En İyi Fiyata Kumaş Alanlar

En iyi fiyata parça kumaş alanlar,en iyi fiyata kumaş alımı yapanlar,en iyi fiyata saten kumaş alanlar, en iyi fiyata kot kumaş alan, en iyi fiyata iplik alanlar, en iyi fiyata kadife kumaş alan, en iyi fiyata penye kumaş alanlar, en iyi fiyata kumaş satın alanlar, en iyi fiyata parti kumaş alan, en iyi fiyata astar kumaş alanlar, en iyi fiyata polyester kumaş alan,en fiyata spot kumaş alan, en iyi fiyata kumaş satın alanlar,
En iyi fiyata parça kumaş alanlar,en iyi fiyata kumaş alımı yapanlar,en iyi fiyata saten kumaş alanlar, en iyi fiyata kot kumaş alan, en iyi fiyata iplik alanlar, en iyi fiyata kadife kumaş alan, en iyi fiyata penye kumaş alanlar, en iyi fiyata kumaş satın alanlar, en iyi fiyata parti kumaş alan, en iyi fiyata astar kumaş alanlar, en iyi fiyata polyester kumaş alan,en fiyata spot kumaş alan, en iyi fiyata kumaş satın alanlar,

ELBİSE KUMAŞINIZI NASIL SEÇERSİNİZ

Projeniz için doğru kumaşı seçmek kolay bir iş gibi görünebilir – sadece istediğinizi seçersiniz, değil mi? Yanlış!! Yanlış kumaşı seçmek, giysinizin dikilmesini ve yerleştirilmesini zorlaştırabilir veya tamamen imkansız hale getirebilir. Şimdi ben normalde çizgilerin içinde bir renk değilim bir kız gibi (zaman zaman tersine çağrıldım) ama her zaman desenleri tasarlayanların en iyisini bildiğini itiraf edeceğim. Yani bir pamuk türü kullanmam söylendiğinde, pamuk kullandığıma inansanız iyi olur! Yani doğru seçim yapabilmek için önce bu isimlerin ne anlama geldiğini anlamalısınız. Onları türlerine ve tarzlarına ayıracağım, çünkü bir model onlara önerebilir ve ne anlama geldiklerini açıklayabilir.

BUNLAR NE ANLAMA GELİYOR VE NEDEN BİRİNİ DİĞERİNE TERCİH EDİYORSUNUZ?

Pamuk türleri : Bu genellikle çok kalın olmayan ve esnemeyen pamuklu bir kumaş anlamına gelir, bunlar özellikle akışkan olmadıkları ve dolayısıyla vücudu yağlamayacağı için bazı yapıya sahip gömlekler ve elbiseler gibi projeler için uygundur. Beyaz ve başka bir rengin dokunmuş karışımı olan bir pamuktur. Bunlar genellikle saten (saten ile karıştırılmaması gereken, genellikle pürüzsüz ve parlak yüzeyli pamuk) keten / keten türleri veya engebeli ekose / çizgili bir pamuk olan gofre ile değiştirilebilir.

Kilo Kumaş Fiyatları. Dolayısıyla, temelde bu kumaşlardan herhangi birini kullanmanız söylendiğinde, aradığınız şey pamuklu veya keten bir kumaş veya hatta pamuk veya keten gibi hissettiren ancak esnemeyen ve nispeten sert olması gereken karışık bir elyaftır. Bunlar muhtemelen dikilmesi en kolay kumaş türleridir ve bu nedenle yeni başlayan projeler için harikadır.

Gabardin Kumaş alanlar genellikle hafif yün karışımları ile değiştirilebilen sıkı dokunmuş bir kumaştır. Bu kumaşlar takım elbise ve pantolonlarda gerçekten çok iyi çalışıyor. Nasıl hissettiklerini hayal etmek istiyorsanız, okul pantolonunuza veya eteğinize geri dönün. Ama korkmayın! Sık sık “uygun” olarak etiketlenecek pek çok güzel yeni sürüm var.

KUMAŞ ALAN

  • Denimler / Twills : Dimi, bitmiş kumaşın yüzeyinde çapraz çizgiler olacak ve tersi pürüzsüz olacak şekilde belirli bir şekilde dokunan kumaşlardır. Bir kot, temelde, genellikle o klasik indigo mavisinde pamuktan yapılan bir tür dimi türüdür, ancak birçok versiyonu vardır.  Parça kot kilo fiyatı. Bu tür kumaşları arayan desenler, genellikle bu kumaşların kendilerini gerçekten ödünç verdiği kombi takımlar veya kotlar gibi sağlam bir yapıya sahip, kullanışlı giysilerdir.

Jerse kumaş alan : Jerse streçli herhangi bir örme kumaşı ifade eder, genellikle güzelce saran hafif viskon jarseden daha ağır pamuklu sweatshirt tarzı formalara kadar birçok ağırlıkta gelirler. Neyse ki elbise deseniniz ne tür bir forma ihtiyacınız olduğunu belirleyecektir – bazı formalar diğerlerinden daha fazla ve daha fazla yönde uzar.

Bu çift örgülü bir jarse türüdür, yani bizim amaçlarımız için genellikle diğer formalardan biraz daha ağır ve daha az dökümlüdür. Bu, çoğu formadan daha kolay dikerken yine de iyi esnemeye sahip olmasını ve daha yapılandırılmış giysiler için uygun olmasını sağlar.

Krep kumaş alımı yapan,parti kumaş alımı yapan,stok kumaş alımı yapanlar,parti krep kumaş satın alan,spot kumaş alımı yapan yerler,kumaş alımı yapan yer,stok krep kumaş satın alanlar,krep kumaş satın alan kişiler,

Krep / Krep kumaş satın alan günümüzde hafif-orta ağırlıkta ve hoş bir akışa ve örtüye sahip kumaşlar için bir terimdir, krep genellikle hafif çukurlu bir dokuya sahip olacaktır. Krep kumaş alan, pürüzsüz bir yüzeye sahip hafif benzer bir kumaş türüdür. Krep, muhtemelen bluzlarda, elbiselerde ve belirli pantolon desenlerinde bile döküm ve akışın istendiği herhangi bir giyside kullanılan en çok yönlü kumaştır.

Tafta / Dupion : Tafta kumaş alanlar gevrek bir yüzeye sahip düz dokuma bir kumaştır, dupion genellikle sert şantuklu bir ipektir ancak sentetik versiyonlar yapılır. Deseniniz bunları veya bunun gibiyse, gerçekten kullanmanızı istediği şey nispeten hafif, keskin ve sert, esnemeyen bir kumaştır. Bu tür kumaşlar, şekli çok iyi tuttukları ve tam eteklerle muhteşem göründükleri için çoğunlukla yapılandırılmış giysiler için kullanılır.

Saten / Düşes / Krep sırtı saten : Saten genellikle güzel bir akışa sahiptir ve çoğunlukla gece kıyafetlerinde kullanılır. Saten kaplama, kumaşın yüzeyi pürüzsüz ve parlak hale getirmek için belirli bir şekilde dokunması anlamına gelir. Düşes saten daha yüksek bir iplik sayısına sahiptir ve bu nedenle genellikle daha az parlaktır ve diğer satenlerden biraz daha fazla gövdeye sahiptir, ancak yine de güzel bir şekilde örtülür. Krep sırtı saten, güzel bir ağırlık ve örtü sağlayan ve tek bir giyside hem mat hem de parlak tarafları kullanmanıza izin veren krep cilalı saten bir ön dediği gibi.

Dantel / Şifon / Tül : Bunlar kilo ile kumaş alan genellikle gece kıyafetlerinde saten astar üzerine kaplanmış olarak kullanılan yumuşak şeffaf kumaşlardır. Ayrıca bir giysi veya ceketler ve benzerleri üzerinde ince detaylar olarak çizgisiz bırakılabilirler. Tül, köpüklü katmanlar oluşturmak için de kullanılabilir, ancak daha sert alt etek yapmak ve hacim oluşturmak için kullanılan daha ucuz naylon ağ muadili ile karıştırılmamalıdır. Bunları arıyorsanız, büyük olasılıkla özel günler giyiyorsunuz. 

Kumaş Kilo Fiyatları. Muhtemelen kaçırdığım bazı parti kumaşlar var ama yukarıda özetlenen türler göreceğiniz en yaygın olanlardır. Deseniniz yukarıda listelenmemiş bir kumaşı gerektiriyorsa, en önemli şey giysinin nasıl düştüğünü ve kıvrıldığını anlamak ve onu doğru kumaş stiliyle eşleştirmektir. Aslında bunun tersi de geçerlidir: Eğer deseni seçmeden önce kumaşa aşık olursanız bir görünüm ve his kazanırsınız – Nasıl düşer? Esniyor mu? Sert mi? Astara ihtiyacı var mı? Kumaş özelliklerini anladıktan sonra doğru projeyi seçebilirsiniz.

Tüm Makale Linkleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın