Etek İçin Astar Kumaş Fiyatları Toptan

Astar kumaş Etek için astarlık kumaş satan, polyester etek astarı, denye astar etek için, etek için jarse etek,etek için 70 denye astar, kumaş alan etek için 50 denye jarse astar,etek astarı satan yerler nerede olur? Etek astarı metre fiyatı,polyester astar metre fiyatları bir etek için astar

ETEK İÇİN ASTAR YAPMAK

Astar kumaş Etek için astarlık kumaş satan, polyester etek astarı, denye astar etek için, etek için jarse etek,etek için 70 denye astar, kumaş alan etek için 50 denye jarse astar,etek astarı satan yerler nerede olur? Etek astarı metre fiyatı,polyester astar metre fiyatları bir etek için astar yapmak için birçok harika neden vardır, – eteğin bacaklarınız üzerinde düzgün bir şekilde kaymasına yardımcı olur, iç kısımların düzgün görünmesini sağlar, dayanıklılık katar ve moda kumaşı size dokunmadığından eteğin ömrünü uzatır. cilt, eteğin esnemesini durdurmaya yardımcı olur ve kırışmayı azaltır.

POLYESTER ASTAR METRE FİYATI

Astar Kumaş Nedir? Etek astarı satan yerler elbise astarı satış yerleri toptan astar kumaş satan yerler jarse astar satan firmalar 170 tel astar kumaş satanlar 190 tel polyester astar satan yerler. Toptan kilo ile astar kumaş kiloyla astarlık kumaş kiloluk astar kilo ile astar kumaş satanlar ucuz astarlık kumaş kilosu.

Ancak bunun en iyi nedeni, neredeyse hiç ekstra zaman ve maliyet gerektirmeden çok daha üstün bir sonuç vermesidir!

Etek astarları genellikle ‘serbest asılı’ astarlardır, yani eteğe yalnızca belden bağlanırlar ve ayrı bir etek ucuna sahiptirler. Bu, astara daha fazla hareket verir. Kapalı olmadıklarından, yıpranmayı durdurmak için astar dikişlerinin düzeltilmesi gerekir.

POLYESTER ASTAR KESMEK

Eteğe bir astar dikilmeden önce her ikisi de ayrı ayrı dikilir ve preslenir.

Astar, sadece birkaç değişiklikle etekle aynı şekilde kesilir. Ayrı bir astar kalıbı yapmanıza gerek kalmayacak – etek kalıbını kullanarak kesebilirsiniz. Etek kalıbınız şöyle görünebilir:

Astarın uzunluğunu eteğin bitmiş uzunluğundan 2 cm (¾ inç) daha kısa kesin. Bu ekstra 2 cm (¾ inç), oturduğunuzda astarın dışarı çıkmasını önlemeye yardımcı olur. Bunu desenin üzerine katlayabilirsiniz.

TOPTAN ASTAR SATIŞ YERLERİ.

Bel dartları kıvrık olacak, bu nedenle dartların noktasını işaretlemeyin – sadece üstteki iki çentik.

Etekte bir arka havalandırma / tekme pile varsa – astarı keserken bunu kesin ve havalandırmanın üst kısmına bir çentik koyun. Astar, dikişte çentiğe kadar bir açıklığa sahip olacaktır.

Fermuar çentiğini takmayı unutmayın çünkü dikişin o kısmını açık bırakmanız gerekir.

Saten Astar Kumaş,Saten Astar Fiyatları,ordu polyester astar firması,rize astar kumaş satan yerler,Trabzon jarse astar kumaş,polyester astar satan yerler ordu,astar kumaş satış yerleri,

Zamandan tasarruf etmek için astar kumaşı eteğin altına geçirebilir ve birlikte kesebilir, ardından astarı kısaltabilirsiniz.

POLYESTER ASTAR NASIL DİKİLİR?

1. Yan dikişleri dikin, ancak eteğinkinden biraz daha küçük yapın. Örneğin, eteğin yan dikişleri 1.5cm (⅝inç) ise, astarın yan dikişlerini 1cm – 1.2cm (½in – ⅜inç) yapın. Bu, beli büyütür, ancak sadece bel kıvrımlarını telafi etmek için daha derin hale getirir. Astar etekten biraz daha büyükse sorun değil, hatta arzu edilir, ancak daha küçükse sorun değil!

190 TEL ASTAR KUMAŞ METRE FİYATI

Bir eteğin astarının dikişleri, mümkün olan her yerde kapalı dikişlerdir – başka bir deyişle, bastırarak açmak yerine bir tarafa bastırılırlar. İnce astarlı kumaşta kapalı bir dikiş, neredeyse hiç hacim oluşturmaz ve çok düzgündür.

2. Fermuar için bir boşluk ve havalandırma için bir boşluk bırakarak arka dikişi dikin. Bu dikişi açın.

3. Dart yerine üst kısımda kıvrımlar oluşturun.

4. Astarı ve eteği bastırın. Astarı eteğin içine koyun; yanlış taraflar birlikte oturur. Onları bel ile eşleştirin ve bel bandını uygulayın.

5. Astarı fermuarın kenarlarına elle dikin. 

Daha hızlı (ama o kadar düzgün olmayan) bir alternatif, boşluğun kenarlarını makineyle kıvırmaktır – astar fermuarın etrafında serbest kalır, ancak giyinirken ayağınızı buna sıkıştırmamaya çok dikkat etmeniz gerekir. 

6. Astarı kenarlayın. Havalandırma için dikişteki açıklığın kenarlarını dikin.

Kalem etek kloş etek astarları aynı şekilde kesilir ve dikilir, ancak etek çok kloş ise astar biraz daha az kloş olarak kesilir. Sadece fazla parlamayı desenin yanlarına katlayın.

170 TEL ASTAR FİYATLARI

Kapitone astar kumaşı,astarlık kapitone,etek kumaş astar,palto astar kumaş firması,tafta astar kumaş satanlar,astarlık tafta kumaş,astarlık kapitone kumaş,astarlık polar kumaş,
Kapitone astar kumaşı,astarlık kapitone,etek kumaş astar,palto astar kumaş firması,tafta astar kumaş satanlar,astarlık tafta kumaş,astarlık kapitone kumaş,astarlık polar kumaş,

Etekte dikişler veya cepler varsa ne olur? 

Astarda dikişlere veya ceplere ihtiyacınız olmayacak! Etek kalıbı parçalarını bir bütün ön veya arka oluşturmak için bir araya getirin ve ardından astarı bunu kullanarak kesin.

Etek biyeden kesilirse ne olur?

Önyargı üzerindeki astarı da kesin.

Peki ya eteğin üstü dönükse?

Kumaşa alanlar. Astarın kaplamanın alt kenarına bağlanması gerekir, bu da kalıp hazırlama aşamasında ekstra bir adım gerektirir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!