Denye Astar Satış Yerleri

Polyester astar alanlar. Denye astar satış yerleri,polyester astar satış yerleri,190 tel astar satış yerleri,170 tel astar satış yerleri,ithal astar satış yerleri,jarse astar satış yerleri,50 denye jarse satış yerleri,70 denye jarse astar satış yerleri. Giysiler genellikle birden fazla kumaş katmanından oluşur. Karşılaşabileceğiniz dört tür altta yatan kumaş katmanı vardır:

Kumaş alanlar. Arayüzleme – yüzlerin ve yakaların ters tarafı gibi ihtiyaç duyulan yerlerde giysi kumaşını sabitlemek ve sertleştirmek için kullanılır.

1 metre jarse kumaş,bir kilo jarse kumaş,bir ton j,1 kilo jarse satan,1 ton jarse satan yerler,arse kumaş,50 denye jarse kumaş fiyatı,70 denye jarse kumaş fiyatı,bir kilo jarse kumaşı fiyatı,bir ton jarse kumaş fiyatı,bir ton 50 denye jarse kumaş fiyatı,1 ton 70 denye jarse fiyatı,bir ton jarse fiyatı,bir kilo jarse fiyatı,1 kilo jarse fiyatı, bir kilo jarse satanlar.

Astar – bu, bir giysinin içine dikilmiş ayrı bir ipeksi kumaş tabakasıdır. Pürüzlü kenarları, iç dikişleri ve pensleri gizler ve kaygan bir yüzey sağlayarak kıyafetlerin giyilip çıkarılmasını kolaylaştırır ve giyilmesini daha rahat hale getirir.

Alt çizgi – penslerin ve dikişlerin şeffaf (yarı şeffaf) kumaşların sağ tarafında görünmesini önlemek ve gevşek dokunmuş kumaşlara destek eklemek için giysinin iç kısmına dikilir.

Astar – bir giysinin iç kısmı ile astar arasına yerleştirilen ayrı bir yumuşak, kabarık kumaş tabakası. Çoğu zaman mont ve ceketlerde sıcaklık ve dolgu eklemek için kullanılır.

Arayüz kumaş türleri

Arayüzler dokumalı veya dokumasız, dikilebilir veya ütülenebilir ve çeşitli ağırlıklarda olabilir. Kumaş mağazalarında büyük olasılıkla karşılaşacağınız şey, ütüyle, dokunmamış arayüzlerdir. Arayüzler için en yaygın renkler beyaz, krem, gri ve siyahtır.

AVANTAJLAR:

 1. Lifler dayanıklı ve hafiftir
 2. Kırışmaya karşı çok dayanıklıdır
 3. Çok hızlı kurur ve dış giyim için idealdir.
 4. Polyester elyaf lekeleri (renkleri) kolayca alır
 5. Şeklini iyi koruyor
 6. Leke tutmaz, temizlemesi çok kolaydır
 7. Naylon gibi diğer sentetik elyaflara kıyasla çok uygun fiyat
Söz Nişan arka fon kumaşı,Nişan arka fon Kiralama,Evde Nişan arka fon kumaş satanlar,Nişan Tagı satın al,Nişan arka fon Kendin Yap,Nişan Arka Fon Stand kumaşı,Nişan arka plan Dekor,fonluk kumaş,arkan kumaş satanlar,arka fon jarse kumaş,fon için jarse kumaş,organizasyon kumaş satan yerler,dekor kumaşı,

DEZAVANTAJLARI:

 1. Değişmeyen birikmeye eğilimli
 2. Normal liflere kıyasla kokuları tutma eğilimindedir
 3. Naylon ile karşılaştırıldığında halı/kilimler için tüy tutuşu zayıftır
 4. Polyester, pamuk gibi doğal elyaftan daha az nefes alır

Astar kumaş çeşitleri

 • Viskon/Reyon/Kupro.
 • Pamuk.
 • İpek.
 • Polyester veya polyester karışımları.
 • Asetat.
 • Streç Astar.
 • Kalın İzolasyon astar kumaşları.
 • Tela kumaş seçenekleri.

Astarlık Kumaş Nasıl Seçilir

Astar, herhangi bir giyside doğrudan fark edilmese de çok önemlidir. Astar, kumaşınızı koruyacak ve kusurlu ve çirkin dikişleri kapatacaktır. Aynı zamanda giysinizin gövdesini verir ve blazer ve kabanlarda, giysiyi diğer giysilerin üzerinden geçirmenize yardımcı olur. Astar ile bir dikiş projesinde de üretken olabilirsiniz.

En Popüler Astarlık Kumaşlar

 • İpek Astar
 • suni ipek astar
 • Hafif Pamuklu
 • Streç Astar

Saten Astar.

İpek Astar – İpek tılsım özellikle hoş bir lükstür ve giysinize tasarımcı bir hava katar. Poly China ipek Pamuklu Astar, hafif giysiler için doğru olan hafif, düz bir tasarımdır. İpek, saf ipek, ham ipek, rayon İpek, tılsım ve birçok polyester kumaşın hepsi farklı astar türleridir.

Rayon Astar – Bu hafif ve kaygan kumaş, her türden giysiyi astarlamak için mükemmeldir. Suni ipek astarlar, polyester veya asetat astarlardan daha fazla nefes alır ve statik yapışmazlar.

Hafif Pamuk – Hafif Pamuklu Kumaşlar, kolayca drape edilip dikilebildikleri için bluzlar, giysiler ve üstler için harikadır. Pamuk, rahat, yumuşak tutuş ve hidrofilik özellikleriyle uzun zamandır bilinmektedir. Dostane nefes alma özelliği ile hafif kumaş, yüksek renk ve baskı bakımına sahiptir.

Streç Astar – Streç astar, herhangi bir giysiye şık bir görünüm sağlamak için kullanılan kumaşın iç katmanına yol açar . Bu kumaş aynı zamanda bir giysinin tam olarak oturmasına ve hareket etmesine izin vererek ömrünü uzatmada hayati önem taşır.

Saten Astar – Saten, ipek kumaşlara göre daha ekonomiktir. Streç saten genellikle parti kıyafetleri için astar olarak kullanılır. Saten, ipek için harika bir seçenektir.

Yorum Yap

 • error: Content is protected !!