Erkek Gömlek Nasıl Yıkanmalı?

Renkli gömlekler kaç derecede yıkanır,Beyaz gömlek elde nasıl yıkanır,Beyaz pamuklu gömlek kaç derecede yıkanır,Renkliler kaç derecede yıkanır,Gömlek kaç derecede çeker,Gömlek yıkama programı,Gömlekler sentetikte mi yıkanır,Oduncu gömlek kaç derecede yıkanır,erkek gömlek için kaç metre kumaş gerekli, Gömlek ütülerken kol çizgisi,Gömlek ütüleme Teknikleri,Gömlek kolu ütüleme Aparatı,Kolalı gömlek nasıl ütülenir,Keten gömlek nasıl utulenir,Tişört nasıl Ütülenir,Pantolon Nasıl Ütülenir,Ütü nasıl Yapılır,

KARIŞIK GÖMLEK KUMAŞI ALANLAR...

Gömleklik Kumaş Alanlar. En iyi Erkek Gömlek markaları, Erkek Gömlek Fiyatları, Erkek Klasik Gömlek, Erkek Keten Gömlek, Erkek Gömlek Mavi, Erkek Gömlek Modelleri. Kilo ile gömlek kumaşı, kiloluk gömlek kumaşları. Gömlekleri yıkamadan önce ayırın ve koyu renkli gömlekleri açık renkli gömleklerden ayrı olarak yıkayın ve beyaz gömlekler de ayrı yıkanmalıdır. Çünkü bu kadar güzel denen nedir? İkisi birlikte gider. Bu şekilde beyaz gömleklerin gri bir pus almadığından emin olabilirsiniz. İpek gömlekleri veya kravatı tamamen ayırmalı ve çamaşır makinesine koymamalı, ancak bir elde yıkamalısınız. Çünkü bunlar özellikle hassastır.

Renkli gömlekler kaç derecede yıkanır,Beyaz gömlek elde nasıl yıkanır,Beyaz pamuklu gömlek kaç derecede yıkanır,Renkliler kaç derecede yıkanır,Gömlek kaç derecede çeker,Gömlek yıkama programı,Gömlekler sentetikte mi yıkanır,Oduncu gömlek kaç derecede yıkanır,erkek gömlek için kaç metre kumaş gerekli, Gömlek ütülerken kol çizgisi,Gömlek ütüleme Teknikleri,Gömlek kolu ütüleme Aparatı,Kolalı gömlek nasıl ütülenir,Keten gömlek nasıl utulenir,Tişört nasıl Ütülenir,Pantolon Nasıl Ütülenir,Ütü nasıl Yapılır,

Parti kumaş alanlar. Çamaşır makinesi ikisini de doldurmazsa – çamaşır makinesinde yedi veya sekiz gömlek yeterlidir. Bu, çamaşır makinesinin yaklaşık yarı dolu olduğu anlamına gelir. Bu, gömleklerin kırışmasını önler ve hassas döngü de en iyi şekilde temizler, bu artık daha fazla gömlekte durum değildir! Gömleklerinize özellikle dikkat etmek istiyorsanız, Yıkamadan önce bir çamaşır torbasına veya beyaz bir yastık kılıfına koyar. Alternatif olarak, gömleği ters çevirmelisiniz.

GÖMLEK KUMAŞI SATIN ALANLAR

Yaka sertleştiricilerini çıkarın – Eğer gömlek yakanızın altında yaka sertleştiricileri varsa, bunları çıkarmalısınız. Bunları çıkarmazsanız, kazandaki giysilere zarar verebilir veya kaybolabilirler. En kötü durumda çamaşır makinesine de zarar vereceksiniz.

Kumaş alan. Gömlek yakası en iyi şekilde katlanır. Aksi takdirde, yakanın kıvrımlarında çirkin kir izleri oluşabilir. Yakanın şeklini koruması ve aşınmayı önlemek için düğme patı (ama en azından gömleğin üst düğmesi) kapatılmalıdır.

Kaç metre kumaş gider hesaplama. Yaka veya manşetler çok kirliyse, makinede yıkamadan önce el ile sıvı deterjan, lor sabunu veya safra sabunu ile işlemden geçirilmelidir.

Doğal ağartıcı

Beyaz gömlekler genellikle sorunlu bir çocuktur – bir yandan orijinal beyazı korumak istersiniz, diğer yandan çoğu ağartıcı malzemeye saldırır. Bu nedenle, kimyasal ağartma maddelerinden kaçınmalı ve bunun yerine bazı ev ilaçları kullanılmalıdır:

Poplin stok kumaş,poplin parti kumaş,poplin spot kumaş,poplin nasıl yıkanır,kilo ile poplin,

Kabartma tozu ve sitrik asit içeriden bir ipucu. Çamaşırlara çeyrek litre limon suyu veya iki poşet kabartma tozu ekleyin ve bir ağartıcının yumuşak versiyonu hazırdır.

Spot kumaş alanlar. Sirke özü de bazen harikalar yaratır. Çamaşırlar yaklaşık iki saat seyreltilmiş sirke özüne batırılır ve sonra yıkanır.

Renksiz çamaşırları gece boyunca süt veya ayranın içine koyabilir, durulayabilir ve ardından çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

PARTİ KUMAŞ ALINIR

Yıkama işlemi / parti kumaş alanlar

KARIŞIK PENYE KUMAŞ ALANLAR...

Deterjan – Beyaz gömlekleri sadece ağır hizmet tipi deterjanla (60 derecede) yıkamalısınız, geri kalanı için hafif deterjan (30 derecede “hassas” veya “bakımı kolay”) veya renkli gömlekler için renkli deterjan kullanmalısınız.

Yıkama sembolleri – kumaş alan. Gömleğin etiketinde, giysinin makinede tamamen yıkanıp yıkanamayacağı ve varsa, hangi yıkama programında ve diğer yandan hangi maksimum sıcaklıkta yıkanabileceği ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız. .

Yıkandıktan sonra

Kaç metre kumaş gider hesaplama. Gömlekleri çamaşır makinesinden / çamaşır sepetinden olabildiğince çabuk çıkarın. Çamaşırlar uzun süre nemli kalırsa ve kurutulmazsa, kısa sürede küf kokusu alacaktır. Giysileri tamamen kuruyana kadar dolaba asmayın – aksi takdirde aynı etki oluşur.

Kumaş alan. Yıkama işleminden sonra gömlekleri bir askıya asın ve düğme şeridini sıkıca aşağı çekin. Bu, gömleği biraz yumuşattı ve ütülemeyi çok daha kolay hale getirdi! Alternatif olarak, gömleğin yaklaşık 20 dakika kurumasını sağlayan bir çamaşır kurutma makinesi de kullanabilirsin (400-600 devir yeterli olacaktır).

Gömlek kumaşı,gömleklik kumaş,parti gömleklik kumaş,stok gömleklik kumaş,spot gömleklik kumaş,stok gömlek kumaşı,parti gömlek kumaşı,spot gömlek kumaşı,ucuz gömleklik kumaş,gömlek kumaşları,

Gömleğin üzerindeki etikete bir göz attığınızda gömleğin kurutma makinesine uygun olup olmadığını size söyleyecektir. Kare bir daire ile doldurulmuşsa, gömlek kurutma makinesinde kurutulabilir, numara size sıcaklığı söyler

Kumaş alanlar. Kilo kumaş fiyatları. Özellikle ütüsüz gömlekleri mümkün olduğunca çabuk çamaşır makinesinden çıkarmalı, iyice sallamalı ve bir askı üzerinde kurumasını sağlamalısınız. Ütülenmemiş gömleklerde hala kırışıklıklar varsa, bunlar gömlek giyilirken vücut ısısıyla düzelecektir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!