korna görünümlü ve açık kum renklerinde asil düğmelerle donatılmış olan her şey ofis için uygundur. Asil deri botlar ve ince örgü kazak ciddi bir denge sağlar.

Bacak pohpohlayıcılar: A-line midi etek

Aşağı doğru genişleyen etekler, özellikle daha kalın kalçaları olan kadınlar için gerçek bacak düzleştiricidir. A-line kıvrımlar etrafında oynar ve dikkatleri bel ve baldırlara çeker. Özellikle etek biraz daha yükseğe oturduğunda 50’li yılların böylesine zevkli bir görünümü yaratılabiliyor ki bu da Mad Men ve Grease’in anılarını geri getiriyor.

Vahşi hayvan desenli etekler

Aslan, zebra veya tavus kuşu: hayvan baskıları son moda sezonundan sağ çıktı ve şimdi orta uzunlukta eteklerde bulunuyor. Modaya uygun hayvan dostlarını en iyi şekilde nasıl şekillendirirsiniz? Çok fazla yetersizlikle.

Hayvan baskıları, hızlı bir şekilde aşırı yüklenmiş görünebilen gerçek göz alıcılardır. Leo’yu fazla açıklamaktan da kaçınmalısınız. Sessiz renkler, kaplumbağa yakalı ve yırtmaçsız üstler ile kombinasyon halinde, göz alıcı desenleri ile etekler şık bir etki yaratıyor.

Rock polka ile buluşuyor: çok özel bir düet

Polka noktaları – olası tüm varyasyonlardaki noktalar – geçen yıla ait. Geçtiğimiz yıl büyük, küçük, kalın ve ince noktalar elbise, pantolon ve etek kumaşlarını süsledi. Bu da bu yıl değişmeyecek.

Polka noktaları, hem ofiste hem de boş zamanlarınızda görülebilen kadınsı ve eğlenceli bir not oluşturur. Papyon bluzlu, noktalı midi etek ciddi ve şık görünüyor. Polka noktalı yarım etek, bir tişört ve beyaz aynalar, bahar güneşinin ilk ışınlarının tadını çıkarmak için parkta yürüyüş yapmak için ideal bir kıyafet.

Tüm Makale Linkleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın