Etek Astarı Astar Çeşitleri Etek Kumaş Astarı

Kapitone astar kumaşı,astarlık kapitone,etek kumaş astar,palto astar kumaş firması,tafta astar kumaş satanlar,astarlık tafta kumaş,astarlık kapitone kumaş,astarlık polar kumaş,

KUMAŞ ALANLAR ETEK ASTAR KUMAŞ SATIŞ YERLERİ. TOPTAN ETEK ASTARI. PALTO ASTARI. ASTAR POLAR KUMAŞ. ASTAR KAPİTONE KUMAŞ. KAPİTONE ASTARI. VİSKON ASTAR. TAFTA ASTAR.

Astar kumaşları geniş bir uygulama alanına sahiptir ve geniş bir ürün yelpazesi ile temsil edilir. Birçok yönden, kıyafet giymenin rahatlığını ve hizmet ömrünü belirleyen astardır. Çünkü ana görevleri şunlardır:

Polyester astar satan yerler,polyester astar üretenler nerede,merter astar satanlar,bursa astar satanlar,adana astar satanlar,denizli astar satan yerler,İstanbul astar satanlar,samsun astar satan yerler,Maraş astar satanlar,
Polyester astar satan yerler,polyester astar üretenler nerede,merter astar satanlar,bursa astar satanlar,adana astar satanlar,denizli astar satan yerler,İstanbul astar satanlar,samsun astar satan yerler,Maraş astar satanlar,
 • Temel malzemenin gerilme ve aşınmaya karşı korunması;
 • Dekoratif tasarım ve iç dikişlerin gizlenmesi nedeniyle giysilerin düzgün görünümünün korunması;
 • Bir gardırop eşyasını giymek ve çıkarmak için rahat;
 • Kumaşın alt giysi katmanlarına ve diğer nesnelere yapışmasının önlenmesi;
 • Aşırı nemin emilimi.
 • Kumaş alan

Sadece iç dikişleri güvenilir bir şekilde koruyan yoğun kumaşlar astar için uygundur. Malzeme üzerinde güçlü yükler vardır, bu nedenle dayanıklı olmalıdır. Ayrıca pürüzsüz ve kayar, böylece kıyafetleri çıkarmak uygundur. İyi bir astar kumaşı yıkama ve kuru temizlemeyi tolere eder ve ayrıca pratik olarak büzülmez.

SATEN ASTAR FİRMASI

ASTAR KUMAŞLARININ ÇEŞITLERI, ÖZELLIKLERI VE UYGULAMALARI

Tafta (Tafta)

Abiye ve gelinlikler de dahil olmak üzere alt eteklerin ve elbiselerin dikilmesinde kullanılır. Dekorda, yani perdelerin dikilmesinde uygulama alanı buldu. Tafta üretimi için kullanılır: pamuk, sentetik ve ipek. Malzeme yumuşaklığa ve hafifliğe sahiptir, statik elektrik biriktirmez.

Elbiseler ve etekler için hafif bir tafta kullanılır. İyi bir form direnci sağlamanız gerekiyorsa, daha katı seçenekler belirleyin.

Viskon astar

İyi kayan ve ucuz bir malzemedir. Pamuk veya polyester ile viskon karışımı sıklıkla kullanılır. Her ne kadar özelliklerinde kumaş hala pamuğa benziyor. Aynı zamanda, malzeme nemi emmez ve kolayca boyanabilir.

Astarlık file kumaş firması,astarlık file kumaş satanlar,astarlık file satış yerleri,astarlık file kumaş bursa,merter astarlık file firmaları,astarlık file kumaş satış yerleri,Zeytinburnu astarlık file kumaş,Delikli file kumaş,Sert File Kumaş,Polyester File Kumaş Fiyatları,File Kumaş,Naylon File Kumaş,File Kumaş BURSA,Plastik file kumaş,Elbiselik File Kumaş,
Astarlık file kumaş firması,astarlık file kumaş satanlar,astarlık file satış yerleri,astarlık file kumaş bursa,merter astarlık file firmaları,astarlık file kumaş satış yerleri,Zeytinburnu astarlık file kumaş

Viskon evrensel bir uygulamaya sahiptir – gündelik kıyafetler, spor kıyafetleri, perdeler.

Asetat ipek

Malzeme kimyasal reaktifler kullanılarak selülozdan yapılır. Dokunmatik kumaş için ucuz, ancak zarif ve hoş bir hale geliyor. İpek nefes alabilir özelliklere sahiptir, ancak nem geçmez ve ıslak durumda kırılır. Sadece 30 dereceye kadar sıcaklıklarda hassas bir modda yıkayabilirsiniz, ancak çabuk kurur.

KUMAŞ ASTAR FİRMALARI

Asetat, astar kumaşının aşınma direnci için artan gereksinimlere sahip olmadığı yerlerde kullanılır.

Şifon kumaş astar

İpek grubunun bükülmüş ipliklerden elde edilen başka bir malzemesi. Bluzları, etekleri, elbiseleri, erkek takım elbiselerini ve paltoları kaplamak için kullanılır. İşlemenin karmaşıklığı nedeniyle, acemi terziler için önerilmez. Her şeyden önce, yarı saydam yapı nedeniyle, çok düzgün dikişler yapmak gerekir.

Atlas astar kumaş

Saten kumaş, astar için en iyi malzemelerden biri olarak kabul edilir. Pürüzsüzlük, yüksek yoğunluk, şekli koruma yeteneği ve aşınmaya karşı direnç ile karakterizedir. Bu nitelikler, kumaşın geniş uygulama yelpazesini önceden belirlemiştir:

 • palto;
 • Kürk mantolar;
 • Yağmurluk;
 • Eldivenler;
 • cüzdanlar ve çantalar.

Ancak atlasın nemi emdiğini ve onlarla birlikte kirliliği emdiğini belirtmek gerekir.

ETEK ASTARI SATAN FİRMALAR.

Kapitone astar kumaşı

Farklı liflerden 4 iplik dokuma ile elde edilen artan mukavemetli kumaş. Orta fiyat segmenti nedeniyle, malzeme çantaları, ayakkabıları, paltoları ve diğer dış giyim türlerini kaplamak için aktif olarak kullanılmaktadır. Bu durumda, kumaş iyi bir kaymaya sahiptir ve iyi bir yalıtkan görevi görür.

Polyester astar kumaş

Dayanıklılık ve fiyatın mükemmel kombinasyonu. Malzeme aşınmaya karşı dayanıklıdır, bu nedenle dış giyim dikişinde yaygın olarak kullanılır. Hızlı kuruma nedeniyle, yarı mevsim ve spor giyim dikmek için uygundur. Aynı şey naylon için de geçerli.

70 DENYE KUMAŞ ASTAR.

ASTAR KUMAŞ SATAN FİRMALAR. MERTER ASTAR KUMAŞ SATANLAR. ZEYTİNBURNU ASTAR SATAN YERLER. DENİZLİ ASTAR KUMAŞ SATAN FİRMALAR. KUMAŞ ASTARCILAR. ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. İSTANBUL ASTAR SATIŞI. ZEYTİNBURNU ASTAR SATIŞI. MERTER ASTAR SATIŞI. BURSA ASTAR SATIŞI. ANKARA ASTAR KUMAŞ SATIŞI. ADANA ASTAR KUMAŞ SATIŞI. DENİZLİ ASTAR KUMAŞ SATIŞI. İZMİR ASTAR KUMAŞ SATIŞI. ÇANTA ASTARI
ASTAR KUMAŞ SATAN FİRMALAR. MERTER ASTAR KUMAŞ SATANLAR. ZEYTİNBURNU ASTAR SATAN YERLER. DENİZLİ ASTAR KUMAŞ SATAN FİRMALAR. KUMAŞ ASTARCILAR. ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. İSTANBUL ASTAR SATIŞI. ZEYTİNBURNU ASTAR SATIŞI. MERTER ASTAR SATIŞI. BURSA ASTAR SATIŞI. ANKARA ASTAR KUMAŞ SATIŞI. ADANA ASTAR KUMAŞ SATIŞI. DENİZLİ ASTAR KUMAŞ SATIŞI. İZMİR ASTAR KUMAŞ SATIŞI. ÇANTA ASTARI

Polyester genellikle farklı hücre boyutlarında örgü formunda kullanılır. Dahası, kumaş hücrelerin boyutu değişmeyecek şekilde dikilir. Daha fazla yumuşaklık için, sentetikler küçük oranlarda doğal liflerle karıştırılır. Ağ şeklini iyi tutar, cildin nefes almasını sağlar, ancak ısıyı korur. Örgü malzemesi genellikle yaz aylarında ve plaj kıyafetlerinde kullanılır.

Saten astar kumaş

Saten örgü nedeniyle, tüm astar kumaşları arasında en yoğun olarak kabul edilir. Parlak yüzeyi ile malzeme bir atlasa benzer. Yüksek maliyeti nedeniyle, esas olarak elit kürk mantoların ve çantaların dikilmesinde kullanılır. Ancak bir eksi var: kumaş üzerinde puflar oluşur, bu nedenle keskin nesnelerle temasa izin verilmemelidir. Bu özellik fermuarlı ürünlerde saten kullanımına izin vermemektedir.

Yorum Yap

 • error: Content is protected !!