Elde Kalan Kumaş Kim Alır? Kot Kumaş Nereye Satarım?

Elde kalmış kumaş kim alır,elde kalmış kumaş alan,elde kalan kumaş nereye satarım,kot kumaş kim alıyor,elde kalan kot kim alır,kot kumaş kim alıyor,kot kumaş kimler alır,kot kumaş nereye satılır,kumaş nereye satılır,

Elde Kalan Kumaş Kim Alır? Kot Kumaş Nereye Satarım?

Kot pantolonlar özel bir kıyafet türüdür. Ana özelliği, uzun bir servis ömrüne sahip olması ve ürünün değerinin artan servis ömrü ile artmasıdır. Yani, eski kotlar daha değerli olmalı, aynı zamanda daha güzel olmalı. Ne kadar çok yıkarsanız, o kadar güzel, daha yaşlı, kotun sıradan kıyafetlerden ayırt edici özellikleri o kadar lezzetli olur. Bunu başarmak için, kumaşın dokusu şüphesiz çok önemlidir. Zayıf kumaşa sahip kotlar sadece kısa ömürlü değil, giymek rahatsız değil, aynı zamanda kolayca değiştirilip soluyor ve giyme sırasında daha eski ve daha değerli etkiler elde edilemiyor. Aynı zamanda, kotun katma değeri de yıkama suyuna yansır ve yıkama suyunun kalitesi ve etkisi tamamen kumaşın dokusuna bağlıdır. İyi kumaşlar olmadan çok kaliteli bir yıkama etkisi elde etmek imkansızdır. Bir denim çiftinin sınıfının büyük ölçüde kumaş markası tarafından belirlendiğini söyleyebiliriz. Tüketiciler, çok olgunlaşmamış bir gösterge olan kot satın alırken kumaş faktörünü dikkate almazlar.

Elde Kalan Kumaş Kim Alır? Kot Kumaş Nereye Satarım?

Gerçek kotlar% 100 pamuktan yapılır ve dikişler bile pamuktan yapılır; Pamuk yerine polyester kumaş da kullanabilirsiniz, ancak çok popüler değildir. En yaygın kullanılan boya sentetik indigo’dur. Geleneksel perçinler bakırdan, fermuarlar ve düğmeler demirden yapılmıştır. Tasarımcı işaretleri kumaş, deri veya plastikten yapılmıştır ve bazıları pamuk ipliği olan kotlara da işlenmiştir.

Kot pantolonunuz çok sağlam bir malzemeye sahip olmasa bile, onları faydalı bir şeye dönüştürebilirsiniz! Bu dokuma bez halı, bazı dikiş makineleri için çok sert olabileceğinden, denim için ideal olan dikiş veya özel aletler gerektirmez.

Tüm perçinleri ve metal bağlantı elemanlarını çıkararak kumaşı uzun dar şeritler halinde kesin. Halınızı topaklı hale getirebileceğinden, ceplerinizi çıkardığınızdan ve mümkün olduğunca dikişlerden kaçının. Şeritleri gevşek bir şekilde birbirine bağlayın ve bükmeye başlayın. Bu, yuvarlak veya oval yaparsanız halınızın merkezi olacaktır.

Paspasınızın olmasını istediğiniz şeyin yarısı kadar bir örgü yapın ve ardından örgünün orijinal uzunluğuna bağlayarak, her şeridi yan taraftaki ilmeklerden geçirerek ters yönde dokuma yapmaya başlayın.

Dayanıklı kumaş, entegre cepler ve önceden takılmış bir kemer mi? Bahçe apronunun yarısındasınız! Kot pantolonların bacaklarını ve fermuar dahil yan dikişlerin önündeki tüm malzemeleri kesin, ancak kemeri değiştirmeden bırakın.

Elde Kalan Kumaş Kim Alır? Kot Kumaş Nereye Satarım?

Kotun arkası önlüğün önü olur. Hammaddenin kenarları etrafında yaklaşık ¼ ”dikiş yapın. Bu size nemli, perişan bir kenar verecektir ve önlüğünüzün parçalanmasını önleyecektir. Buna ek olarak, kenarları tamamlamak ve renk sıçraması sağlamak için önyargı bandını iki kez bükebilirsiniz.

Etek.

Kotları pantolondan eteklere değiştirmenin birçok yolu vardır. En büyük sorun orta yazının bükülmesidir. Bundan kaçınmak için bacaklarınızı yeterince yükseğe kestiğinizden emin olun veya dikiş çizgisini düz duracak şekilde değiştirin.

Kotlarınızı eteğe dönüştürmenin en kolay yolu, fermuarın hemen altında keserken, her zaman ön ve arka ceplerinizi saklamaktır. Ceplerin derinliğine uyum sağlamak için arkadaki eteğin uzunluğunu ayarlamanız gerekebilir veya yüksek-alçak bir etek oluşturabilirsiniz!

Yeni kesilmiş kot pantolonunuzun altına gevşek oturan bir kumaş paneli dikin. Pamuk peçe muhteşem çünkü çok hafif ve taze, ancak yarı saydam olabileceği için birkaç katmana ihtiyacınız olabilir.

Elde kalmış kumaş kim alır,elde kalmış kumaş alan,elde kalan kumaş nereye satarım,kot kumaş kim alıyor,elde kalan kot kim alır,kot kumaş kim alıyor,kot kumaş kimler alır,kot kumaş nereye satılır,kumaş nereye satılır,

Denim Çiçekler

Kalan denim parçaları, bu perişan ve şık mücevherleri yapmak için mükemmeldir. Basit bir çiçeğin dış hatlarını birkaç kot parçasına daire içine alın.

Konturun etrafındaki bir dikiş – parlak bir iplik burada mükemmel bir tasarım özelliği yapar. Çiçekleri kesin, kenarlarda fazladan boşluk bırakarak, saçaklı bir kenar oluşturmak için bu alanı kesin ve kotun dikiş çizgisine sürtünmesini teşvik edin.

Bu çiçek parçalarını bir araya getirin ve bir araya getirerek merkez için bir düğme ekleyin. Denim çiçeklerinizi bandajlardan cüzdanlara ve yastıklara kadar her türlü projeye ekleyin!

Denim çanta

Kotlarınızı giyilebilir bir şeye dönüştürmek istemiyor musunuz? Arka ceplerden birini hafif bir cüzdan haline getirmeye ne dersiniz?

İsterseniz bir cebin veya fermuarın üstüne bir fermuar eklemek kadar basittir. Perçinlerden ve aralarındaki her şeye baktığınız tüm dekorasyon yöntemlerini denemek de harika bir bahane!

Tüm Makale Linkleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın