Dikiş İpliği Alanlar

dikiş ipi alan, dikiş ipi alanlar, dikiş ipliği alan, dikiş ipliği alanlar, dikiş ipi satışı,ucuz dikiş ipi,stok dikiş ipi,spot dikiş ipi,parti dikiş ipi,stok dikiş ipliği,spot dikiş ipliği,parti dikiş ipliği,merserize iplik,parti merserize iplik,stok merserize iplik,

Polyester iplik alanlar: Parti iplik alanlar stok ip alanlar iplik satın alan firmalar dip bobin ip satın alanlar kot ipi alan yerler spot iplik alanlar ham iplik alan firmalar parti iplik nereye satılır kalmış ipleri alanlar ihraç fazlası iplik alanlar fazla gelen iplikleri alanlar Konfeksiyon ipi alanlar. . Çorap ipi alanlar kazak ipi alanlar orlon iplik alanlar pamuk polyester iplik alanlar. Polyester iplik sentetik esaslıdır ve tamamen insan yapımıdır. Düşük bakım, dayanıklı, uzun ömürlü ve nispeten ucuzdur. Bu nitelikleri, Çok Amaçlı Konu için mükemmel kılar. Nemi iyi emmez ve orta dereceli ısıya dayanabilir.

Pamuk, ipek ve hatta naylona benzer şekilde kolayca tasarlanabilir. Küçülmez ve iyi bir geri kazanım ile az miktarda “ver” ye sahiptir. Ancak, pamuk ve ipekten biraz daha aşındırıcıdır (pahalı ipek şifonda kullanmak istemezsiniz).

PARTİ İPLİK ALINIR… 0536 336 43 43 KUMAŞ ALINIR…

Stok ip,spot ip,parti ip,parti iplik,stok iplik,spot iplik,stok ip alan,spot ip alan,parti ip alan,stok viskon,stok keten,spot şifon,parti keten,parti kot,parti denim,parti süprem,stok süprem,stok ribana,stok interlok,parti interlok,parti jarse,stok kumaş,spot kumaş,parti kumaş
iplik alan parti iplik alan parti kumaş alanlar

Pamuk : Pamuk yumuşak, ılık ve çok emicidir. Pamuk ipliği, bir pamuk bitkisinin kozalarından elde edilir. Her koza yaklaşık 250.000 lif içerir. Bu lifler veya zımbalar kısa (1 1/8 inç’ten az), uzun (1 1/8 ila 1 1/4 inç) uzunluğunda ve ekstra uzun (1 3/8 ila 2 inç) aralığındadır. Zımba ne kadar uzun olursa, o kadar az tüy bırakır. Ekstra Uzun Zımba Mısır Pamuk ipliği altın standart olarak kabul edilir.

Pamuk ipliği, keten, pamuk ve ipek ip alan gibi diğer bitki bazlı kumaşları dikmek için mükemmeldir. Merserize ip alan pamuk kullandığınız sürece, pamuklu kumaşınız gibi büzülmemelidir (çok yüksek ısıya maruz kalmadıkça). Çok emici olduğu için harika boyalar yapar. Bununla birlikte, Pamuk ipliği “vermez” ve yüksek gerginlik altında kopar, çünkü streç kumaş alanlar için önerilmez.

PARTİ İPLİK ALINIR

Rayon : Rayon bitki bazlıdır ve güzel parlaklığı ve canlı renkleri ile bilinir. Polyester ip alanlar kadar güçlü değildir ve üretim süreci çevre için oldukça kötüdür, fakat ucuzdur ve yenilenebilir bir kaynaktan (odun hamuru) gelir. Aynı zamanda oldukça emici ve solmaya karşı dirençlidir. Pek çok insan nakış, üst dikiş ve monogram için rayon kullanır. Rayon ipliğini dikiş konstrüksiyonu için önermiyoruz, çünkü polyester kadar güçlü değildir ve kumaş parçası ıslandığında daha da zayıflar.

Naylon : Bu sentetik iplik nispeten ucuz ve kullanımı kolaydır. Esnekliği iyidir ve çekmez. Naylon kolayca erir (ütü yaparken sadece düşük ayar kullanın), özellikle “yapıştırılmış” değilse. Gümrüklü Naylon çok güçlü ve çeşitli ağırlıklarda geliyor. Bununla birlikte, rengi iyi tutmaz ve güneş ışığına maruz kaldığında zamanla sararır (özel olarak UV dirençli özellikler ile bitmediyse). İplik alanlar alet kemerleri, kamp malzemeleri ve spor malzemeleri gibi faydalı projeler için mükemmeldir. Özelliklerini belirlemek için naylonun nasıl bittiğine özellikle dikkat edin.

dikiş ipi alan, dikiş ipi alanlar, dikiş ipliği alan, dikiş ipliği alanlar, dikiş ipi satışı,ucuz dikiş ipi,stok dikiş ipi,spot dikiş ipi,parti dikiş ipi,stok dikiş ipliği,spot dikiş ipliği,parti dikiş ipliği,merserize iplik,parti merserize iplik,stok merserize iplik,

İpek: Bu iplik iyi, esnek ve güçlüdür. Hassas kumaşlara nazik davranır, çünkü aşındırıcı değildir ve gözle görülür delikler yaratmaz. Boyayı iyi tutar ve uzun süre dayanan, canlı renkler ürettiği bilinmektedir. İpek yıkanabilir, tüy bırakmayan ve çeşitli ağırlıklarda gelir. Hayvansal bazlı bir lif olduğundan, hem ipek hem de yün kumaşla iyi çalışma eğilimindedir. İpek, genellikle terzilik, ince nakış, düğmelere dikilmesi ve iliklerin kenarlarını bitirirken kullanılır.

SPOT İPLİK ALINIR. 0536 336 43 43

Yün: Bu hayvan bazlı iplik alan koyun yapısından üretilir ve ince, orta ve kalın ağırlıklar halinde döndürülebilir. Yün ipliği genellikle el iğnesi çalışması sırasında kullanılır, ancak makinelerde özel olarak tasarlanmış ince yün iplikleri kullanılabilir. Daha kalın kumaşlar işlerken ve tasarımınızın mükemmel bir dokuya sahip olmasını istediğinizde özellikle kullanışlıdır.

301 pamuk iplik fiyatları,Dikiş iplik Fiyatları,Dokuma İplik fiyatları,En ucuz ip,Pamuk iplik fiyatları,Saf ipek iplik fiyatları,Rejenere iplik Fiyatları,Ham iplik fiyatları,

Aynı zamanda derin, zengin tonlar yaratarak iyi boyar. Yün ipliği yumuşak, dayanıklı ve sıcaktır ve yünlü kıyafet ve örtülerin yapımında harika çalışır. Bununla birlikte, yüksek kaliteli bir yün ipliği pahalıdır. Yün nemi giderir, ancak bir kez doygun hale geldiğinde, kuvvetinin çoğunu kaybeder.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!